WIELKA MANIFESTACJA W LUBLINIE - FILM

Kilkanaście tysięcy ludzi wzięło udział w Marszu Wolnych Mediów w Lublinie.

Uczestnicy wznosili okrzyki "Nie oddamy wam, Telewizji Trwam!!!"; "Wolne media dla Polaków!!!"  itp. Przemówienia wygłosili lubelscy posłowie, radni, oraz przedstawiciele różnych organizacji społecznych. Manifestacji przewodził Marian Kowalski - rzecznik ONR.

Była to największa manifestacja lubelska ostatnich lat.

Zdjęcia z manifestacji

Film z marszu i wiecu:

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika emigrantka

19-03-2012 [12:48] - emigrantka (niezweryfikowany) | Link:

Pieknie !Az sie zyc chce widzac taki film.A te sk...ny wczoraj podali na super stacji ze bylo tylko 2000osob??Kocham WAs mili moi bracia Polacy!!

Obrazek użytkownika Gość

19-03-2012 [21:50] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

może wrócisz jak Polska stanie sie państwem bardziej przyjaznym do życia?

Obrazek użytkownika Gość

22-03-2012 [23:41] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Jestem też dumny że jestem Lublinianinem i Polakiem!Jestem dumny że podobnie myślę i czuję jak te tysiące Lublinian które przyszły się modlić do kościoła Jezuitów by potem zamanifestowąć swój protest przeciwko obrzydliwym ,podłym i niesprawiedliwym decyzjom obecnej władzy, w szczególności jej organu KRRiT. Było nas w Lublinie ok 7-10 tysiecy.Jestem dumny ,że też tu byłem wraz ze swoją 4-letnią córeczką .
NIE DAMY SIĘ !!!!!!!!!!!!!BÓG!HONOR!RODZINA!OJCZYZNA!