Korwin Mikke Dziś PiS weźmie Rybnik jutro całą Polskę

Staniszkis „Ale PiS, choć wysuwa się na czoło stawki, wciąż nie ma szans na władzę.”....” Kaczyński musi przełamać opór własnego aparatu. I własnych posłów bojących się konkurencji. To być może ostatnia szansa pokazania, że jest liderem - „...(źródło)

Radosław Kowalski „Liderowi KNP cała ta mobilizacja PiS przypomina historię z NSDAP: "Ciekawe, czy mieszkańcy z tego okręgu wyborczego dadzą się nabrać na hurra-propagandę PiS-u?W 1933 roku Niemcy dali się nabrać. Gdy notowania NSDAP zaczęły spadać, trafiły się przypadkiem wybory w najmniejszym kraju związkowym, Lippe-Detmold. Narodowi Socjaliści rzucili na nie wszystkie siły i pieniądze. I wygrali. Hasło dra. Józefa Goebbelsa: „Dziś Lippe – jutro całe Niemcy”, oparte o wynik tych wyborów, przekonało, niestety, i Niemców, i przywódców politycznych upadającej Republiki Weimarskiej - do przekazania władzy Adolfowi Hitlerowi.Stąd ta dramatyczna walka PiS o Rybnik. Hasło „Dziś Rybnik – jutro cała Polska” - jest już przygotowane. Mam nadzieję, że Ślązacy nie dadzą PiS-owi szansy na ponowną próbę budowy IV Rzeczypospolitej”.....”Nie są to tylko pojedyncze przypadki używania przez Korwin- Mikkego retoryki establishmentu w walce z PiS. Lider KNP wielokrotnie dowodził, że w Smoleńsku nie było żadnego zamachu, a katastrofę spowodowali piloci. Z kolei Antoniego Macierewicza nazywał paranoikiem.”....(źródło )

„..zwycięski kandydat PiS, Bolesław Piecha otrzymał 28,48 proc. głosów. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Józefa Makosz (Komitet Wyborczy Józefa Makosza) – 19,59 proc., Mirosław Duży (PO) – 18,01 proc., Paweł Polok (KWW Autonomia dla Ziemi Górnośląskiej) – 13,12 proc., Grażyna Kohut (PSL) – 8,36 proc., Janusz Korwin-Mikke (komitet Kongresu Nowej Prawicy) – 7,92 proc., Krzysztof Sajewicz (SLD) – 2,84 proc. oraz Piotr Masłowski (KWW Piotra Masłowskiego) – 1,68 proc.JKM udało się więc w tych wyborach przeskoczyć tylko jednego kandydata z bandu czworga – przedstawiciela SLD, który poniósł zupełną klęskę. „...(źródło )

Staniszkis „Ale PiS, choć wysuwa się na czoło stawki, wciąż nie ma szans na władzę. Choćby ze względu na brak potencjalnego koalicjanta. Więc ponawiam apel do Jarosława Kaczyńskiego: to jest moment na zdecydowane ruchy. Kongres „Polska wielki projekt” jest OK: pokaże ilu kompetentnych ludzi centroprawicy (także z młodego pokolenia) chce się włączyć w odpowiedzialność za Polskę. Ale obok tego trzeba zjednoczyć wszystkie siły: zwrócić się i do Solidarnej Polski, i PJN. Kaczyński musi przełamać opór własnego aparatu. I własnych posłów bojących się konkurencji. To być może ostatnia szansa pokazania, że jest liderem. „....(źródło )
------
Mój komentarz

proszę zwrócić uwagę ,że gdyby nie jednoturowe wybory systemem JOW to Piecha poległby w walce z obozem II Komuny . Kandydat PO, RAŚ, PSL , SLD , Korwin Mikke to łącznie prawie 50 procent głosów . Zresztą , gdyby nie JOW obowiązujący do Senatu to wyborów by nie było . Wszedłby kolejny członek Platformy z listy .Tak jak dokładnie się stało z członkiem PiS , który po rezygnacji Piechy wejdzie do Sejmu .

Czy Korwin Mikke ma rację i Kaczyński po zdobyciu Rybnika zdobędzie całą Polskę . Poważnym problemem jest system proporcjonalny . W Rybniku , aby „zdobyć Rybnik” w systemie JOW ( winsordskim) wystarczył PiS owi skromy wynik 28 procent , aby pokonać cały obóz II Komuny. Aby „zdobyć Polskę „ Kaczyński musi osiągnąć wynik ponad 40 procent .

Warto zwrócić uwagę na słowa profesora Przystawy ,że system proporcjonalny jest socjalistycznym, który degraduje demokrację i zniewala społeczeństwo .

video Profesor Jerzy Przystawa „ Obecna ordynacja wyborcza to patent na słabe państwo „ System proporcjonalny został wprowadzony przez zachodnich socjalistów „ ...(więcej )

Proszę zwróci uwagę na słowa Staniszkis , która podnosi kwestie „wszyscy przeciw PiS „ . Kaczyński musi grac sam przeciwko wszystkim . M am te same obawy co Staniszkis ,że Kaczyński po zwycięstwie wyborczym PiS będzie patrzył jak komuna go ograła . Ograła właśnie dzięki socjalistycznemu instrumentowi kontroli politycznej jakim jest system proporcjonalny . System proporcjonalny jest również ciągłym zagrożeniem dla jedności Obozu Patriotycznego . Najlepszym dowodem , który powinien dać do myślenia są ciągłe próby rozbicia PiS prze różnego rodzaju kacyków . PJN, Solidarna Polska. Ostatnio , pewnie w związku z walkami frakcyjnymi o miejsca w Parlamencie Europejskim rozróbę , grożąca kolejnym rozłamem podjął Girzyński ( więcej )

Te wszystkie próby rozbicia PiS są możliwe tylko dzięki systemowi proporcjonalnemu. Zagrożeniem dla PIS i Obozu Patriotycznego jest system proporcjonalny, ponieważ promuje on różnego rodzaju „przydupasów” ,lizusów którzy tylko dzięki serwilizmowi i upadlani się otrzymują biorące miejsca na listach. Miernoty ,w większości bezideowe , co zresztą pokazały kolejne rozłamy , ale za to o wygórowanych ambicjach , które dzięki temu są postawione wysoko w hierarchii stanowią jeszcze inne zagrożenie .

Grzegorz Braun twierdzi ,że cześć ludzi Kaczyńskiego aż przebiera nogami aby dogadać się Tuskiem i establishmentem II Komuny i utworzyć Nowy Okrągły Stół

Grzegorz Braun „ Obawiam się ,że szykuje się nam nowy Okrągły Stół „ ( video ..więcej )

Jedynie system prezydencki i jednomandatowy system wyborczy pozwoli odsunąć socjalistów od władzy i pewnie przejąć władzę przez Obóz Patriotyczny . Oraz wyeliminować z jego szeregów politycznych padlinożerców .

Miejmy nadzieję ,że koszmar Kaczyńskiego się spełni „ Teraz Rybnik, jutro cała Polska „

Video „Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski o JOW „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Dzieci z rozbitych rodzin mają o wiele gorsze wyniki w nauce i mniejsze szanse na zdobycie dobrego wykształcenia – dowiedli belgijscy uczeni z uniwersytetu w Louvain. Belgijska telewizja, która ogłosiła 19 kwietnia wyniki raportu w tej sprawie, przyjęła je z nieukrywanym zdziwieniem i wyraziła obawy, by tego typu badania nie doprowadziły do stygmatyzowania dzieci rozwodników. Fakty pozostają jednak faktami. „....”Co czwarte dziecko z rodzin rozbitych przynajmniej raz powtarza rok szkolny. Największe różnice odnotowuje się w szkołach średnich. Dzieci rozwodników mają o niemal połowę (45%) mniejsze szanse na ich ukończenie. Naukowcy zauważyli, że na szkody wynikające z rozwodu bardziej narażeni są chłopcy niż dziewczęta. „....(źródło )

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

22-04-2013 [17:57] - dogard | Link:

do wspolnej listy--polichama z korwinkiem; warci siebie w 100%.

Obrazek użytkownika fritz

22-04-2013 [18:20] - fritz | Link:

Przestepstwo umozliwiajace przejecie antypolskim srodowiskom przyjecie wladzy "na zawsze", tzn. do likwidacji Polski.

Wskazywanie na te wybory jak dowod na slusznosc JOWow jest obledem umyslowym.