MARIAN RULEZ! "TO MY WAS NIE ZAPRASZAMY!"

W programie Janka Pospieszalskiego widzieliśmy popis wodolejstwa i wicia się oficera polskiej policji. W ostatniej sekwencji policjant płaczliwym głosem zwraca się do Mariana Kowalskiego: "Jeśli na przyszły Marsz nie zaprosicie bandytów, będzie spokojnie". Marian genialnie spuentował całą bezsensowną dyskusję z przedstawicielem policji: "TO MY WAS NIE ZAPRASZAMY!" Jak widać Marian Kowalski nie tylko sprawdził się w sytuacji krytycznej na ulicy, ale też pięknie poradził sobie z krętactwem i fałszem na wizji.

Dla przypomnienia dodam, że działacze lubelskiego PiS uznali, że taki człowiek im nie jest potrzebny. To doskonała ilustracja powodu marnego stanu kadrowego naszej głównej partii opozycyjnej.

Kto chciałby poznać więcej wypowiedzi Mariana Kowalskiego, tu cykl wywiadów z nim.

Marian Kowalski od lat prowadzi stałą rubrykę "OKIEM NARODOWCA" w miesięczniku "idź POD PRĄD":

i

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika kolo003

16-11-2012 [00:41] - kolo003 | Link:

Pan Marian świetnie wypadł - ogromny potencjał na przyszłość! Miś z Gubałówki - cięta riposta nie odstępowała od Pana Mariana:)

Obrazek użytkownika Złotnick

16-11-2012 [02:37] - Złotnick | Link:

miś z Gubałówki będzie sławny :D

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

16-11-2012 [01:03] - Paweł Chojecki | Link:

Policjant wyciąga zza pazuchy zdjęcia jakiś pałek rzekomo znalezionych wśród kibiców jadących na Marsz, a Marian Kowalski na to: "Proszę Pana, Pan mi może pokazać misia spod Gubałówki na tych zdjęciach".

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Sizar

16-11-2012 [01:41] - Sizar | Link:

Po wychwalaniu pracy Policji i bezczelnym obwinianiu organizatora Marszu "Panie inspektorze ja pragnę zwrócić uwagę, że nie uczestniczymy w programie pod tytułem Mazurska Noc Kabaretowa"

Obrazek użytkownika Sizar

16-11-2012 [01:27] - Sizar | Link:

ale Pospieszalski mnie trochę zawiódł. Policjant zabrał prawie cały czas przeznaczony na dyskusję. Usta mu się prawie nie zamykały, a pozostali nie mieli prawie czasu na odpowiedź. Mówił dwa razy dłużej niż pozostali trzej goście razem wzięci.

Obrazek użytkownika rob2004

16-11-2012 [06:59] - rob2004 | Link:

Ponieważ jeszcze nie oglądałem programu Pospieszalskiego ale z pewnością to zrobię więc tylko ustosunkuję się do słów o PiS - działacze lokalni tej partii nikogo nie potrzebują. Największy strach budzi w nich to, że mieliby się dzielić władzą w lokalnych strukturach. Nie są im potrzebni ani ludzie ze stowarzyszeń katolickich, ani z patriotycznych czy narodowych. Starczy im ich własna grupka samo wspierających się "królewiątek", która rozdzieliła już wszystkie funkcje i stanowiska w partii i po urzędach, a więc nikt inny kto burzyłby ten porządek nie jest im już potrzebny.

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika t_chr

16-11-2012 [13:10] - t_chr | Link:

"Marian Kowalski nie tylko sprawdził się w sytuacji krytycznej na ulicy"
Nie chce nic ujmować rzecznikowi ONR, ale przebieg wydarzeń był w rękach PO-licji.
Nie wiem jakie były ich docelowe plany, ale byli przygotowani na rozpędzenie tłumu.
Zwróciłem dziś uwagę na słowa rzecznika PO-licji:
"Powinniście się cieszyć, że możecie organizować manifestacje..."
Jak odebrać słowa Kopacz o możliwych wnioskach o delegalizację Młodzieży Wszechpolskiej i (nie)zależej decyzji Sądu. Badają nastroje?
Rok temu wypracowano Komorowskiemu preteks to zmiany ustawy o zgromadzeniach czy teraz zdelegalizują MW?
Dlaczego nie wspomina Pastor o interwencji np. posła Górskiego, przybliżając wydarzenia z 11 listopada?

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika tagore

16-11-2012 [12:57] - tagore | Link:

Każdy taki krok ,mam na myśli delegalizację opozycyjnej
organizacji politycznej daje doraźne kożyści tylko
wtedy gdy takim posunięciem zastraszy się działaczy tej
organizacji.W przeciwnym wypadku można mówić raczej o
jej umacnianiu w sensie politycznym.Poza tym realizując
takie działanie władze przyśpieszają erozję kontroli
nad aparatem przymusu i podwyżka wynagrodzeń nic na
dłuższą metę nie zmieni.

tagore

Obrazek użytkownika Daf

16-11-2012 [17:10] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

dlaczego w Polsce dyskutuje sie z takimi ludzmi, jak ten rzecznik policji, ktory mowi nieprawde, bo za to mu przeciez placa, a do innej pracy sie z pewnoscia nie nadaje, wiec musi robic, co mu kaza.

Prawa czlowieka sa w Polsce juz od dawna lamane. W sprawie ostatniej policyjnej prowokacji jest duzo materialu dowodowego (swiadkowie, filmy), dlatego tez powinni sie tym zajac adwokaci. Jezeli w Polsce nie dojdzie do oskarzenia i ukarania, glownie zleceniodawcow tej zadymy, co jest bardzo prawdopodobne, majac na uwadze dzialalnosc wymiaru sprawiedliwosci, to nalezy sie zwrocic do EU.

Pozdrawiam