Budżet ratuje Gazownię. Czy legalnie?

Tym razem krótko --  zainspirowany surową odprawą, jaką funkcjonariuszki zaprzyjaźnionego medium otrzymały od Janeckiego zacząłem się zastanawiać, czy ratowanie GWna przez budżet poprzez zamieszczanie tam kosztownych ogłoszeń pozostaje legalne w świetle prawa unijnego? Bo to, że jest głęboko "słuszne i po linii", to wiadomo. Ale skoro nasz rząd dostał po nosie za ratowanie stoczni, skoro stęka jak poranny kacownik "ratując" LOT (a tak naprawdę pewnie dokarmiając żerujące na tym trupie spółki-ścierwojady), bo co powie Bruksela -- to czy nie należałoby przeanalizować możliwości zablokowania bezczelnego dotowania kulejącej michniczarni NASZYMI pieniędzmi przy pomocy prawa unijnego? Panowie europosłowie, który odważy się wdepnąć w adasia? (to po naszemu, w cockneyu jest to tzw. ryszard).

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

12-06-2013 [18:43] - NASZ_HENRY | Link:

Czy Rostowski robi to legalnie ;-)

Obrazek użytkownika misio

13-06-2013 [03:08] - misio | Link:

Bruksela z całą pewnością nie ma nic przeciwko dotowaniu Michnika, odwala tu dla nich kawał roboty.
Gdyby natomiast istniała prawna możliwość odcięcia Gadzinówce budżetowej kroplówki z naszych pieniędzy to na pewno warto byłoby się temu bliżej przyjrzeć.

Obrazek użytkownika PS

13-06-2013 [11:15] - PS | Link:

"negatywne treści na temat Adama Michnika redaktora naczelnego Gazety Wyborczej oraz wydawcy tej gazety Agory S.A. są sprzeczne z zasadami współżycia społecznego", zgodnie z sentencją wyroku Sędzi Agnieszki