WSTAJESZ I WIESZ! BRAK TROTYLU, KACZYŃSKI I KACZMAREK!

"Media zgodnie przemilczają to, co się stało wczoraj. Przejrzałem sobie rano tzw. wiodące portale i okazuje się, że informacja o wczorajszym posiedzeniu jest gdzieś na dole albo w ogóle zniknęła. Prokuratorzy nie mają powodów, aby czuć presji opinii publicznej. Zadzwonił do mnie pewien znajomy prokurator i powiedział, że jest mu wstyd za środowisko w którym pracuje. Odpowiedziałem, żeby się nie martwił, bo jestem dziennikarzem." -  mówi w wywiadzie Cezary Gmyz

Nie ma presji, bo ...wszyscy zajęci!  Wszystkie ręce na pokład! Gmyz mówi, że nie wierzy w przełomy. To błąd. Właśnie jego publikacja o trotylu była przełomem. Właśnie wtedy ruszyła ta histeria ze zdwojoną siłą. Nie można było czekać dłużej, a więc wszystko na raz : zwalnianie dziennikarzy, TS dla Kaczyńskiego, "tamowanie mowy nienawiści", nagonka na Kaczmarka i Kamińskiego, skrajnie zmanipulowane wystąpienia NPW na temat śledztwa bez medialnego nagłośnienia sprawy. Brak presji opinii publicznej, czyli celowe pomijanie tego tematu przez media ( podobnie jak niedawnej Konferencji Smoleńskiej) to element zamykający błędne koło. 

"Jako dziennikarze mamy prawo informować o ich działalności. Robimy to nie pierwszy raz i będziemy robili nadal" - grzmi "opiniotwórczy" dziennik, ale niech Cię czytelniku nie zmyli ton patosu!  "Wielokrotnie opisywaliśmy, jak ścigali swoje "ofiary" luksusowymi autami, paradując w markowych ciuchach i szastając służbową kasą"- czytamy dalej  i... jesteśmy w domu!

Wyrobnicy na Czerskiej  walczą o życie. Nieustanna walka z IV RP!  Każdy, kto za  rządów PiSu podjął walkę z korupcją, musi ponieść srogie konsekwencje. Na wszelki wypadek! Żeby kolejnym śmiałkom nic równie głupiego do głowy nie przyszło. A więc jazda na maxa : "anonimowe" zeznania oficera CBA, upakarzające zdjęcia Tomasza Kaczmarka, seria idiotycznych pytań ( tu Kraśko zdecydowanie na prowadzeniu!), nagonka medialna, procesy sądowe itd.

Dziś newsem  nie jest wczorajsze stanowisko NPW, ale wznowienie procesu w  sprawie "afery gruntowej", Kamiński znów pod obstrzałem! Nie wywinie się chłopina! To chyba naturalne, że  "dziennikarzom"  brakuje już  determinacji, aby drążyć, dlaczego  wydawca dziennika spotyka się ciemną nocą z  rzecznikiem rządu?! Albo dlaczego trotyl w zależności od dnia lub  "okoliczności przyrody" przechodzi metamorfozy : z perfum staje się pastą do butów, a po chwili  kiełbasą!

Kużniar też zajęty - od rana misja podpalenia "Marszu 13.12".  Zaprasza więc "opozycjonistów" Celińskiego i Frasyniuka, a ci stygmatyzującą gadkę wykluczenia mają już gotową : to starość i kompleksy wypychają Kaczyńskiego, Pietrzaka i Marka Jurka na ulicę. "Tylko dlaczego z nimi 1/3 społeczeństwa?"- nie mogą się nadziwić!

Faktem jest, chłopaki, macie problem.Robicie, co w waszej mocy, a efekty i tak marne. Kombinujcie dalej!

A co nam pozostaje : długi marsz, czy wiara w przełom?

Follow me on twitter https://twitter.com/JulitaLika

http://www.tvn24.pl/wstajesz-i-wiesz,2,m/andrzej-celinski-i-wladyslaw-frasyniuk-o-rocznicy-stanu-wojennego-i-o-cynicznych-grach-politycznych,292537.html

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13001895,Sad__Bedzie_proces_b__szefa_CBA_Mariusza_Kaminskiego.html#MT

http://wyborcza.pl/1,75248,12983142,Agent_Tomek_lzy_dziennikarzy__Gazety___

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Andrzej W.

07-12-2012 [00:31] - Andrzej W. | Link:

Dobrze Pani pisze.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika dogard

07-12-2012 [08:46] - dogard | Link:

dlugi czy krotszy, ale do przelomu.