LIS: "NIECH MACIEREWICZ ODDA MILION ZŁOTYCH"

Nagonka przeciw IV RP przebiega sprawnie i wielopoziomowo : Ziobro, Kamiński,  pomysł na rozwiązanie CBA -utworzonej przez PiS, jedynej służby tajnej, do której ustawowo wstępu nie mają  fani PRLu. W takiej układance nie może zabraknąć....Antoniego Macierewicza! To od niego przecież  wszystko się zaczęło....ON odważył się podnieść rękę na długie ramię Moskwy, czyli WSI i tego mu ani WSI, ani WSI24 nigdy nie wybaczy.

"Wczoraj  do misji uprzejmie dołączył  portal natemat.pl  :"Od kilku lat z dużą regularnością w prasie ukazują się przeprosiny kolejnych Ministrów Obrony Narodowej. Ministrowie przepraszają kolejne pokrzywdzone przez Antoniego Macierewicza osoby. Macierewicz likwidując WSI oskarżał na prawo i lewo. Oskarżenia były bezpodstawne. Wiele z tych osób poszło do sądu. Podatnicy muszą płacić im odszkodowania i pokrywać koszty publikacji przeprosin. Rachunek za to wyniósł już 900 tysięcy złotych. Czy Macierewicz powinien zwrócić pieniądze"-pyta redaktor naczelny swoich czytelników.

Portal nie podaje  jacy ministrowie za co przepraszali, pada tylko magiczna kwota i znienawidzone nazwisko. Co zrobi czytelnik "parówki"? Wysączy cały zgromadzony jad, czy wygugla szczegóły?  Podpowiem, że  wpisane w wyszukiwarkę  hasło "Macierewicz przeprasza" wyskakuje w kilku kombinacjach, ale  jedynie jako  "Macierewicz nie musi przepraszać"....

Kolejne pytanie pomocnicze brzmi : jeśli oskarżenia są bezpodstawne, to dlaczego  Macierewicz wygrał większość procesów? Czy kolejni ministrowie MONu są takimi cieniasami, że przepraszają  za Macierewicza, a jego samego żaden  sąd nie jest w stanie zmusić do przeprosin? A może działo się tak dlatego, że MON walkowerem oddawał sprawy oraz przepraszał nawet osoby, które nigdy Macierewicza nie pozwały?  

Dla przypomnienia  lista niektórych spraw wygranych przez Antoniego Macierewicza:
- z Waldemarem Żakiem, byłym szefem wywiadu Wojskowych Służb Informacyjnych
- z telewizją TVN
- z Mariuszem Walterem oraz Janem Wejchertem
- z właścicielem telewizji Polsat Zygmuntem Solorzem–Żakiem
- z dziennikarzem Edwardem Mikołajczykiem.
- z Bogdanem Klichem - w czasie, gdy był szefem MON (19 kwietnia 2010 r.), sprawa dotyczyła materiałów WSI
- z Krzysztofem Biernatem, współpracownikiem WSI
- z Tomaszem Romaniukiem, współpracownikiem WSI
- z Jackiem Wojnarowskim, współpracownikiem WSI

Według dzisiejszych doniesień nie musi też przepraszać Marka Dukaczewskiego :

"Sąd Apelacyjny w Warszawie wydał decyzję, stwierdzającą że b. szef komisji likwidacyjnej WSI nie musi przepraszać gen. Dukaczewskiego, szefa WSI do czasu aż Sąd Najwyższy nie rozpatrzy kasacji wyroku z lipca ub.roku"

Wczorajsza akcja Lisa  wygląda jak przykrywka do dzisiejszego wyroku. Chyba, że Lis tak kąsa z przyzwyczajenia  - trochę służbowo, trochę ze starchu.  Zrobił rajd po wszystkich telewizjach, i gdzie on, gwiazda dziennikarstwa pójdzie, jeśli  PiS wygra wybory? Bo mam nadzieję, ze PIS drugi raz  nie popełni takiego błędu.

http://niezalezna.pl/37045-macierewicz-nie-musi-przepraszac-dukaczewskiego

http://natemat.pl/46321,antoni-macierewicz-kosztowal-podatnikow-prawie-1-milion-zlotych-niech-zwroci-pieniadze-waszym-zdaniem

http://niezalezna.pl/34247-macierewicz-wygrywa-mon-przeprasza

http://pl.wikipedia.org/wiki/Centralne_Biuro_Antykorupcyjne

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

10-01-2013 [15:59] - dogard | Link:

bula na liskow familijnych, ich gaze niebotycne ,a profesjonalizm zerowy.Niektore glupki jeszcze placa na rezimowa tv 'dziwke publiczna'.

Obrazek użytkownika proktolog

10-01-2013 [16:06] - proktolog | Link:

Lis bredzi już tak jakby mu tuleja w głowie strzeliła. Biedak.

Obrazek użytkownika Janko Walski

10-01-2013 [17:39] - Janko Walski | Link:

co u licha lemingów skłoniło do wymachiwania w komentarzach 900 milionami i wyciągania sprawy WSI. Jest odpowiedź - Lis.