Wiszący na drzewach 11 Listopada

Mamy kolejną, nawet nie wiem już którą (tysiąc dwunastą?) prowokację łupieżców Polski, bo tak mi wychodzi z rachunków, co do słowa łupieżcy. Dostaliśmy z UE grubo ponad czterysta miliardów złotych, a dług nam wzrósł dwukrotnie w ciągu ostatnich sześciu lat, z pół biliona do okrągłego biliona złotych. A mówimy tu tylko o długu państwa. Ktoś musiał tę kasę przynajmniej w części skonsumować. Ta kolejna prowokacja, to oczywiście szczyt klimatyczny ONZ, czyli zjazd wszystkich mniej i bardziej nawiedzonych ekologów i polityków z całego świata na nasze Święto Niepodległości. To mniej więcej tak, jakby Obama na swoje Święto Niepodległości, 4 lipca,  zaprosił uzbrojone grupy Talibów oplecionych ładunkami wybuchowymi. Dobrze, że to szaleństwo dostrzegła „Gazeta Polska Codziennie” i Jarosław Kaczyński. Źle, że znowu PiS, w osobie posła Jacka Sasina, daje się wpuszczać w maliny, w jakieś chore dyskusje w TVN 24. Chore do tego stopnia, że sam Sasin zaczyna mówić o jakichś prawicowych chuliganach. Przepraszam, ale upał padł mu na głowę? Redaktor Knapik, w każdym razie bardzo się ucieszył z tych słów. Tu nie ma pola do żadnej dyskusji, bo to jest świadome działanie na szkodę państwa, czyli rzecz nadaje się do prokuratury. Albo Tusk przesunie datę szczytu ONZ ze względu ma zagrożenie bezpieczeństwa państwa, albo weźmie odpowiedzialność za to, co może się w Polsce wydarzyć 11 Listopada tego roku.

Pomyślcie sami, proszę, co za debil zgodził się na te datę. Już oczywiście słyszymy, że Polska nie miała wpływu na termin konferencji. To jest robienie z ludzi kretynów. Żadne ONZ nie ma prawa narzucać terminu swojej imprezy gospodarzowi, jeśli wie, że grozi to poważnymi rozruchami i zagrożeniem bezpieczeństwa uczestników tej debaty. Jak to mamy zatem rozumieć, że ONZ jest za tym, by była wielka moc adrenaliny, by były regularne bitwy? Pamiętajmy, kto tworzy radykalne grupy ekologiczne, kim są alterglobaliści. To emanacja światowego lewactwa i różnej maści anarchistów, gotowych w każdej chwili do walki i użycia przemocy. Wystarczy im krótka komenda, na przykład, Seweryna Blumsztajna, że za rogiem stoją polscy faszyści, a rzucą się tam trzy razy szybciej, niż najlepsze oddziały prewencji czy policyjni kibole w kominiarkach. To mistrzowie rozróby przyjadą do Polski, a nie dzieci zielone kwiaty. Pewnie pojawi się też wśród nich szef frakcji Zielonych w PE  Daniel Cohn – Bendit, znany miłośnik małych dziewczynek i chłopców.

Rzeczywiście, 11 Listopada  tego roku, to może być wyjątkowa Lewacka Kolorowa Podległa. Dobrze, ze szef PiS ostro dziś się wypowiedział na temat tej prowokacji rządu Tuska, bo to jest jawne wypowiedzenie wojny nie tylko prawicy, ale także wszystkim tym, którzy mają już dość złodziejskich rządów PO. Jak ktoś ma łagodniejszą nazwę, to poproszę. To jest wypowiedzenie wojny narodowi w dniu jego Święta. Nie ma tu żadnych tłumaczeń, że nic się nie stanie. Nie zaprasza się na Święto Niepodległości ekologicznych Talibów. Ale co tu się dziwić, jak dla tego człowieka nasza polskość to nienormalność. Dziwnym trafem, nie protestuje ani policja, ani ABW.  Im to też jest na rękę? Do tego rząd wywala na ten jałowy spęd dyskutantów ponad sto milionów złotych, dla jasności, z budżetu Ministerstwa Ochrony Środowiska. O tyle mniej będzie pieniędzy na ekologię. Z tej kwoty 26 „baniek” dostanie NCS, operator Stadionu Narodowego za wynajem obiektu. Łapać się za głowę? Nie. Niech ekonomiści, eksperci policzą, skąd ta bizantyjska kwota? Ciąg dalszy historii muzycznej Mucha&Madonna?  Niech ktoś to policzy, dlaczego jeden dzień wynajmu stadionu kosztuje dwa miliony złotych.

Mamy szykowaną, całkiem świadomie wielką zadymę na 11 Listopada. Ciekawe, co za rok zorganizuje Tusk w Warszawie. Światowy Zjazd Islamistów, a może Światowe Forum Polakożerców? No niech się premier wypowie, co ma w planach. Będą oczywiście za moment apele o spokój, zapewnienia, że nic się nie stanie, że liczą na odpowiedzialność PIS-u, że cały świat na nas patrzy. Otóż, osobiście to ja  chrzanię ten cały świat, bo ten świat ma nas głęboko gdzieś i nasze problemy. Głęboko gdzieś ma nas także rząd, skoro zaprasza na Święto Niepodległości ekologicznych Talibów do Polski. Robią to po to, by wywołać chaos, napięcie, rozróby, być może krwawe starcia, a potem obciążyć wszystkim, jak co roku, prawicę, a nade wszystko PiS.

Chodzi o to, żeby pokrzywdzonymi byli wiszący na drzewach i spacerujący z żabami pod mostem, żeby nasze święto zeszło na drugi, trzeci plan. Zalecam wszystkim wiszącym na dębach, żeby tu w ogóle się nie pojawiali, bo nikt ich tu nie chce, poza rodzimym lewactwem. To oni zablokowali budowę wielu dróg w Polsce i doprowadzili do upadku Stoczni Szczecińskiej Porta Holding S.A w 2002 roku. Trzech ekologów (Polacy i Niemcy) na dwa lata zablokowało w polskim sądzie budowę terminalu paliwowego w Świnoujściu, na który holding wyłożył kilkaset milionów złotych. W efekcie padł cały holding i stocznia, która już nigdy nie odzyskała utraconej pozycji. Niemieckie łapska już wtedy szykowały grunt dla swoich stoczni w Rostocku.  To są właśnie ekolodzy w akcji. Sowicie nagradzani za swoje zadymy przez rządy i światowe koncerny.  Niech Donald Tusk zrobi sobie ten szczyt klimatyczny ONZ w Borach Tucholskich, z dala od ludzi, na łonie natury. Wyjdzie taniej i będzie pięknie, zielono, będzie pachniało lasem, borem, leśną zwierzyną, która może przyłączy się do tej debaty. Jelenie na pewno. Na nie można zawsze liczyć. I niech PiS przestanie już dialogować z PO, o czymkolwiek. Oni już mają lufy wycelowane w opozycję, tylko czekają na komendę. Trzeba budować okopy, Pośle Sasin.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika bolesław

02-08-2013 [21:30] - bolesław | Link:

Dobry tekst. Powtórzę "....Ciekawe, co za rok zorganizuje Tusk w Warszawie. Światowy Zjazd Islamistów, a może Światowe Forum Polakożerców?"
Mam nadzieję, że Tusk za rok nie zorganizuje już nic. Za rok będzie już skazany, miejsce jego jest w więzieniu.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika grzechg

03-08-2013 [01:02] - grzechg | Link:

Pozdrawiam.