G. BRAUN: Nie namawiam do zbrodni!

Grzegorz Braun w wywiadzie dla "idź POD PRĄD" komentuje kolejną odsłonę swojego wieloletniego procesu o napaść na wrocławskich policjantów, zdradza najczęściej powtarzane formuły przy ich zeznaniach oraz odnosi się do "sensacji", jaką wywołał swoimi słowami o zdrajcach narodu.

Nie namawiam do zbrodni!

PS

Miło mi poinformować, że już 100 osób śledzi moje wpisy na Twitterze. Oto kilka nowych wpisów:

"A mówili, że Matrix to science-fiction. Ja bym go zakwalifikował jako film dokumentalny o III RP!"

"Stopień nasycenia agenturą otoczenia Komorowskiego uwiarygadnia nazywanie pałacu prezydenckiego namiestnikowskim, a lokatora namiestnikiem."

"Uwaga ogólna: zajmowanie się wytwórniami gnoju to jedna z największych głupot elit prawicy!"

"Porażająca diagnoza Banku Światowego.Brakuje ponad pół miliarda miejsc pracy” – czy to zapowiedź III wojny światowej? Czymś trzeba ludzi zająć"

"Bóg do Tuska: Ryczącym lwem i zgłodniałym niedźwiedziem jest bezbożny władca dla ubogiego ludu. Przyp. 28:15"

Jedyny konserwatywny miesięcznik protestancki w Polsce - nowy numer już w kioskach RUCH, EMPiK, GARMOND.

100

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kolo003

06-12-2012 [14:05] - kolo003 | Link:

Chyba nikt nie odmówi Panu Grzegorzowi, iż jest postacią kontrowersyjną - jak dla mnie aż za bardzo i niepotrzebnie - ale być może jest to jeszcze w jakimś innym celu czynione, który jest mi niewiadomy.

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

06-12-2012 [15:35] - NASZ_HENRY | Link:

u Brauna - jeszcze ;-)