Poseł Hofman powinien polecieć

Poseł Adam Hofman jest twarzą PiS i chyba o tym wie, a wie nawet na pewno, bo takiej wiedzy w jego młodej, rozgorączkowanej głowie, na pewno jest aż nadto. Tu uśmiechnie się aptekarka, tam emeryt go pozdrowi, jest osobą publiczną, jedną z najlepiej rozpoznawalnych osób Prawa i Sprawiedliwości. Do tego odbył zapewne dziesiątki szkoleń z PR-u, na których ostrzega się też, co można, a czego nie można robić, mówić, tak długo, jak nie jest się zamkniętym w swoich czterech ścianach, a i wtedy trzeba być ostrożnym, bo media żyją dziś ze śledzenia, wciskania obiektywów „pod majtki”, media zachowują się dziś jak szpicle, jak wyćwiczeni agenci SB, którzy  mogliby dziś brać nauki od fotoreporterów „Faktu” czy SE. O tym wszystkim poseł Adam Hofman wie i dlatego powinien polecieć. Po prostu, dla zasady, ale też dlatego, że Prawo i Sprawiedliwość, a już szczególnie Jarosław Kaczyński prowadzą poważną politykę, dążą nie tylko do zmiany władzy w Polsce, ale także do zmiany systemu. A system ten - w różnych mutacjach - trwa od 1945 roku i nazywa się Komuną. W swojej najnowszej odsłonie wsparł się wszelkiej maści lewactwem, takim choćby jak poseł Andrzej Rozenek, który, wprost, porównuje Jarosława Kaczyńskiego do Adolfa Hitlera. Jak robi to oszalały hejter, pół biedy, mamy wolność słowa, przynajmniej w sieci.
 
PiS prowadzi więc walkę na śmierć i życie o inną Polskę. Jeśli ją przegra, pożegnajmy się na całe dekady z marzeniami o wolnej i niepodległej Polsce, rządzonej mądrze i sprawiedliwie, roztropnie i uczciwie. Kolejne postkomunistyczne i lewackie bandy do spółki ze zdegenerowaną klasą próżniaczą będą doić nas i będą  doić Polskę, mając jak najbardziej na ustach biało – czerwone frazesy.       

Nie ma więc zmiłuj się. Adam Hofman powinien od razu, szybko polecieć, bo sam sobie jest winien. Już w czerwcu tego roku sfilmowano go w nocy po jakiejś imprezie. Wiedział już wtedy, że jest na celowniku. Ale nie o celownik tu chodzi. Mamy poważne czasy, a nie czasy balu. Tymczasem Hofman, trochę w ślad za słowami piosenki kabaretu „Tey” „Oj będzie bal”,  tak właśnie traktuje kolejny partyjny spęd. Nie te czasy, to nie jest pora na balety. Być może niektórym politykom PiS zawróciły już w głowach sondaże, także to, że już nawet politycy PO mówią, co będzie się działo po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, tak, jakby to było najzwyczajniej w świecie przesądzone.  

Adam Hofman miał i ma opinię sprawnego dyskutanta i polemisty w telewizyjnych sporach. Nie jest to jednak mistrzostwo świata. Jego wizerunek, sam w sobie, nie wzbudza zaufania, a dyrdymały, że PiS potrzebuje takiego nowoczesnego, młodego polityka, który przyciągnie elektorat lemingów i innych „dopalaczy” jest mocno chybiony. Im bardziej PiS będzie się zajmował naszymi, polskimi głodnymi dziećmi, z serca, z odpowiedzialności, tym bardziej będzie bliższy zwycięstwa wyborczego, zmiany władzy i zmiany systemu politycznego w Polsce. Bo ludzie dziś naprawdę mają wielki problem by dotrwać do pierwszego. I widzą, i słyszą, kto jest z nimi naprawdę, a kto tylko udaje. Dajmy więc spokój lemingom i innym dopalaczom, niech się tam samodzielnie „weryfikują”, nawracają, przekształcają z larw w motyle. PiS jest jeden, Hofmanów jest wielu, więc młody polityk, który niewiele jednak rozumie z tego co się dzieje w Polsce, i o co toczy się walka, powinien był polecieć. I tyle.    

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

14-09-2013 [16:44] - NASZ_HENRY | Link:

Prezydent Alek też wolał być znanym pijakiem niż anonimowym alkocholikiem ;-)

Obrazek użytkownika dogard

14-09-2013 [19:13] - dogard | Link:

chodzi, ze nie wszyscy sa z m.Łodzi...

Obrazek użytkownika taganka

14-09-2013 [16:49] - taganka | Link:

Popieram, ale dlaczego dopiero teraz?
Jego widok zawsze automatycznie powodował w moim umyśle pojawienie się słowa mydłek.

Obrazek użytkownika th

14-09-2013 [17:20] - th | Link:

Powinien wylecieć z hukiem i to natychmiast! Pomijając nawet ostatnie ekscesy posła Hofmana, zasłużył sobie na to za całokształt. Jest przemądrzały (nie mądry), arogancki,irytujący i butny. Napisałem gdzieś, że to taki Miś Kamiński tylko 30 kilogramów temu i skończy tak jak tamten. I nie tylko jemu jednemu należy się opr, chciałoby się powiedzieć Panowie (raczej nie Panie) jeszcze niczego nie wygraliście, zachowajcie więc umiar, rozwagę i pokorę a na pewno strońcie od alkoholu bo ten trzeba pić z głową!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

14-09-2013 [19:41] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

Oczywiście że powinien polecieć, ale jeszcze bardziej oczywiscie, ze nie poleci:

jest protegowanym wszechwładnego wiceprezesa PiS Adama Lipińskiego (tego, co go na filmie nawalonego jak stodoła, w szlafrok ubierali)

Obrazek użytkownika fritz

14-09-2013 [20:16] - fritz | Link:

??

Obrazek użytkownika bravor

14-09-2013 [22:26] - bravor | Link:

że jest tym kim nie jest. Szczwana sztuka.

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

15-09-2013 [15:27] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

ta wiedza o mnie, to oczywiscie wiedza operacyjna? Gratuluję!

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

14-09-2013 [20:30] - Ewaryst Fedorowicz | Link:

jak to gdzie?

A choćby tu: http://www.tvn24.pl/wiadomosci...

pierwszych 25 sekund (trzeba tylko odcierpieć reklamę na początku)

Obrazek użytkownika fritz

14-09-2013 [21:18] - fritz | Link:

Musze powiedziec, jestem zazenowany tym co sie wygaduje.

Przeciez to jest normalne zachowanie.

Nawet sobie zarty z papparazi w krzakach robia.

Jestem do 200 lat za granica, nie znam polskich konwencji.

Jezeli wiec polska konwencja takie cos potepia, no glupota bylo pokazywanie sie.

Ale poza tym moim zdaniem jest znana metoda robienia draki. Jak w kanjpie: co mi sie tak przygladasz.. przy tym facet moze raz przelotnie spojrzal sie w tym kierunku albo i to nie.

Obrazek użytkownika kris przybysz

14-09-2013 [21:41] - kris przybysz | Link:

Nie byłem, nie widziałem, ale facet do walki o rzeczywiste zmiany w Polsce jest po prostu słaby.

Obrazek użytkownika bravor

14-09-2013 [23:39] - bravor | Link:

wybacz ale wasza wiara że tylko ludzie kryształowi są w stanie wyzwolić Polskę jest błędna, nie będzie żadnego wyzwolenia i żadnej nowej Polski przy takim jak twoje podejściu. Na każdego polityka, który nie spadł z księżyca znajdzie się hak, nie od dzisiaj media nie informują tylko zbierają haki na wszystkich ważnych, rzutkich i przedsiębiorczych. Tylko tacy potrafią ruszyć Polskę. Jak chcemy nowej Polski musimy takie głupawe sprawy i
"aferki" puścić mimo uszu, naprawdę, nie jest ważne dla Polski kto jakiego ma penisa.

Obrazek użytkownika Janko Walski

15-09-2013 [21:55] - Janko Walski | Link:

jest wyjątkowo irytująca. Nasza historia jest pełna klęsk z powodu warcholstwa.

Obrazek użytkownika bravor

14-09-2013 [23:45] - bravor | Link:

Hofman nie wzbudza zaufania, ale Garś, Grad, Tusk, cała plejada polityków PO wzbudzaja zaufanie bo w końcu rządzą. Te zegarki, spotkania na cmentarzu, na stacjach paliw, to cieciowanie u niemca, nie szkodzą politykom PO, ale Hofman nie wzbudza zaufania. Oszczędź nam czytania tekstów w takim stylu.