iPP – ostatni dzień

Dziś ostatnia okazja, by kupić sierpniowo-wrześniowy numer miesięcznika „idź POD PRĄD” poświęcony tematowi: „17 SIERPNIA - DZIEŃ HAŃBY POLSKIEGO KOŚCIOŁA”. Na prawicy nadal brak poważnej refleksji nad skutkami tego aktu. Lansowany jest pogląd, że to „wypadek przy pracy” episkopatu i już się nie powtórzy. Trudno o większą naiwność. Tu pełna wersja w Internecie.

ipp 96

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika dogard

03-10-2012 [19:24] - dogard | Link:

tym martwi.Ludzie,nie tylko prawicy , wypowiedzieli sie jednoznacznie . Podobnie jak w sprawie agentury wsrod ksiezy.Kto chce ten wie i sam rostrzyga o swoim stosunku do powyzszych spraw.Na onych nie ma co liczyc. Szkoda nawet czasu i nerw.Moze przedstawisz zachownie dostojnikow duchownych innych wyznan w POLSCE. Bedziemy mieli szerszy oglad.Do roboty.