WIELKA MANIFESTACJA W LUBLINIE

Kilkanaście tysięcy ludzi wzięło udział w Marszu Wolnych Mediów w Lublinie.

Uczestnicy wznosili okrzyki "Nie oddamy wam, Telewizji Trwam!!!"; "Wolne media dla Polaków!!!"  itp. Przemówienia wygłosili lubelscy posłowie, radni, oraz przedstawiciele różnych organizacji społecznych. Manifestacji przewodził Marian Kowalski - rzecznik ONR.

Była to największa manifestacja lubelska ostatnich lat.

Zamieszczam zdjęcia, niebawem dodam film.

ipp

ipp

Marian Kowalski - rzecznik ONR:
km

onr

gp

Pani poseł Elżbieta Kruk:

kruk

gp

ipp

PS

Oto zwiastun z relacji z panelu dyskusyjnego prowadzonego przez prof. Andrzeja Zybertowicza pt. "Skąd elity III RP":

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ciemnogród

19-03-2012 [08:51] - ciemnogród (niezweryfikowany) | Link:

Gratuluję Lublinowi, najserdeczniej pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na zapowiadaną dyskusję. Zwiastun interesujący.

Obrazek użytkownika stara baba

19-03-2012 [09:27] - stara baba (niezweryfikowany) | Link:

Gratulacje , tak trzymac