Marczuk .Tusk stawia na homoseksualistów

Marczuk poruszył istotny element konstytuujący II Komunę , politykę rządu Tuska .

Marczuk „ o dyskryminacji ekonomicznej i społecznej rodzin wychowujących dzieci
Co to oznacza, że Tusk wyniszcza ekonomicznie polskie rodziny . Tusk uderza faktycznie w najsłabszych Polaków. W polskie dzieci . Marczuk oskarża system II komuny nie tylko o celową dyskryminacje ekonomiczną polskich rodzin . Pisze o dyskryminacji społecznej rodzin wychowujących dzieci. Co to oznacza .Tusk i polityka II Komuny uczyniła z polskich rodzin obywateli drugiej kategorii . Marczuk twierdzi ,że z drugiej strony Tusk afirmuje homoseksualizm .

Tusk twardo stoi na gruncie politycznej poprawności .Brytyjsko amerykański historyk i politolog Ferguson twierdzi ,że polityczna poprawność stała się „religią państwową „ państw europejskich.

Marczuk „Za granicę uciekają już nie tylko osoby bez pracy czy młodzi szukający przygód. Z „zielonej wyspy” wyjeżdżają pracujący 30-latkowie z dziećmi. Mieszkające nad Tamizą Polki rodzą dwukrotnie więcej dzieci niż te znad Wisły” ….”Obecny rząd traktuje bowiem politykę na rzecz rodzin po macoszemu. Więcej mówi się o związkach partnerskich i wydumanych konwencjach, które osłabiają tradycyjne małżeństwo, niż o dyskryminacji ekonomicznej i społecznej rodzin wychowujących dzieci „.....”Spróbujmy jednak: z kraju uciekło ponad milion Polaków, emigranci nie wracają, dzieci rodzi się u nas jak na lekarstwo (w tym roku będzie ich ok. 390 tys., ale byśmy nie wymierali, powinno urodzić się 600 tys.) „.....(źródło)

Pomimo nędzy polskich dzieci, pomimo depopulacji dla Tuska najważniejsi są homoseksualiści . Z badań agencji pracy Otto Work Force przytoczonych przez Joannę Ćwiek wynika,że następuje prawdziwy exodus polskich rodzin spod ucisku ekonomicznego II Komuny. Polskie rodziny, aby ocalić swoje dzieci planują je wywieź z kraju Tuska .

Przytoczę badania Amerykańskiego profesora Marka Regnerusa za wpolityce.pl

Amerykański naukowiec prof. Mark Regnerus, który niedawno wykazał w swoich badaniach, że dzieci z tradycyjnych rodzin są znacznie szczęśliwsze i zdrowsze niż te wychowane przez pary jednopłciowe, stał się obiektem ataków ze strony środowisk homoseksualnych. „.....”
Raport Marka Regnerusa oparty był na analizie odpowiedzi, jakich udzieliły dorosłe dzieci wychowane przez ich biologicznych rodziców lub przez rodzica homoseksualnego wraz z jego lub jej partnerem. Wnioski są jednoznaczne w swej wymowie i, jak zauważa uczony, trudno je bagatelizować.

12 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę i 24 proc. tych, którymi opiekował się ojciec gej przyznawało, że myślało ostatnio o popełnieniu samobójstwa. Dla porównania w przypadku kompletnych rodzin i samotnego rodzica biologicznego odsetek dzieci rozważających odebranie sobie życia wyniósł 5 proc.
28 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę podawało, że nie ma obecnie pracy. Do braku zatrudnienia przyznawało się 20 proc. dzieci wychowanych przez ojca geja, a tylko 8 proc. z kompletnych rodzin biologicznych i 13 proc. wychowanych przez jednego rodzica.

23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę mówiło, że było „dotykane seksualnie” przez ich rodzica lub jej partnerkę. Odsetek ten w przypadku pełnej rodziny biologicznej wyniósł 2 proc., w przypadku ojca geja – 6 proc. natomiast pojedynczego rodzica – 10 proc.
Kolejna zatrważająca statystyka dotyczy sytuacji, kiedy osoby w pewnym momencie zostały zmuszone do seksu wbrew ich woli. Dotyczy to 31 proc. tych wychowanych przez matkę lesbijkę, 25 proc. przez ojca geja i 8 proc. z pełnych rodzin biologicznych.

40 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. wychowanych przez ojca geja miało romans w czasie małżeństwa lub wspólnego mieszkania z partnerem. Do tego typu sytuacji przyznało się 13 proc. tych wychowanych w rodzinach tradycyjnych.
19 proc. wychowanych przez matkę lub ojca homoseksualistów przechodzi lub ostatnio przechodziło psychoterapię. Tymczasem o potrzebie konsultacji z psychoterapeutą mówiło 8 proc. wychowanych w rodzinie biologicznej.

20 proc. wychowywanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. przez ojca geja podawało, że nabawiło się infekcji przenoszonych drogą płciową. Odsetek takich przypadków w odniesieniu do dzieci z rodzin tradycyjnych wyniósł 8 proc.
61 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 71 proc. wychowanych przez ojca geja określało siebie jako „całkowicie heteroseksualnych”. Do takiej tożsamości przyznawało się natomiast 90 proc. tych wychowanych w pełnej biologicznej rodzinie. 
Niestety lobby homoseksualne pozostaje głuche na tego rodzaju głosy. Forsuje swoje rozwiązania, za wszelką cenę próbując poszerzyć grupę krajów, w których adopcja dzieci przez homoseksualistów będzie możliwa. Wiele wskazuje na to, że od przyszłego roku do ich grona dołączy Francja. Pod wpływem działań lobbingowych znajduje się także Polska. Mimo, że zdecydowana większość Polaków wciąż sprzeciwia się legalizacji związków homoseksualnych, próby zmiany świadomości społecznej zakrojone są na szeroką skalę. Służą temu także batalie polityczne prowadzone głównie przez partie lewicowe. Złożony w Sejmie przez SLD projekt ustawy o związkach partnerskich oparty został na wzorze francuskim, który umożliwia homoseksualistom adopcję dzieci.”.....(źródło)

Joanna Ćwiek „Ponad połowa wyjeżdżających osób chce jak najszybciej zabrać z kraju swoje dzieci i tam je wychowywać „...”Z badań przeprowadzonych w sierpniu na zlecenie agencji pracy Otto Work Force wynika, że aż 39 proc. osób planujących wyjazd za granicę ma dzieci na utrzymaniu. Nie są to ludzie szczególnie młodzi – co trzeci ukończył 30. rok życia, a 58 proc. ma obecnie w Polsce pracę. „....”Z raportu Otto Work Force wynika, że aż 64 proc. deklaruje, iż kiedy wyjadą, będą się starali jak najszybciej ściągnąć do siebie bliskich. – Za granicą są w stanie zapewnić dzieciom lepsze warunki życia – mówi prof. Krystyna Iglicka, demograf i rektor Uczelni im. Łazarskiego. – I nie chodzi wcale o to, że wyjeżdżają tylko po zasiłki. Emigrują, bo szukają normalnego, spokojnego życia. „....”prof. Zbigniew Nęcki ... Dodaje, że dla emigrantów wywiezienie dziecka za granicę to dawanie mu przepustki do lepszego świata. „....”Z najnowszych danych brytyjskiego urzędu statystycznego ONS wynika, że w 2011 r. nasze rodaczki urodziły w państwowych szpitalach w Anglii i Walii aż 20,5 tys. dzieci. To oznacza, że spośród wszystkich emigrantek w tym kraju, Polki rodzą dzieci najczęściej. A przeciętna Polka na emigracji ma dwa razy więcej potomstwa niż urodziłaby, mieszkając w kraju. „..(więcej )

Oto co piszą Elbanowscy w swoim artykule w Rzeczpospolitej „ Dnia dziecka nie będzie „ „Co trzecie dziecko w Polsce objęte jest rządowym programem „Wychowanie do życia w biedzie", co oznacza, że jego rodziców nie stać na zapewnienie mu godziwych warunków do życia. Nasz kraj przebija w tej statystyce wszystkie państwa Unii, a kolejne rządy dbają o to, żeby ten stan utrzymać. Dodatki na dzieci wypłacane w ośrodkach pomocy społecznej wynoszą około 60 – 90 zł w zależności od wieku dziecka. I to świadczenie otrzymują dziś jedynie rodziny żyjące na skraju nędzy, ponieważ progi dochodowe uprawniające do dodatków nie są waloryzowane.
Po siedmiu latach inflacji progi zeszły już do poziomu minimum nie socjalnego, lecz minimum egzystencji. Ostatnio Ministerstwo Pracy zapowiada przełom: progi mają zostać podniesione. Nie wiadomo jednak, czy śmiać się czy płakać, bo mają wzrosnąć jednorazowo o wskaźnik inflacji z 504 do 514 zł. ….(więcej )

„Prawie 2 miliony pracujących Polaków nie mogą wyżyć z pensji - wynika z raportu Komisji Europejskiej, „.....”Biedni pracujący nie mają oszczędności. Prawie całe wynagrodzenie wydają na rachunki i jedzenie. Wyniki raportu wskazują, że w takiej sytuacji jestjuż prawie 12 procent pracujących Polaków. To prawie 2 miliony ludzi pracujących na etatach, umowach-zlecenie i o dzieło lub tzw. samozatrudnionych. „.....”Takich ludzi zaczęło gwałtownie przybywać w zeszłym roku „....(więcej )

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stroniefacebooka Marek Mojsiewicz