Wywody Seremeta - bez komentarza

bez komentarza

Każdy kto ma choć minimum zdolnosci rozumienia słowa nie ma wątpliwości kim jest Seremet

Tym razem brak mi słów

http://fakty.interia.pl/tylko_u_nas/news/seremet-to-zdaje-sie-wykluczac-wybuch-jako-przyczyne,1891176

Konrad Piasecki: A są świadkowie, którzy widzieli uderzenie samolotu w brzozę?

Andrzej Seremet- Tak, przesłuchano takich świadków.

Konrad Piasecki:Są tacy świadkowie?

Andrzej Seremet- Tak. To znaczy, nie samo zdarzenie, ale tych, którzy obserwowali przebieg ostatnich fragmentów lotu tupolewa.

Konrad Piasecki:I również tupolewa ze skrzydłem oderwanym przez brzozę?

Andrzej Seremet- Trudno mi powiedzieć dokładnie co do tych okoliczności, ale z całą pewnością prokuratura nie zaniedbała i nie zaniedba możliwości dotarcia do wszelkich źródeł, które tu mają znaczenie.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika TJ

08-02-2013 [16:14] - TJ | Link:

Przecierz jest taki przedmiot jak "logika prawnicza". Co myślą o nim studenci prawa? Co myślą jego byli wykładowcy? Kompromitacja!

Obrazek użytkownika To ya

08-02-2013 [16:23] - To ya | Link:

Czy A.Seremet kontroluje jeszcze to co mówi?, tyle kłamstw i bzdur jakie naopowiadał
dyskwalifikuje go jako Prk. Generalnego, człowiek na tak ważnym stanowisku nie powinien za każdą swoją wypowiedzią robić z siebie durnia.