PROCES BRAUNA - Aktualności

Dziś we Wrocławiu kolejna odsłona trwającego już pięć lat procesu Grzegorza Brauna o napaść i znieważenie czterech policjantów. Dwie godziny trwało przesłuchanie rzekomo poszkodowanego policjanta. Jawność procesu odsłania słabość materiału dowodowego. Pojawiają się na przykład pytania: jak człowiek skuty kajdankami mógł skutecznie zaatakować inną osobę i wykręcić jej palce? Gdzie jest nagranie z policyjnego monitoringu? Wiemy przecież, ilu tajniaków z kamerami filmuje nawet małe patriotyczne manifestacje, a rzekoma napaść zdarzyła się podczas dużej manifestacji pacyfikowanej przez ogromne siły policji. Niebawem ma zaznawać dowódca akcji. Sympatycy Reżysera pozytywnie wypowiadają się o pracy obecnego Sędziego (zmiana po apelacji).

Podziękowania dla reportera "iPP" Jana Kotwickiego, od którego mam informacje "na gorąco".

Nowy numer "idź POD PRĄD" już w kioskach!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

04-10-2012 [15:12] - dogard | Link:

gratulowac wspanialego sukcesu---dowalic 4-em gliniarzom to zaprawde stalowa piesc i granitowe nogi, przy znajomosci co najmnie 4 stylow walki , szybkosci zadawanych ciosow Brusa LEE i kondycji maratonczyka.

Obrazek użytkownika Basia

04-10-2012 [15:42] - Basia | Link:

a Pan Braun tak nobliwie wygląda....Jak tym burakom mogło wpaśc do głowy, że TAKI człowiek mógł na nich napaść. Inna rzecz, że manto im się należy...

Obrazek użytkownika Michaello

04-10-2012 [16:34] - Michaello | Link:

Takiej krzepy i umiejetnosci nie mozna przeoczyc.