Jarosław Kaczyński gra rocka

Ocieplanie wizerunku. Jak słyszę te dwa słowa, od razu dostaję drgawek. Doprawdy, tylko kretyn – przepraszam za to słowo – może sądzić, że jak będziemy mieli ocieplony wizerunek Jarosława Kaczyńskiego, to cała ta machina propagandowa Pochanek i Kuźniarów odpuści Prezesowi PiS. Nic bardziej mylnego. Pochanke nigdy nie westchnie do Jarosława Kaczyńskiego, tak jak Kolenda – Zaleska do Tuska, choćby ten zagrał na klawiszach solówkę utworu  „Fireball” zespołu Deep Purple, jak ś.p. już Jon Lord. System chce uśmiercić PiS, bo PiS jest zagrożeniem dla tego systemu. Swoją drogą, Jarosław Kaczyński prezentuje się jako mężczyzna o niebo lepiej od Donalda Tuska. To już jest kosmiczna przepaść. – Hallo Hollywood! Kręcicie coś nowego o II wojnie światowej? Jest fajny gość na casting, może zgrać tego dobrego…. Nie ma żadnej, ale to żadnej potrzeby ocieplania czegokolwiek, ani w samym Jarosławie Kaczyńskim ani w Prawie i Sprawiedliwości. To chory pomysł, który służy tylko i wyłącznie medialnym atakom lewackich mediów.

 

Czy Adam Hofman to rozumie? Ależ skąd. Broniąc się za swoje „występy” powiada, że przynajmniej już teraz nikt nie będzie mówił, że PiS nie umie się bawić. A kogo obchodzi poza lewakami, czy PiS się umie bawić. Nie ma czasu i sensu na żadne ocieplanie. Niech sobie mówią, że Joachim Brudziński to demagog. I co z tego? Po prostu mówi ostro, wali ostro, bo toczy się wojna o Polskę. Znam tego polityka z dawnych czasów. To był bardzo spokojny, umiarkowany polityk PiS. Ale Polska jest od kilku lat z wielkim rozmachem rozkradana a struktury państwa niszczone, do tego stopnia masakrowane, że chory psychicznie człowiek trafia za kraty za kradzież batonika za 99 groszy. Tak działają sądy, tak też wnikliwie działała w tym przypadku policja. A tu słyszymy jakieś brednie o ocieplaniu wizerunku, inni trąbią o pojednaniu. Z kim? Lemingi, w większości łase jedynie na „kaskę” i na wczasy w Egipcie, przeżyją zmianę systemu, przekręcą się, posuną trochę, zmienią zdanie, że Jarosław może i nawet zbaw, bo ten Tusk, to sami wiecie rozumiecie, no zawiódł nas. Tu trzeba iść, twardo, konsekwentnie do końca, „wybić” zarazę korupcji i pogardy dla państwa do końca. Może będzie bolało, co niektórych, może chora Bruksela, której przeszkadzają zioła lecznicze, zacznie nas straszyć, ale tylko wytrwali mają dziś sukcesy. Zimna stal i sprawiedliwy topór na złodziei, a nie mizdrzenie się do głupawych mediów i głupawych albo cwanych dziennikarzy.

 

To szaleństwo ocieplania wizerunku zatacza u nas coraz szersze kręgi i przybiera formy komiczne i masakryczne. Mamy mieć ocieplanie radarów, które nie mają wpływu na bezpieczeństwo jazdy na drogach, za to są kolejną daniną podatkową dla gmin i państwa. Ja proszę, jakąś firmę marketingową, „pijarowską”, żeby spersonifikowała ten stojący radar i żeby on do nas z ekranu powiedział na przykład: „Zachowaj to zdjęcie, pokaż Babci, na pewno się ucieszy, że masz taki ładny i szybki samochód”. Ocieplić chcą wizerunek tak zwanych „kanarów” śląscy urzędnicy. Może ja się przesłyszałem, ale mają wręczać pasażerom (ukaranym?) kalendarze ze swoim wizerunkiem. Bingo! Już widzę Pana Ryśka, jak sobie wiesza w kuchni kalendarz z facetem, który go skasował na dwie stówy. Nic, tylko czekać, jak osadzeni zaczną dostawać blaszane kubki z wizerunkiem swojego „ulubionego” klawisza. To wszystko razem wzięte, to jest jedno i to samo lewactwo, szaleństwo, okradanie państwa. Cztery miliony na ocieplanie radarów? Apel do rzecznika Inspekcji Transportu Drogowego: Dajcie te cztery bańki na „ocieplenie” zimy biednym dzieciom. Kupcie im kurtki. Co za matoły siedzą na stołkach! To jest nasz polski dramat. A Hofman ociepla PiS, sugerując, że nieźle „bzyka”, bo ma czym. Nawet na poziomie komedii G klasy, taki dowcip nie śmieszy. A tu leci z takim tekstem rzecznik poważnej partii. Nic nie ma w PiS do ocieplania. Niech Jarosław Kaczyński trzyma tę partię za twarz, tak jak to robi do tej pory, bo światła kamer rozmiękczają niektórym mózgi, i niech się z nikim nie jedna, bo nie ma takiej potrzeby. Porozumienie ponad podziałami, to może być wtedy, jak złodzieje i malwersanci, oraz zdrajcy Narodu będą siedzieli za kratami.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika fritz

15-09-2013 [20:48] - fritz | Link:

w baletkach w ramach Labedzigo Jeziora...

To nie jest idiotyzm mowienie o ociepleniu, to jest ich, polakofobow i herr Tuska offensywa polegajaca na probie stworzenia psychozy zbiorowej na zasadzie.. jakim .. musi byc JK, skoro go ocieplac trzeba !

Obrazek użytkownika zaginionyląd

15-09-2013 [21:21] - zaginionyląd | Link:

ma być zdecydowany , skuteczny , wiarygodny .... ma się przestać wygłupiać ze swoim zamiłowaniem do publicystycznych analiz . Chcę widzieć człowieka przy którym można się czuć bezpiecznie kiedy tę rozchybotaną łajbę , nasz zdemolowany kraj , poprowadzi pewną reką. Na cholerę to ocieplanie , dom się ociepla albo oborę..... wódz ma dawać gwarancję , że wie , że da radę itd itd ....

Obrazek użytkownika Ewa G

15-09-2013 [21:36] - Ewa G | Link:

na pomysł "ocieplania" swego wizerunku. Im bardziej by go ocieplił, tym by miał mniej zwolenników. I o to w tym pomyśle chodzi. Żeby wpuści Jarosława Kaczyńskiego "w maliny". Ludziom potrzebyn nie "ocieplony" Kaczyński, czyli autentyczny. Za takim głosowałam i zawsze będę głosować. A od przymilania się mam y tusków i innych.

Obrazek użytkownika miecz damoklesa

16-09-2013 [01:55] - miecz damoklesa | Link:

Absolutnie sie zgadzam. Juz nie moge wytrzymac z naszymi "orlami i sokolami" ktore daja sie nabrac na ta propagande, i sa to "orly i sokoly" na szczytach struktur PiS-u typu Hoffman! Trafila pani w samo sedno- to "ocieplenie" ma zniechecic nas, zelazny elektorat PiS-u do nas samych, no bo jak sie poczujemy zawiedzeni i rozczarowani to moze nie pojdziemy na wybory albo przynajmniej nie bedziemy tak goraco agitowac za PiS-em, co w efekcie przetlumaczy sie na gorszy wynik wyborczy. Przykre to, ze nasze "orly i sokoly" tego nie rozumieja. A dowodem jest telewizja Republika, ktora ledwo zipie, bo ma slabe poparcie wlasnie ze wzgledu na to, ze jestesmy nia rozczarowani.PiS musi pokazac sile i jednosc wlasnie dlatego, ze to przyciaga i imponuje i w efekcie moze przyciagnac niezdecydowanych a takze tych, ktorzy po prostu zawsze sie przylaczaja do silniejszego. To jest wlasnie klucz do zrozumienia lemingow- oni sa wlasnie 100 procentowymi oportunistami, nie maja zadnych idealow ani kregoslupa, tylko przylaczaja sie do silniejszego. przylacza sie i do PiS-u jesli bedzie dostateczn9ie silny. Ocieplanie wizerunku to dzilanie w odwrotnym kierunku i z pewnoscia zostalo podpowiedziane niektorym naszym "or;lom i sokolom" przez agenture.
                                                                                          Pozdrawiam

Obrazek użytkownika adriano

15-09-2013 [23:17] - adriano | Link:

po tym kompromitującym nagraniu?

Nagrali go to teraz wie jak się ma zachowywać. Tą sprawę to ja bym zostawił w spokoju.

Co do ocieplania wizerunku JK to można to zastosować, ale niech to będzie ocieplenie w ten sposób, że JK obniży przed swoimi potencjalnymi wyborcami poziom strachu do własnej osoby. Pisał o tym i mówił prof Zybertowicz.

innego ocieplania dla JK ja tu nie widzę. Musi pokazać, że ma POWER

Obrazek użytkownika Pokrzywa

16-09-2013 [08:26] - Pokrzywa | Link:

Premier Jarosław Kaczyński jest dobrym, wrażliwym człowiekiem
dla dobrych i wrażliwych ludzi. To wystarczy.

Jako polityk jest wiarygodny i twardy.
To najlepszy wizerunek w politycznej dżungli.

Obrazek użytkownika dogard

16-09-2013 [09:43] - dogard | Link:

Kaczynski jest Mezem Stanu...