Brudziński vs Kierwiński

kulki kierwy
#kulkiKierwy

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Domasuł

12-03-2017 [21:15] - Domasuł (niezweryfikowany) | Link:

Wspolczuje Brudzinskiemu, ze musi dyskutować z takimi matołami. Kierwa i jemu podobni nadaja się tylko do spiewania sejmowych piesni okupacyjnych. Powinni wydawac plyty z repertuarem w tym nowym gatunku muzycznym. Wroze im wielki sukces na listach przebojow. 

Obrazek użytkownika Lektor

12-03-2017 [23:46] - Lektor | Link:

Obrazek użytkownika Freiherr

13-03-2017 [09:19] - Freiherr | Link:

W Platformie jest pełno idiotów podobnego kalibru. Starszych i młodszych. Pomaska, Kierwiński, Nitras, Szczerba, Rutnicki, Śledzińska-Katarasińska i wielu innych.