Erdogan lichwiarstwo obaliło Mursiego Obali Kaczyńskiego ?

USA skrytykowały wypowiedź premiera Turcji Recepa Tayyipa Erdogana, który oskarżył Izrael o pomoc w obaleniu przez wojsko w Egipcie prezydenta Mohammada Mursiego. Zdecydowanie potępiamy wypowiedzi, jakie padły dzisiaj z ust premiera Erdogana. Sugerowanie, że Izrael jest w jakiś sposób odpowiedzialny za niedawne wydarzenia w Egipcie, jest obraźliwe, nieuzasadnione i mylne - oświadczył rzecznik Białego Domu Josh Earnest.”.....”Wcześniej Erdogan powiedział prowincjonalnym przywódcom swojej umiarkowanie islamistycznej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP):Co mówią w Egipcie? Demokracja to nie skrzynka wyborcza na głosy. Kto za tym stoi? Izrael. Mamy dowody.”...”Erdogan zdecydowanie popierał Mursiego jako demokratycznie wybranego islamskiego przywódcę. Jest też zdecydowanym krytykiem obalenia Mursiego.Mursi został odsunięty od władzy przez egipskich wojskowych 3 lipca, gdy w kraju dochodziło do masowych protestów przeciwko rządom prezydenta; przeciwnicy zarzucali mu faworyzowanie Bractwa Muzułmańskiego. Mursi przebywa w nieznanym miejscu „.....(źródło )

Wewnętrzne wybory nie pomogły Platformie. 
W sondażu dla „Rz" partia Donalda Tuska znów traci poparcie. Gdyby wybory odbyły się w minioną niedzielę, do urn poszedłby co drugi Polak. W głosowaniu zwyciężyłoby bezapelacyjnie PiS – na partię Jarosława Kaczyńskiego chce głosować niemal co trzeci Polak (prawie 33 proc.)”....”Wyborcza wygrana Donalda Tuska z Jarosławem Gowinem nie poprawiła notowań Platformy – w ciągu tych dwóch tygodni partia zaliczyła wyraźną zniżkę notowań. W tej chwili na PO chce głosować niecałe 22 proc. Polaków, a to spadek o 4 punkty w porównaniu z poprzednim badaniem. „....(źródło )

Film z przemówieniem Kaczyńskiego na którym obiecuje Polakom przegonienie z Polski lichwiarstwa ( Kaczyński tak dosłowne nazwał lobby ) ..(więcej

Bogusław Chrabota ..”Bractwo jest silne. Popierane przez połowę narodu. Przekonane o swojej racji moralnej i politycznej sile. Łatwo się nie podda. Nawet jeśli nastąpi delegalizacja jego struktur politycznych, zejdzie do podziemia i powtórzy scenariusz Hamasu. Można zamknąć w więzieniu liderów ruchu, ale nie zamknie się milionów zwolenników ani nie zdusi ważnej dla muzułmanów martyrologii. „.....”Trudno przesądzić o wojnie domowej w Egipcie, ale starcie dwóch sił, popleczników Bractwa i stronników świeckiego państwa, będzie pewnie trwało długo i przyniesie wiele ofiar. Trudno rozstrzygnąć, czy wojskowi zapanują nad ulicą, ale nawet jeśli tak, to Egipt musi liczyć się z falą regularnych zamieszek „....”Czy – jeśli miałby się sprawdzić scenariusz wojny domowej – Europa i świat są przygotowane do konfrontacji nad Nilem? W najmniejszym stopniu. Przykład Syrii pokazuje, że nawet najbrutalniejsza wojna domowa, potwierdzone zbrodnie i katastrofa humanitarna nie są w stanie wyzwolić skutecznej interwencji międzynarodowej. Konfrontacja w Egipcie może przynieść znacznie więcej ofiar i dziesięciokrotnie większą katastrofę humanitarną. „.....”W Egipcie ścierają się wizje państwa i cywilizacji, dochodzi do konfrontacji milionów obdartych ze złudzeń, zabiedzonych i niemających perspektyw na godne życie ludzi. Próba wyprzedzenia tragedii wojny domowej nad Nilem to może najważniejsze wyzwanie, jakie stoi dziś przed europejską i światową dyplomacją. Przed Barackiem Obamą, Unią Europejską i ONZ. Także przed polskimi politykami, bo nic nas Polaków od odpowiedzialności za losy świata nie zwalnia. „...(źródło )

Symeon Djankow,  który do lutego 2013 r. był wicepremierem i minister finansów w gabinecie premiera Bojki Borisowa, odsłania kulisy upadku swego rządu. Polityk i ekonomista nie pozostawia wątpliwości, że za zmianą władz w Sofii stał rosyjski Gazprom. „....” Pytanie powinno brzmieć: co wtedy robiły nasze służby specjalne? Trzeba pamiętać, że bułgarskie służby jeszcze 20 lat temu były bardzo silnie związane z ich rosyjskimi odpowiednikami. (...) Dopiero miesiąc po dymisji naszego rządu prezydent zaczął mówić o niezbędnych reformach właśnie w tych służbach. Politycy w końcu zdali sobie sprawę z tego, że są na łasce i niełasce starej bezpieki, która zachowała wpływy „...(źródło )

Jan Piński „Podobno Bank Światowy i Międzynarodowy Fundusz Walutowy walczą z kryzysem. Dwanaście lat temu Joseph Stiglitz,główny ekonomista BŚ oskarżył swoją instytucję o grabież krajów, którym rzekomo miała pomagać.„....”Stiglitz, to osoba, którą trudno dyskredytować. W 2002 r. dostał nagrodę Nobla z ekonomii. Gdy publicznie skrytykował Bank Światowy i MFW został zmuszony do rezygnacji.Dziś Polska i inne kraje mają przekazać fundusze do MFW, za które będzie on "walczyć" z kryzysem.Zobaczmy jak wyglądała ta "walka" pod koniec ubiegłego wieku.Odchodząc Stiglitz zabrał ze sobą dużo dokumentów. Wynika z nich, że MFW uzależniał pomoc dla znajdujących się w kryzysie państw od podpisania tajnego protokołu złożonego ze 111 artykułów, w których znajdowały się zobowiązania do wyprzedaży narodowego majątku (surowce naturalne, infrastruktura, banki itp.). Aby "pomóc" klasie politycznej w podejmowaniu decyzji część z pieniędzy ze sprzedaży dóbr była transferowana na tajne konta z przeznaczeniem na łapówki.”....”Teraz przykład z ostatnich tygodni. Gdy Węgry poprosiły w grudniu ubiegłego roku o pomoc, to MFW i UE nie zgodziły się, bo ich zdaniem rząd dopuścił się zamachu na niezależny bank centralny. Zamach ów miał polegać na zwiększeniu liczby członków rady banku wybieranych przez parlament.Nie chodzi oczywiście o niezależność. W polskim systemie bankowym dziś jest pełna jedność działań rządu i Narodowego Banku Polskiego. Chodzi o to, aby kontroli nad bankiem centralnym nie otrzymały osoby, które mogą zachwiać pseudorynkową polityką takich instytucji jak MFW czy Bank Światowy. Marek Belka został nominowany przez Platformę Obywatelską na funkcję szefa NBP, chociaż w czerwcu 2005 r. Donald Tusk w liście do Aleksandra Kwaśniewskiego zarzucał Belce kłamstwo przed komisją ds. PKN Orlen, gdzie premier zeznał iż nie współpracował z SB. Zdaniem Tuska (z czerwca 2005 r.) to członkowie komisji śledczej ds. PKN Orlen, a nie premier mówili prawdę na temat jego współpracy z tajnymi służbami PRL.W sprawie współpracy Belki z SB. Niedźwiedzią przysługę zrobiła Belce "Gazeta Wyborcza" publikując w internecie całość jego teczki, łącznie z instrukcją wyjazdową, w której zgodził się współpracować z wywiadem na zasadach konspiracji. Co ciekawe teksty te od blisko roku nie są dostępne na stronach gazeta.pl (proszę wpisać w google "Belka nie współpracował z SB" i spróbować otworzyć tekst) Warto uważnie obserwować przekazywanie pieniędzy z Polski do instytucji finansowych, które oskarżane są o przestępczą działalność przez byłych pracowników, laureatów Nagrody Nobla.”. ….(więcej )

Krzysztof Mazur „Turcy przygotowują się także do budowy elektrowni atomowej. „....”Biorąc pod uwagę te wskaźniki, OECD umieściła Turcję w swoich prognozach w pierwszej dziesiątce najbardziej rozwiniętych gospodarczo państw świata. „....”Wzrost tureckiego PKB w 2010 roku wyniósł 8,9 proc., przewyższając nawet tempo chińskie; również wzrost w 2011 roku przekroczył zakładane tempo i wyniósł blisko 8,5 procent „......”Także pod koniec 2011 roku budżet państwa zanotował nadwyżkę – zjawisko dawno zapomniane w finansach krajów UE, w tym niestety także w Polsce – a relacja długu publicznego w stosunku do PKB również oscyluje na bezpiecznym, niespełna 40-procentowym poziomie. Jest to tym bardziej istotne, że jeszcze w 2006 roku relacja ta wynosiła ponad 46 proc., a w latach dziewięćdziesiątych zadłużenie to wynosiło ponad 70 proc. PKB. Czyli jednak można, i to szybko, obniżać zadłużenie, a jednocześnie zwiększać tempo wzrostu gospodarczego. „.....”Tureckie rezerwy złota wynoszą ok. 320 ton (wzrost o 337 proc. w ciągu 10 lat) i są np. trzy razy większe od podobnych rezerw naszego kraju. „....”Lotnisko w Stambule (w 2012 r. obsłużyło prawie 41 mln pasażerów) jest najszybciej rozwijającym się portem lotniczym w Europie, „.....”Turcja jest również jednym z krajów o najwyższym przyroście ludności. Mało kto zdaje sobie sprawę, że jeszcze w 1960 roku Polska liczyła ciut więcej obywateli (blisko 30 mln) niż ówczesna Republika Turecka, przeżywająca wtedy swój pierwszy powojenny przewrót polityczny. Ale już 15 lat później Polaków było o 35 mln, podczas gdy liczba Turków wzrosła do 40 milionów. Obecnie jest nas, jak wiadomo, niewiele ponad 38 mln, a uwzględniwszy migracje zagraniczne, mieszkańców Polski nawet ubywa, podczas gdy kraj nad Bosforem liczy już blisko 75 mln ludności „....”Turcy stanowią najliczniejsza grupę narodową mieszkającą w Niemczech). Rodzi to zresztą kolejne kontrowersje i niepewności związane z ewentualną akcesją Turcji do UE, gdyż w krótkim czasie mógłby to być najludniejszy kraj w Unii. Dodatkowym problemem jest fakt, że Turcja jest praktycznie w 100 proc. krajem islamskim. „.....”Turcja zaczyna coraz mocniej konkurować w eksporcie produktów rolniczych z krajami UE, wypierając razem z Chińczykami firmy europejskie z ich dotychczasowych największych rynków zbytu, np. z Rosji (dla przykładu: w ostatnim okresie Turcja wyeksportowała do Rosji trzy razy więcej pomidorów niż cała UE). „....”lokomotywą tureckiego eksportu jest właśnie ta gałąź przemysłu, a największe obroty przyniósł tureckim firmom motoryzacyjnym właśnie eksport samochodów „...(więcej)

„.”W roku ubiegłym Niemcy opuściło więcej Turków niż przybyło „.....(więcej )

Czasy rządów Mursiego „ Sąd w Kairze skazał na 11 lat wiezienia z zawieszeniu mężczyznę, który zniszczył (podarł i spalił) w czasie demonstracji egzemplarz Pisma Świętego. „...(więcej )

Dzieci uwolniono ze względu na ich wiek - 9 i 10 lat. Nie wiadomo jednak, czy wycofano zarzuty prokuratorskie. Zatrzymano je na początku tygodnia w mieście Beni Sewif na południu kraju. Zarzucano im obrazę islamu przez oddanie moczu na Koran. Za to miały siedzieć tydzień w poprawczaku. Tak się jednak nie stało, a w sprawie interweniował prezydent Egiptu Mohammed Mursi. „.....”. Wcześniej interweniował u niego jeden z Koptów. „.....(źródło )

„Nowy prezydent Egiptu ma doktorat z budowy pojazdów kosmicznych, pracował w NASA. Ale jest też islamistą i przedstawicielem Bractwa Muzułmańskiego. Dokąd zaprowadzi największy kraj muzułmański na Bliskim Wschodzie?”.....”Stąd równoczesna prośba do Międzynarodowego Funduszu Walutowego o pożyczkę w wysokości 4,8 mld dol. na załatanie najpilniejszych dziur w budżecie. Ale także Fundusz nie spieszy z otwarciem kiesy, bo zapewnienia o demokratyzacji są, jak na razie, wekslem bez pokrycia. Osobowość prezydenta i jego rodowód polityczny nie dają gwarancji, że słowo zamieni się w czyn. Morsi gościł już w Teheranie i Rijadzie, w Pekinie i Rzymie, w dalszym rozkładzie jazdy są liczne stolice europejskie, także Warszawa. Międzynarodowymi wizytami próbuje budować wizerunek Egiptu jako kraju otwartego na dialog zarówno ze Wschodem, jak i Zachodem.”.....(źródło )

Prezydent Egiptu Mohammed Mursi mianował swoim „asystentem ds. przemian demokratycznych” Samira Morkosa – koptyjskiego pisarza, zaangażowanego w dialog między chrześcijanami a muzułmanami. „...”onadto wśród najbliższych współpracowników nowego szefa państwa znalazła się kobieta – politolog Pakinam Raszad Hassan asz-Szarkawi. Ostatnio wykładała ona na Uniwersytecie Kairskim, obecnie zaś będzie doradzała prezydentowi w sprawach politycznych.O prezydenckie „stosunki ze społeczeństwem obywatelskim” ma zadbać przewodniczący partii salafitów „ An-Nur” (Światło) – Emad Abd el-Ghafur. „...(źródło )

Prezydent Egiptu Mohamed Mursi potępił izraelskie ataki na Strefę Gazy jako "jawną agresję przeciwko ludzkości" i zapewnił, że jego rząd "nie pozostawi Gazy samej sobie" - poinformowała państwowa egipska agencja prasowa MENA. „...(źródło )

Coryllus „Nie dlatego bynajmniej, że socjaliści wstydzą się swoich zbrodni, ale dlatego, że za tym procederem stoją banki, które są rzeczywistymi mocodawcami panów nazywających siebie socjalistami. W stuleciu XX banki te miały swoje siedziby w Londynie. „...(więcej)

The Economist „ W tym tygodniu Erdogan grzmiąco oskarżył Izrael o dokonanie zamachu stanu w Egipcie , który odsunął od władzy jego największego bliskowschodniego sprzymierzeńca i ideowego współwyznawcę , Muhammad Morsi ,zebrał ostrą krytykę od USA .”....”Erdogan  głosi ,że międzynarodowe lobby odsetkowe ( Żydzi ) i należące do nich zachodnie media włączając w to należące do nich gazety w sposób haniebny dyrygowały protestami podsycając twierdzenie ,że otoczony klakierami nie nadaje się do sprawowani władzy „....(źródło )
-------
Mój komentarz

Bogusław Chrabota nawołuje w swoim tekście„Egipt a sprawa Polska „ do ewentualnej interwencji zbrojnej w Egipcie , gdyby muzułmanie pokusili się o odzyskanie władzy we własnym państwie. Widać w jego tekście jawna manipulacje , ale warto go przeczytać, gdyż podaje scenariusz zniszczenia przez lichwiarstwo całego państwa i społeczeństwa.

Warto zwrócić uwagę na podobieństwa pomiędzy Kaczyńskim , Erdoganem i Mursim . Kaczyński jest chrześcijańskim przywódca politycznym , który chce aby prawo , aby konstytucja odwoływała się do Boga , a kraj stał na fundamencie chrześcijaństwa .

„ Jarosław Kaczyński „Nie możemy powiedzieć, że nastąpiło związanie polskiego porządku prawnego z chrześcijaństwem, z katolicyzmem. Ta konstytucja nie zaczyna się, jak powinna się zaczynać: w imię Boga wszechmogącego - podkreślił oklaskiwany prezes PiS. „....”sukces Kościoła podważałby postkomunistyczny porządek społeczny. „....”dawnego systemu broni m.in. "dawny społeczny zasób o tradycjach antyklerykalnych" uzupełniony przez "bardzo daleko idące wsparcie zewnętrzne". Jak wyjaśnił, chodzi o "zasób europejski", czyli Unię Europejską, a także organizacje związane z Narodami Zjednoczonymi. „....”w dyskusji nad nową organizacją państwa po 1989 r. elity odrzuciły m.in. koncepcję Jana Pawła II, który w 91 r. sformułował propozycję odwołującą się do dekalogu, ale też uniwersalizującą polski katolicyzm i polską katolicką tożsamość. Elity te, jak mówił Kaczyński, w dużej części ukształtowane były przez komunizm, w innej - wywodziły się z akcji dysydenckich wobec komunizmu, w jeszcze innej były związane z agenturą, a w ostatniej - były związane z "liberalizmem integralnym", czerpiącym m.in. z permisywizmu obyczajowego „...( więcej )

Jarosław Kaczyński ' Najważniejsza jest miłość do Ojczyzny. A miłość tej Ojczyzny, Polski, oznacza także miłość Prawdy. Bo korzeniem Rzeczpospolitej jest Chrystus. To mówił ks. Piotr Skarga i to jest aktualne po dziś dzień '….(więcej)

Erdogan jest muzułmańskim politykiem i chce aby Tur5caj stała na fundamencie islamu . Obaj politycy , Erdogan i Kaczyński chcą aby aby Bóg był istotną integralną częścią kultury państwa i źródłem prawa . Zarówno Erdogan jak Kaczyński jako jeden z głównych swoich politycznych celów stawiają zrzucenie kolonialnego jarzma lichwiarstwa jakim jest zadłużenie państwa . Obaj i Kaczyński i Erdogan walczą z religią polityczną jaką chce Polsce i Turcji narzucić Zachód a jaką jest polityczna poprawność .

Lichwiarstwo star się doprowadzić do nienawiści pomiędzy chrześcijanami i muzułmanami . Ameryce i Europie nie przeszkadza fundamentalizm i opresyjność mafii Saudów rządzącej z błogosławieństwem USA , ale przeszkadzał Mursi , który ani nie dopuszczał się przemocy w stosunku do społeczeństw , a który wprowadzał szeroko rozumianą tolerancję religijną . Postawił się Izraelowi .
Za Mursiego nie było ataków na kościoły. Ataki po obaleniu są jawną prowokacją nowego reżimu , aby usprawiedliwić usunięci muzułmańskiego prezydenta .tymczasem zaczęto mordować członków rodzin opozycji .

Syn duchowego przywódcy Bractwa Muzułmańskiego Mohammeda Badiego został śmiertelnie postrzelony w Kairze w czasie piątkowego "marszu gniewu" zwolenników obalonego prezydenta „...”Kilka dni temu w czasie demonstracji w Kairze zastrzelona została także córka innego lidera Bractwa, Mohammeda el-Beltagiego. „....(źródło)

Kaczyński , gdy dojdzie do włądzy musi być przygotowany że lewacy Zachodu zastosują te same propagandowe i ekonomiczne metody jakie stosuje si w tej chwili w stosunku do Erdogana w tym prowokowanie rozruchów .

A kto wie czy nie ma racji Braun , który twierdzi że Układ stojący za Tuskiem posunie się do zamachu stanu , aby odsunąć Kaczyńskiego od władzy. ( więcej ) . Czy scenariusz egipski nie powinien Polaków czegoś nauczyć ?

video Oblicza islamu. Wiara i kultura.
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Linki do tekstów, które mnie zainteresowały umieszczam na osobnej stronie facebooka Marek Mojsiewicz „ Różne Takie

Tomasz Tokarski „Prezes węgierskiego banku centralnego  Gyorgy Matolcsy poinformował”...”Po spłacie pożyczki dalsze istnienie przedstawicielstwa MFW w Budapeszcie ...uważa za niepotrzebne”.....” Oznacza brak zgody na próby globalnegonarzucania warunków finansowych i budżetowych, na swoiste centralne planowanie, które próbuje realizować MFW,w myśl tego, co stwierdził w swej książce historyk Uniwersytetu Georgetown, profesor Carroll Quigley: „Elity kapitału finansowego posiadają długoterminowy plan realizacji ostatecznego celu, którym jest kontrola nad światem poprzez ustanowienie jednego systemu finansowego. Ta machina ma być nadzorowana przez małą grupkę, która będzie zdolna rządzić strukturami politycznymi i światową gospodarką (Tragedy & Hope, 1966 r.)”.....”Prezes węgierskiego banku centralnego  Gyorgy Matolcsy poinformował, żeWęgry rozważają szybszą spłatę pożyczki, jaką zaciągnęły w MFW.W liście skierowanym do szefowej MFW Christine Lagarde podziękował jej za udzieloną pomoc, informując zarazem, że Węgry najprawdopodobniej spłacą ostatnią ratę pożyczki  w wysokości około 2,2 mld euro przed końcem tego roku, choć termin upływa z końcem marca 2014 r. To jednak nie wszystko. Po spłacie pożyczki dalsze istnienie przedstawicielstwa MFW w Budapeszcie prezes banku centralnego Węgier uważa za niepotrzebne.”......”Orbán wielokrotnie krytykował MFW za metody walki z kryzysem. We wrześniu 2012 r. stwierdził:Lista żądań MFW jest długa i nie jest zgodna z interesami naszego narodu. Nie zamierzamy przeprowadzać głębokich cięć budżetowych, zwłaszcza w szkolnictwie, opiece zdrowotnej i transporcie publicznym. Nie będziemy zmniejszać zasiłków rodzinnych, podwyższać podatku dochodowego i podatku od nieruchomości, zmniejszać emerytur, zwiększać wieku emerytalnego. Nikt nie będzie nam dyktował, co i kiedy mamy prywatyzować. Dodał też, że przyjęcie kolejnych pożyczek od MFW „uderzałoby w węgierskie społeczeństwo”......”Joseph Stiglitz, były główny ekonomista Banku Światowego w 2000 r. stwierdził: „Mówi się o nadzwyczajnej arogancji Międzynarodowego Funduszu Walutowego. Powiada się, że MFW nigdy nie próbował nawet wsłuchać się w głos szukających jego pomocy państw rozwijających się; że polityka MFW jest tajna i niedemokratyczna. Mówi się, że stosowana przez Fundusz gospodarcza „metoda leczenia” bardzo często prowadzi dozaostrzenia istniejących problemów: od rozwoju do stagnacji, od stagnacji do recesji. To wszystko prawda”....”Z ujawnionych przez Stiglitza dokumentów, a także z wydanej w 2004 r. książki Johna Perkinsa „Confessions of an Economic Hit Man”(wydanie polskie „Hit Man. Wyznania ekonomisty od brudnej roboty”,Warszawa 2006) wynika, że MFW żądał od państw ubiegających się o pomoc podpisania umowy zawierającej ponad sto artykułów.Należały do nich zobowiązania sprzedaży kluczowych dla państwa aktywów, jak instalacje wody pitnej, linie kolejowe, elektrownie, firmy telekomunikacyjne, itd. W zamierzeniu miał to być prywatyzacja, choć w praktyce często była przeprowadzana podobnie, jak w Polsce dobry transformacji – majątek państwowy sprzedawany był za bezcen lub po bardzo niskich cenach w zamian za wysokie łapówki dla polityków. Efekty „pomocy” ze strony międzynarodowych instytucji finansowych, w tym MFW, w przypadku Rosji były opłakane – gigantyczna korupcja oraz spadek PKB o połowę wciągnął kraj w głęboką recesję. MFW żądał także narzucenia twardych warunków na rozwijające się rynki finansowe, wymuszał podwyżki cen żywności, czy paliwa oraz powodował gigantyczne zadłużenie państw ubiegających się o pomoc. „...(więcej

Paweł Chmielewski„Zieloni jedyną nadzieją dla pedofilii”
Kurt Hartmann, były członek wspomnianej grupy Zielonych „Geje i pederaści” mówił „Die Welt”, że w początku lat 80-tych „Zieloni byli jedyną nadzieją dla pedofilii”
„...”Gdy mała, pięcioletnia dziewczynka zaczyna cię rozbierać, to jest to fantastyczne. To fantastyczne, bo to gra, czysto erotyczno-maniakalna gra” – powiedział Daniel Cohn-Bendit, słynny i szanowany polityk kiedyś niemieckich, a dziś francuskich Zielonych. Słowa te padły w wywiadzie dla francuskiej telewizji w 1982 roku. Cohn-Bendit już wcześniej, bo w roku 1975, w książce „Wielki Bazar” opisał swoją pracę w alternatywnym przedszkolu. Wg jego słów, dzieci rozpinały mu tam rozporek, aby go połaskotać, a on nie pozostawał im dłużny.
Te pedofilskie wypowiedzi Cohn-Bendita stały się słynne w kwietniu tego roku, gdy polityk otrzymał prestiżową nagrodę Theodora Heussa, przyznawaną za wybitne osiągnięcia na polu polityki. W Niemczech rozgorzały protesty, którym towarzyszło ujawnienie różnych innych ekscesów prominentnych polityków Zielonych.Kilka dni temu politologowie z Getyngi Franz Walter i Stephan Klecha opublikowali na łamach „Frankfurter Allgemeine Zeitung” wstępne wyniki badań nad historią powiązań partii Zielonych z ruchem pedofilskim. Okazało się, że pedofilia w latach 80-tych była czymś swobodnie dyskutowanym na forum partii; czymś, co cieszyło się zagorzałym wsparciem dużej grupy zboczeńców oraz przyjazną akceptacją osób na kierowniczych stanowiskach. W dodatku pedofilię propagowali także dzisiejsi politycy liberalnej FDP.”....”pedofilia u Zielonych była tematem – jak powiedział Cohn- Bendit w wywiadzie dla Spiegla – na porządku dziennym. W 1980 roku Zieloni na zjedździe partyjnym wystosowali oficjalne żądanie usunięcia dwóch paragrafów z prawa niemieckiego, które zabraniają kontaktów seksualnych z dziećmi. Zieloni chcieli, by znieść wszelkie ograniczenia wiekowe. Powstała nawet partyjna grupa robocza „Geje i pederaści” finansowana z budżetu partyjnego. Grupę rozwiązano dopiero w 1987 roku. A co z samym żądaniem legalizacji pedofilii? „...”Przypomnijmy, co uchwalili Zieloni wraz z SDP i Lewicą w 2010 roku. Zgłosili mianowicie zmianę ustawy o dyskryminacji tak, by ta chroniła wszystkich ze względu na „tożsamość seksualną”. Zasadniczo rozumie się pod tym gejów, lesbijki i transseksualistów. Jednak w wywiadzie dla Deutsche Welle z 2009 r. niemiecki psycholog i psychoterapeuta Jorge Ponsenti mówił, że wg nowych klasyfikacji amerykańskich psychologów, pedofilia może być nie tylko chorobą, ale i tożsamością czy orientacją seksualną. Orientacją jest wówczas, gdy osoba nie wciela w życie swojego pożądania dla dzieci. Wg Konstantina Marscha z Niemieckiego Instytutu na rzecz Młodzieży i Społeczeństwa, takie postawienie sprawy zostawia Zielonym furtkę, by uznać pedofilię za jedną z „normalnych” orientacji, tak jak np. homoseksualizm. „...”W 1988 ukazała się zbiorowa praca „Kwestia seksualności pedofilskiej” (niem. „Der pädosexuelle Komplex”), w której czytamy następujące słowa V. Becka: „Depenalizacja pedofilii, wobec obecnego stanu karalności na całym świecie, jest pilnie konieczna”. „...”W tym roku partia FDP opublikowała cytat z pisma „Pflasterstrand” z 1978 roku, którego Cohn-Bendit był wówczas redaktorem. Anonimowy autor pisze w nim: “W zeszłym roku uwiodła mnie sześcioletnia dziewczynka. To był jedno z najpiękniejszych przeżyć, jakie miałem, nie do opisania. Pierwszy raz nie skończyłem zbyt wcześnie” „....”Dagmar Döring, dziś 53-letniej polityk liberalnej FDP, która niedawno wycofała swoją kandydaturę w tegorocznych wyborach do Bundestagu. Okazało się bowiem – jak wykryli badacze z Getyngi – że w młodości fascynowała się ruchem pedofilskim, a z jej ówczesnych słów wynika, że mogła dopuszczać się nawet czynnej pedofilii. W książce „Pedofilia dzisiaj” z 1980 roku Döring opowiadała o „długim, seksualnie intensywnym związku z pewną dziewczynką”. Polityk miała wówczas odczuwać, że „nie może jej zaspokoić żaden mężczyzna ani żadna kobieta, ale wyłącznie dziecko, w szczególności dziewczynka”. „....(źródło )

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Patrykp

27-08-2013 [19:28] - Patrykp | Link:

Jeszcze Kaczyński nie jest u władzy a już mowa o jego obaleniu? W którymś z poprzednich wpisów Pan pisał, że Tusk i Rostowski zostawią Polskę w takim stanie gospodarczym, że Kaczyński nie będzie w stanie niczego ogarnąć. Czyżby już szykowano się na tłumaczenie dlaczego Kaczyńskiemu się nie uda?

Obrazek użytkownika dogard

28-08-2013 [20:35] - dogard | Link:

poLSZEWII I TYLE...