"Obywatelu! Kim jesteś?" - Lublin

Pod takim tytułem rozpoczyna się jutro w Lublinie konferencja naukowa organizowanej przez Lubelski Oddział Stowarzyszenia Studenci dla Rzeczypospolitej oraz Koło Naukowe Historyków Studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Tu więcej szczegółów:

W formie pisanej

W formie audio - rozmowę z Euniką Chojecką i Pawłem Wroną prowadzi Krzysztof Skowroński z Radia Wnet

Program
Dla RP

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

15-10-2012 [11:08] - dogard | Link:

prof.Glinskiego,ktory m.in. zajmuje sie badaniami nad spoleczenstwem, w skali makro i mikro.Z pewnoscia jego nieobecnosc jest pewnym niedopatrzeniem.

Obrazek użytkownika Sizar

16-10-2012 [00:42] - Sizar | Link:

Zapowiada się ciekawie. Tematy bardzo fajne.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

16-10-2012 [01:12] - Paweł Chojecki | Link:

To debiut Stowarzyszenia w Lublinie - oby był udany! Debiutuje też w nowej roli moja córka. Jestem bardzo ciekaw, jak jej pójdzie.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki