Czy ruch AntyACTA jest sterowany?

Czy ruch AntyACTA jest sterowany? - wywiad z rzecznikiem ONR Marianem Kowalskim na temat młodzieżowych protestów przeciw ACTA.

Czy protesty mogą być sterowane? Jaki interes chce załatwić przy tej okazji Janusz Palikot? Czy młodzi pójdą dalej, czy zatrzymają się tylko na wolności w sieci? Na koniec Marian Kowalki zademonstruje swój nowy nabytek.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ivo Puławy

07-02-2012 [19:41] - ivo Puławy (niezweryfikowany) | Link:

Czy może Pan dołączać do periodyku Idź Pod Prąd jakieś krótkie, przystępnie wyłożone tezy na tematy polityczne nagrane na płytach CD aby można je było odtwarzać w samochodzie i jednocześnie nadawać przez CB radio? Tak dwie trzy minuty aby nie było za długo.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

07-02-2012 [20:05] - Paweł Chojecki | Link:

Myślę o czymś takim. Niebawem - miesiąc, dwa - planuję mocniej przyłożyć się do Radia DETOX i wtedy będą audycje do ściągnięcia na MP3.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika IVO Puławy

08-02-2012 [16:01] - IVO Puławy (niezweryfikowany) | Link:

Może podpowiedziałby Pan coś takiego Sakiewiczowi?

Obrazek użytkownika beeł

07-02-2012 [21:06] - beeł (niezweryfikowany) | Link:

...zastanawiam się nad konsekwencją pozostawienia 25-latków samym sobie. Panie Marianie, bo to wiadomo, że zaraz jakieś michniki i kuronie w roli doradców się pojawią jak się im pola ustąpi.
Armia Krajowa to była nieco inna struktura, ale w NSZ chyba nad zapałem młodych ktoś miał pieczę? Bo te wszystkie pomysły na nowy świat, a przynajmniej europę potrafili chłopcy poukładać sobie w głowach.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

08-02-2012 [00:53] - Paweł Chojecki | Link:

Na tych nastrojach miał zyskać Palikot, ale usłyszał od młodych wyp... . Tacy ludzie jak M. Kowalski mają potencjał do odegrania tej roli. Na razie udało się to z sukcesem w Lublinie. Poziom centralny jest jeszcze niestety niezagospodarowany.

pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika beeł

13-02-2012 [20:16] - beeł (niezweryfikowany) | Link:

...ale Pan Marian właśnie trochę się wymiguje :) Stąd moja reakcja.
Pozdrawiam