Zgniły konserwatyzm Gowina na usługach socjalistów

Więzienie bez sądu „....”Chiny zawieszają działanie obozów pracy”.....”Do tej pory do obozu pracy obywatel Chin mógł trafić m.in. za posiadanie narkotyków, uprawianie prostytucji, kradzież, jak również za krytykę polityki Komunistycznej Partii Chin. Maksymalny wymiar kary wynosił 4 lata. Umieszczenie w obozie pracy następowało w wyniku decyzji administracyjnej, a nie procesu sądowego, przez co oficjalnie osadzeni nie mają statusu więźniów. „.....”Informacja o zmianach nie została oficjalnie potwierdzona, jednak z wypowiedzi informatorów agencji Associated Press oraz redaktorów opiniotwórczego magazynu Caixin wynika, że decyzja o zaprzestaniu zsyłek do obozów pracy została już podjęta. „.....(źródło )

Gowin „Prawa człowieka są ważne .Ale praw ofiar ważniejsze niż zbrodniarzy „... „Projekt ustawy przewiduje, że psychiatra na wniosek sądu opiekuńczego oceniałby, czy osoba, która ma wyjść z więzienia stanowi zagrożenie dla społeczeństwa. Jeżeli tak i jeżeli ta osoba spełni 6 wymienionych w ustawie warunków trafi do specjalnego ośrodka, gdzie poddawana będzie leczeniu. Minister odpiera zarzuty, że oznaczałoby to ponowne karanie za to samo przestępstwo. - To nie będzie nowa forma kary, to będzie sposób na izolowanie sprawcy w celu ochrony społeczeństwa. Decyzji o izolacji i leczeniu nie będzie podejmować sąd karny, lecz sąd opiekuńczy. W naszej ocenie jest to zgodne z polską konstytucją i zgodne z europejskimi standardami praw człowieka „...(źródło)

Leszek Szymowski„Trzy miesiące – taki czas może spędzić w specjalnym ośrodku odosobnienia każdy, kto w Amsterdamie zostanie przyłapany na wypowiadaniu się negatywnie o homoseksualizmie i homoseksualistach. Na mocy decyzji rady miasta w jednej z dzielnic wybudowano ośrodek izolacji, w którym „homofob” ma zostać poddany reedukacji. Na specjalnych kursach wyszkoleni „eksperci” mają „wyleczyć” go z nienawiści. W internecie trudno znaleźć informacje, jak wygląda taka „reedukacja”. Dowiedzieć się można jedynie, że odbywają się liczne „rozmowy” z „homofobami”, które mają wpłynąć na zmianę ich postawy. Ewenementem jest natomiast to, że na osadzenie kogokolwiek w tym ośrodku odosobnienia nie potrzeba zgody sądu. Odbywa się to w trybie decyzji administracyjnej. Po raz pierwszy w dziejach nowożytnej Europy i po raz pierwszy w historii „demokracji” do zamknięcia obywatela nie jest potrzebna zgoda sądu! „ ….(więcej)
------
Mój komentarz

Kapitalistyczne Chiny idą kierunku państwa prawa , a w tym samym czasie socjalistyczna Europa idzie w kierunku państwa ..bezprawia . Jak widzimy eurosocjaliści zbudowali już pierwsze obozy reedukacyjne do których urzędasy będą zsyłać więźniów politycznych , aby tam przeprać im mózgi.

W Polsce Gowin robi przysługę socjalistom proponując , aby praktycznie na zasadzie widzimisię zamykać ludzi w zakładach psychiatrycznych .

W państwie prawa wolności może pozbawić jedynie sąd i to za przestępstwo. Gowin chce odejść od tej fundamentalnej zasady . Przykład ten pokazuje ,że obywatel jest bezbronny wobec kryminalistów , których za zbrodnie nie wolno zamknąć na całe życie do więzienia. Co w takiej sytuacji robi Gowin . Zamiast zaostrzyć prawo dla kryminalistów , wyjmuje ludzi spod prawa .Oczywiście w imię bezpieczeństwa obywateli . Zaraz jednak okaże się ,że dzięki temu precedensowi zacznie się jak w Holandii wysyłać zwykłych ludzi do zakładów psychiatrycznych i obozów reedukacyjnych. Złe prawa pełne tolerancji dla bandytów należy zmienić. To co robi Gowin to nie zmiana prawa na lepsze , to tworzenie nowego zagrożenia dla obywateli .

video 7. rewolucja kulturowa i homoseksualna -prof. M.J.Chodakiewicz
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter

Memches „Oświecony Rasizm „Niewykluczone więc, że teraz muzułmanie w Holandii mają szansę uzyskać status „szumowin". „....” Wilders zgłosił postulat izolowania recydywistów w „wioskach dla szumowin". Polityk ten jest znany głównie z tego, że najistotniejsze zagrożenie dla Zachodu upatruje w islamie (szczególnie w kontekście imigracji z krajów muzułmańskich) jako religii , której zasady moralne są sprzeczne z laicko-liberalnymi wartościami. Chodzi tu również o piętnowanie przez islam homoseksualizmu. „......”Niedawno media donosiły o inicjatywie władz miejskich Amsterdamu mającej na celu resocjalizację osób, które są uciążliwe dla otoczenia. „....”Do kontenerów w przemysłowych rewirach holenderskiej stolicy mają być eksmitowani ludzie, którym zostanie dowiedzione, iż są szczególnie agresywni albo że prześladują homoseksualistów „....(więcej )

Kara śmierci a trzy prawa robotyki Asimova „ „Trzy fundamentalne prawa robotyki Asimova brzmią „prawo pierwsze: robot nie może skrzywdzić człowieka, ani przez zaniechanie działania dopuścić, aby człowiek doznał krzywdy. - prawo drugie: robot musi być posłuszny rozkazom człowieka, chyba że stoją one w sprzeczności z pierwszym prawem.- prawo trzecie: robot musi chronić sam siebie, jeśli tylko nie stoi to w sprzeczności z pierwszym lub drugim prawem.”......(więcej )

Ideolog Palikota profesor Hartman „Musimy się przygotować na takie społeczeństwo, w którym wolność prokreacji będzie ograniczona (...) Będzie uważane za coś niemoralnego i niewłaściwego zdawać się na przypadek. W prokreacji ustali się taki etyczny standard, że powinna ona przebiegać pod kontrolą genetyczną. nie ma żadnej oczywistości na rzecz przewagi moralnej którejkolwiek strony alternatywy: z jednej strony prokreacja całkowicie dowolna i zdana na przypadek i prokreacja ograniczona i kierowana. (...) Taka eugenika prewencyjna stanie się za jakiś czas standardem. (...) To przestanie być uważane za niewłaściwe i niestosowne i będzie przybywać ludzi udoskonalonych genetycznie. Nadal jeszcze ludzi.. może w przyszłości już także istot które będą bardziej zmanipulowane genetycznie i nie będą podpadały pod gatunek człowieka. „...(źródło )

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
 

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

16-04-2013 [15:19] - dogard | Link:

mamy wysyp POdobnych jeno do ludzi istot;zdolne bestie tuSSkowych, polichamow czy komoruskich.