Lobby gejowskie atakuje lewacki model rodziny

Łukasz Warzecha „ Otóż tylko w systemie proporcjonalnym możliwe są różnego rodzaju manipulacje, wynikające z ideologicznych zapotrzebowań politycznej poprawności. Z jedną z takich manipulacji mamy już zresztą do czynienia w postaci parytetów na listach wyborczych do Sejmu „.....”Oczywiście tego typu manipulacje nie są możliwe w przypadku JOW-ów, po prostu dlatego, że nie ma w tym systemie list wyborczych w obecnym znaczeniu. Nie da się umieszczać naprzemiennie kobiet i mężczyzn, jeśli każda partia wystawia jednego kandydata. „.....”Oto ordynacją jednomandatową zajął się ostatnio Instytut Spraw Publicznych – think-tank bardzo bliski partii rządzącej, realizujący w ostatnich latach programy badawcze, oparte w większości na postulatach z nurtu liberalno-lewicowego i politycznej poprawności („równe szanse”, parytety, imigranci itp.„...” Analizę poświęconą JOW-om napisał dla ISP dr Radosław Markowski, socjolog znany ze sprzyjania partii rządzącej i ataków na opozycję. Analiza krytykuje ideę wprowadzenia JOW-ów „.....”Na stronach instytutu można m.in. znaleźć raport, traktujący całkiem poważnie propozycję obniżenia wieku wyborczego do 16 lat (jeszcze z 2010 r.), co – jak wiadomo – postuluje ostatnio Janusz Palikot. „.....”tezę o „blokowaniu kobietom dostępu do polityki” za sprawą JOW-ów uważam za przejaw ideologii „....(źródło)

"Małżeństwo wspiera poczucie bezpieczeństwa i trwałości" - piszą naukowcy w raporcie. "Jest także gwarantem wszystkich korzyści i zabezpieczeń, jakie należą się rodzinie prawnie i finansowo" - podkreślają. „.....”Zdrowie, rozwój i samopoczucie dziecka jest lepsze, gdy jego rodzice są w związku małżeńskim. Bez względu na płeć - wynika z badań amerykańskich pediatrów, którzy opracowali swoją deklaracje polityczną w tej kwestii „.....”Amerykańska Akademia pediatrii ogłosiła, że popiera prawa gejów i lesbijek do małżeństwa, a także do adoptowania przez nich dzieci i pełnienia funkcji rodzin zastępczych.- Badania wykazują jednoznacznie, że dzieci rozwijają się lepiej, gdy jest dwoje rodziców, którzy je kochają, troszczą się o nie i zapewniają poczucie bezpieczeństwa. Nie ma znaczenia, jakiej rodzice są płci - twierdzi Benjamin S. Siegel, profesor pediatrii i psychiatrii na Boston University School of Medicine, współautor deklaracji politycznej, która została wczoraj opublikowana w czasopiśmie "Pediatrics.”.....(źródło )

Amerykański naukowiec prof. Mark Regnerus, który niedawno wykazał w swoich badaniach, że dzieci z tradycyjnych rodzin są znacznie szczęśliwsze i zdrowsze niż te wychowane przez pary jednopłciowe, stał się obiektem ataków ze strony środowisk homoseksualnych. „.....”
Raport Marka Regnerusa oparty był na analizie odpowiedzi, jakich udzieliły dorosłe dzieci wychowane przez ich biologicznych rodziców lub przez rodzica homoseksualnego wraz z jego lub jej partnerem. Wnioski są jednoznaczne w swej wymowie i, jak zauważa uczony, trudno je bagatelizować.”.....(więcej)
------
Mój komentarz
Pisałem ,że systemy polityczne, ordynacje wyborcze maja swój ideologiczny aspekt . JOW, system prezydencki , silne referendum są instytucjami i procesami prawicowymi , konserwatywnymi , gdyż w takich strukturach większość, czyli normalność zabezpiecz swoją wolność przed oligarchią i kastami narodowymi , ideologicznymi . Nie bez znaczenia jest też impakt jaki ma system wyborczy na . JOW i system prezydencki zabezpiecza , choć nie do końca istnienie realnej demokracji , czyli realnego wpływu obywateli na życie polityczne i kontroli polityków . System proporcjonalny likwiduje demokracje realną , a w jej miejsce wprowadza demokracje fasadową , czy jak wypadku rządu Tuska demokrację wadliwą

„Raport The Economist. Rządy Tuska „demokracja wadliwą „ …..”raportu tygodnika "The Economist", który umieścił Polskę na 48 miejscu w rankingu państw pod względem rozwoju demokracji.- Polska w tymże indeksie niestety została zaliczona nie tyle do demokracji, co do wadliwych demokracji „....” Donald Tusk powinien się dowiedzieć, że pod jego rządami Polskę w tymże raporcie prześcignęły, jeżeli chodzi o realizację zasad niezbędnych żeby uznać system za demokratyczny, takie państwa jak: Timor Wschodni, Jamajka, Trynidad i Tobago czy Botswana „....(więcej )

Warzecha podniósł teraz ten problem i być może przedrze się to do mainstreamowego dyskursu publicznego . Platforma, która ma coraz wyraźniejszy lewicowy , a w zasadzie lewacki przechył odrzuciła ideę jednomandatowych okręgów wyborczych. Teraz już państwo wiecie dlaczego. Lewicowy jest w swej istocie wyborczy system proporcjonalny .

Wracając jednak do lewactwa , do lobby homoseksualnego . Faktów i wiedzy naukowej nie da się w nieskończoność zakłamywać , a ludzi oszukiwać i nimi manipulować. Do tej pory lewactwo głosiło solidarnie tezę ,że instytucja małżeństwa to przeżytek . Ze dzieci doskonale się wychowują i rozwijają żyjąc w socjalistycznym modelu rodziny. Czyli samotna matka , konkubinat, dzieci bez ojca , wychowywane przez kolejnych boyfriendów matki. I takie inne lewicowe wynalazki.

Profesor Gobbi „„Umysły dzieci wychowywanych bez jednego z rodziców pracują inaczej — ustalili uczeni” ….Rola ojca jest niezastąpiona. Dziewczęta dorastające bez niego szybciej dojrzewają płciowo. Wcześniej też zaczynają być aktywne seksualnie i częściej zachodzą jako nastolatki w ciążę. Jak z kolei wynika z innych badań, chłopcy wychowywani przez samotną matkę mają niższe poczucie własnej wartości, a także problemy z wchodzeniem w intymne relacje „.....( więcej )

I naraz lobby homoseksualne , należący do tego lobby naukowcy przestali się kopać z koniem , czyli z naukowymi faktami i doszli do wniosku ,że „ "Małżeństwo wspiera poczucie bezpieczeństwa i trwałości”.....”Jest także gwarantem wszystkich korzyści i zabezpieczeń, jakie należą się rodzinie prawnie i finansowo ”.... „ Zdrowie, rozwój i samopoczucie dziecka jest lepsze, gdy jego rodzice są w związku małżeńskim.”...

Oczywiście jak to lewacy .Wysunęli z tego absurdalny wniosek ,że w takim razie dla dobra dzieci homoseksualiści jak tylko się pobiorą , to to ich paraseksualny związek ( Gowin użył tego sformułowania ) będzie stwarzał dzieciom takie same warunki do rozwoju intelektualnego , społecznego , do rozwoju prawidłowej osobowości . I znowu okazuje się że jest to prymitywna lewacka propaganda próbująca zagłuszyć istnienie faktów temu przeczących. -----------

„ Amerykański naukowiec prof. Mark Regnerus, który niedawno wykazał w swoich badaniach, że dzieci z tradycyjnych rodzin są znacznie szczęśliwsze i zdrowsze niż te wychowane przez pary jednopłciowe, stał się obiektem ataków ze strony środowisk homoseksualnych. „.....”
Raport Marka Regnerusa oparty był na analizie odpowiedzi, jakich udzieliły dorosłe dzieci wychowane przez ich biologicznych rodziców lub przez rodzica homoseksualnego wraz z jego lub jej partnerem. Wnioski są jednoznaczne w swej wymowie i, jak zauważa uczony, trudno je bagatelizować.
12 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę i 24 proc. tych, którymi opiekował się ojciec gej przyznawało, że myślało ostatnio o popełnieniu samobójstwa. Dla porównania w przypadku kompletnych rodzin i samotnego rodzica biologicznego odsetek dzieci rozważających odebranie sobie życia wyniósł 5 proc.
28 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę podawało, że nie ma obecnie pracy.Do braku zatrudnienia przyznawało się 20 proc. dzieci wychowanych przez ojca geja, a tylko 8 proc. z kompletnych rodzin biologicznych i 13 proc. wychowanych przez jednego rodzica.
23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę mówiło, że było „dotykane seksualnie” przez ich rodzica lub jej partnerkę. Odsetek ten w przypadku pełnej rodziny biologicznej wyniósł 2 proc., w przypadku ojca geja – 6 proc. natomiast pojedynczego rodzica – 10 proc.
Kolejna zatrważająca statystyka dotyczy sytuacji, kiedy osoby w pewnym momencie zostały zmuszone do seksu wbrew ich woli. Dotyczy to 31 proc. tych wychowanych przez matkę lesbijkę, 25 proc. przez ojca geja i 8 proc. z pełnych rodzin biologicznych.
40 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. wychowanych przez ojca geja miało romans w czasie małżeństwa lub wspólnego mieszkania z partnerem.Do tego typu sytuacji przyznało się 13 proc. tych wychowanych w rodzinach tradycyjnych.
19 proc. wychowanych przez matkę lub ojca homoseksualistów przechodzi lub ostatnio przechodziło psychoterapię.Tymczasem o potrzebie konsultacji z psychoterapeutą mówiło 8 proc. wychowanych w rodzinie biologicznej.
20 proc. wychowywanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. przez ojca geja podawało, że nabawiło się infekcji przenoszonych drogą płciową. Odsetek takich przypadków w odniesieniu do dzieci z rodzin tradycyjnych wyniósł 8 proc.
61 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 71 proc. wychowanych przez ojca geja określało siebie jako „całkowicie heteroseksualnych”. Do takiej tożsamości przyznawało się natomiast 90 proc. tych wychowanych w pełnej biologicznej rodzinie. 
Niestety lobby homoseksualne pozostaje głuche na tego rodzaju głosy. Forsuje swoje rozwiązania, za wszelką cenę próbując poszerzyć grupę krajów, w których adopcja dzieci przez homoseksualistów będzie możliwa. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego roku do ich grona dołączy Francja. Pod wpływem działań lobbingowych znajduje się także Polska.Mimo, że zdecydowana większość Polaków wciąż sprzeciwia się legalizacji związków homoseksualnych, próby zmiany świadomości społecznej zakrojone są na szeroką skalę. Służą temu także batalie polityczne prowadzone głównie przez partie lewicowe. Złożony w Sejmie przez SLD projekt ustawy o związkach partnerskich oparty został na wzorze francuskim, który umożliwia homoseksualistom adopcję dzieci.”.”...(więcej)

video Profesor Jerzy Przystawa „ Obecna ordynacja wyborcza to patent na słabe państwo „ System proporcjonalny został wprowadzony przez zachodnich socjalistów

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Staniszkis „"Oburzeni" - działający obok struktur demokracji parlamentarnej - bo te nie wpuściły ich na salony i zignorowały setki tysięcy podpisów, mogą zmodyfikować nieco relacje między oficjalnymi aktorami polityki. Uwypuklić nieokreśloność PiS u, który radykalizm rezerwuje dla obchodów tragedii smoleńskiej. A w sprawach kluczowych dla oburzonych stara się utrzymać pozycję centrową. Także dlatego, że chce być alternatywą dla coraz bardziej rozmytej i dryfującej - a więc równie nieczytelnej PO „...(źródło)

Rybiński „Zgodnie z szacunkami Boston Consulting Group Hiszpanom trzeba zabrać ponad połowę depozytów, żeby kraj stał się stabilny. W zamian dostaną nisko oprocentowane, niesprzedawalne obligacje rządowe. Niemcy wolą, żeby te śmieciowe obligacje mieli Hiszpanie lub Grecy, a nie EBC. I dlatego temat skonfiskowania części depozytów w krajach południa Europy wkrótce powróci. Powstaje pytanie, co się stanie, gdy ludzie zaczną dostrzegać kontury prawdy przez opary kłamstw polityków. „....(źródło )

Wiktor Świetlik „W myśl nowego prawa brytyjska wolność prasy miałaby otrzymać „państwowe wsparcie” - czyż to nie brzmi cudownie? Będzie polegało ono na tym, że prasa zostanie wsparta przez nowego, „niezależnego”, „regulatora”, który zastąpi w wielu sprawach dotychczasowy samorząd medialny, a w wielu zyska nieznane w anglosaskim świecie kompetencje. Chodzi o osobno powołane ciało, które będzie decydowało choćby o tym, czy gazeta ma, i gdzie, opublikować sprostowanie, a także będzie mogło nakładać na wydawców kary w wysokości do 1.5 miliona funtów. Jak widać nowy organ będzie miał nieco kompetencji sądu, a nieco naszej KRRiT, tyle, że w odniesieniu do prasy „....

„Uczestnicy protestu chcą przeprowadzenia referendum w sprawie przyjętego w połowie lutego przez Zgromadzenie Narodowe projektu ustawy, która pozwala na legalizację małżeństw homoseksualnych i adopcję przez nie dzieci. 2 kwietnia projektem zajmie się Senat, gdzie rządząca we Francji lewica ma większość. „...”"Jest nas 1,4 mln" - napisali organizatorzy manifestacji na Twitterze. Ich rzecznik Xavier Bongibault powiedział dziennikowi "Le Figaro", że na odcinku 8 kilometrów ulice "są pełne ludzi". Przed demonstracją policja spodziewała się 150-200 tys. osób.”...(źródło )

„Najbogatszym regionem UE jest Londyn – 328 proc. unijnej średniej. Wśród 20 najzamożniejszych plasuje się osiem stolic – w tym także Bratysława i Praga. Co ciekawe, gdyby Warszawa była oddzielnym regionem, znalazłaby się w elitarnym gronie najbogatszych. Według szacunków „Rz"  jej poziom zamożności wyniósł w 2010 r. ok. 170 – 180 proc. unijnej średniej, nasza stolica okazałaby się bogatsza niż Praga czy Sztokholm. „....(źródło)

„Rabin Owadia Josef, duchowy przywódca partii Szas wchodzącej w skład koalicji rządzącej Izraelem oznajmił, że "goje rodzą się po to, by służyć Żydom". – Po co goje są tak naprawdę potrzebni? Będą pracować, będą orać, będą zbierać plony. My zaś będziemy tylko siedzieć i jeść jak panowie - zapowiedział rabin podczas przemówienia w synagodze. Potem porównał osoby, które nie są Żydami do... zwierząt pociągowych - pisze "Rzeczpospolita". „....”Zdaniem rabina, gdyby goje nie mogli służyć Żydom "nie mieliby po co istnieć". Tłumacząc zaś długowieczność ludzi pochodzenia nie-Żydowskiego rabin Josef użył plastycznej metafory porównując takich ludzi do... osłów. – Wyobraźcie sobie, że zdechł wam osioł. Stracilibyście w ten sposób pieniądze. To jest taki sam sługa. Właśnie dlatego goj otrzymuje długie życie. By dobrze pracować dla Żyda - mówił rabin. „....(źródło )

„„Coy Mathis, 6-letni Amerykanin, który w wieku 2 lat stwierdził, że czuje się dziewczynką, co zaakceptowali jego rodzice, przestał chodzić do szkoły i uczy się w domu po tym jak władze szkoły nie pozwoliły mu korzystać z damskiej toalety. „...”Szkoła zgodziła się, by chłopiec przychodził do szkoły w sukienkach, a także by nauczyciele zwracali się do niego jak do dziewczynki. Sprzeciw wywołał jednak postulat, by Coy korzystał z damskiej toalety. Rodzice zaskarżyli tę decyzję, ale stanowa komisja praw człowieka przyznała rację szkole. „...(źródło )

O antypolonizmie żydowskich historyków w USA z prof. Richardem Lukasem rozmawia Piotr Zychowicz.  „New York Times” zastrasza historyków?
R.L.: Nie zastrasza. On ich zniechęca. Wystarczy bowiem przychylna recenzja w „New York Timesie”, aby książka sprzedała się w olbrzymiej liczbie egzemplarzy. Podobne podejście ma zresztą cała machina medialna w Stanach Zjednoczonych. Historyk, który chce być „sławny i bogaty”, historyk, który chce być hołubiony przez gazety, ośrodki akademickie i salony intelektualne, nie będzie więc pisał o cierpieniach Polaków. Po co tworzyć coś, co przejdzie bez echa? Mało tego, może zaszkodzić. Historyk napisze więc kolejną standardową książkę o Holokauście, w której przedstawi Polaków jako zbrodniarzy. Tak jest łatwiej.”...”To chyba casus wspomnianego przez pana Grossa. Swoją karierę na emigracji zaczynał od pisania o polskim cierpieniu (między innymi znakomite „W czterdziestym nas matko na Sybir zesłali”). Gdy zorientował się, że nikogo te książki nie obchodzą, zabrał się za „Sąsiadów”. „New York Times” rozpływał się nad nim w zachwytach i dostał Gross etat w Princeton . „.....”R.L.: Jest to książka ze słuszną tezą. Książka pisana pod gusta amerykańskich środowisk naukowych. Było kilku historyków Holokaustu, którzy prywatnie wyrazili mi swoje poparcie po tym, gdy napisałem „Zapomniany Holokaust”. „Brawo Richard! Zgadzam się z tobą” – mówili mi w prywatnych rozmowach. Żaden z nich jednak nigdy nie odważył się tego napisać czy powiedzieć publicznie. Wszystkie poważne wydziały zajmujące się Holokaustem na amerykańskich uczelniach są bowiem kierowane przez żydowskich historyków. Nikt nie chce się więc narazić swoim szefom. „.....(źródło )

- Tusk popełnił błąd deklarując kiedyś, że w 2015 roku nie będzie ponownie kandydował na szefa PO. To sprawiło, że chłopcy w partii, Gowin czy Schetyna, zaczęli myśleć o władzy. Teraz, decydując się na kandydowanie, Tusk próbuje ten błąd naprawić i ewidentnie szykuje się do bycia premierem po raz trzeci - mówi w Kontrwywiadzie RMF FM Aleksander Smolar. Przewiduje, że Jarosław Gowin zostanie "skonsumowany" przez Donalda Tuska, ale jeszcze nie teraz. - Gowin zostanie skonsumowany na zimno. Tak zemsta smakuje najlepiej – mówi”..”Problem polega oczywiście na straszliwym zużyciu. Donald Tusk poddawany jest ogromnej presji od bardzo wielu lat - i na dodatek jest samotny, do czego sam się przyczynił. Powykańczał różnych kolegów, „... (źródło )

video Profesor Jerzy Przystawa „ Obecna ordynacja wyborcza to patent na słabe państwo „
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

25-03-2013 [14:42] - dogard | Link:

oraz kukiz--taka sobie banda czworga milosnikow jow; czyli zwolennikow wiekszosci polichamow,rychow,zbychow i innych stoklosiakow w parlamencie.Niezle odlecieli ...