I TO MA BYĆ PREMIER ??? !!!

Ostatnio znów na Polaków spadły dwa okrutne ciosy.  

Pierwszy, to makabryczna historia sześciomiesięcznej Madzi przysypanej gruzem przez wyrodną matkę. Przygnębiający koszmar. Śmierć niewinnego dziecka i obłudna matka, która wezwała ludzi na pomoc, a oni w najlepszej wierze dali się oszukać.  

Drugi, to równie odrażające, co wyrafinowane oszustwo Donalda Tuska w sprawie ACTA. Premier, któremu, jak własnemu ojcu zawierzyły miliony Polaków, chciał oszwabić cichcem własny naród i odebrać ludziom prawo do wolności słowa w Internecie.  

Jest jednak jedna różnica między tymi dwoma łajdactwami.  

Matka Madzi już siedzi w areszcie by nie mogła mataczyć.  

A Premier mataczy w najlepsze! Vide dzisiejsza „debata” społeczna.  

Krzysztof Pasierbiewicz
(nauczyciel akademicki)    

Patrz również:
http://salonowcy.salon24.pl/384176,juz-nie-chca-tuska
http://salonowcy.salon24.pl/386780,gasnie-blask-slonca-peru
http://salonowcy.salon24.pl/387369,uwaga-studenci-chca-was-zrobic-w-konia
http://salonowcy.salon24.pl/387977,dzieci-kwiaty-i-kapusie

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gość

06-02-2012 [18:18] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

a my piszemy dalej...i będziemy pisali...i pisali...i pisali...

Obrazek użytkownika ASPAL

06-02-2012 [18:30] - ASPAL (niezweryfikowany) | Link:

Lepsze to niż byśmy milczeli...i milczeli...i milczeli...

Obrazek użytkownika poziomka39@gmail.com

07-02-2012 [05:48] - poziomka39@gmail.com (niezweryfikowany) | Link:

Piarowcy doradzili,Premier posłuchał.Debata miała upuścić trochę powietrza z napiec w kraju po podpisaniu ACTA."geniusza" z PO NIKT nie przekona bo to jest "geniusz".Pozoranctwo to specjalność Tuska.4-ry lata zmarnowane a świat ucieka.Co czeka młode pokolenie w najbliższym czasie.Odpowiem.ZMYWAKI w UE.

Obrazek użytkownika Zofia

06-02-2012 [18:22] - Zofia (niezweryfikowany) | Link:

Witam Panie Profesorze.
Oglądałam debatę , która nie wniosła nic.Zauważyłam tylko strach w "wilczych"oczach Tuska ,po informacji młodego człowieka o nakazie zgłoszenia się organizatora manifestacji w Tarnowie do prokuratury.Jakoś nie mogą mi przejść przez gardło nazwy urzędów.które oni sprawują i dlatego przywołuję tych ludzi z nazwiska.
Widać po tej debacie , że jest już pozamiatane. Im wcale nie chodzi o rozwój kraju ani o nas.My ,Polacy jesteśmy niepotrzebnym balastem dla obecnie rządzących.Oni za wszelką cenę muszą się przypodobać Uni.I dlatego są zawsze przed szeregiem.
Apel do młodych ludzi- Nie zrażajcie się i nie dajcie sobie zamydlić oczu i dalej ich nękajcie. Do skutku. To nie my jesteśmy dla nich, to oni powinni być dla nas.

Obrazek użytkownika Nikon

06-02-2012 [18:23] - Nikon (niezweryfikowany) | Link:

---------------------------
Donalda za młodu usunięto z ZMS-u bo chlał jabole i wąchał klej, a jak wiadomo wąchanie kleju trwale niszczy szare komórki...

Dzisiaj "bierze" lepsze i smaczniejsze "dania" niż klej:

http://iskry.pl/images/Tusk_na...

A i Prezydenta także super no nie - poczytajcie to:

http://iskry.pl/index.php?opti...

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika piotr

06-02-2012 [18:32] - piotr (niezweryfikowany) | Link:

Ofiary i kata.
Zastanawiam się,czy kiedykolwiek dorobimy się propolskiego rządu?

Obrazek użytkownika Teresa Bochwic

06-02-2012 [18:43] - Teresa Bochwic | Link:

Bardzo trafny wpis. A tej ekipy nic nie rusza ani za nic nie odpowiadają.

Obrazek użytkownika acco

06-02-2012 [19:01] - acco (niezweryfikowany) | Link:

ma Pan racje! Serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika elabogoria

06-02-2012 [19:23] - elabogoria (niezweryfikowany) | Link:

że młodzi zrozumieli jakim kłamliwym szubrawcem jest wybrany ich glosami premier.Podpisu nie wycofa ,młodzi nie wycofają swoich słusznych żądań i może to będzie początek końca panowania niedouczonych kolesi z boiska.

Obrazek użytkownika sarmata

06-02-2012 [19:23] - sarmata (niezweryfikowany) | Link:

Tusk ma na sumieniu Smoleńsk. Pogarda, arogancja sprokurowały tą tragedię.

Obrazek użytkownika Jermar

06-02-2012 [19:27] - Jermar (niezweryfikowany) | Link:

Gdyby tak konkretnie mówili politycy opozycji... Jak do tej pory, opozycję młóci skutecznie Nuselbaum vel Myszkiewicz, a z drugiej strony żadnej odpowiedzi.

Obrazek użytkownika Gość

06-02-2012 [19:49] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

ma być? już jest! naród innego nie chce

Obrazek użytkownika andrzej

06-02-2012 [19:56] - andrzej (niezweryfikowany) | Link:

jak zawsze trafnie i zwięzle.pozdrawiam

Obrazek użytkownika Daf

06-02-2012 [20:19] - Daf (niezweryfikowany) | Link:

Tych mlodych, ktorzy narazie walcza w spr. ACTA, powinni popierac starsi, ktorzy sa zbyt pasywni i dlatego tzw. wladza jest coraz bardziej bezczelna.
Dlaczego nie zada sie ukarania tych, ktorzy urzadzali prowokacje w dn. 11.11.2011 ? O tym jest juz dawno cicho !
Dlaczego Polacy nie domagaja sie powrotu do prokuratury szlachetnego czlowieka i znakomitego specjalisty, prokuratora Pasionka ?
Jakis nieuczciwy pracownik banku ( powinien byc wyrzucony z pracy ) i jakis pracownik prokuratury, zapewne malo kompetentny, doprowadzili do tego, ze niewinny Bialorusin zostal uwieziony . Czy to kogos jeszcze obchodzi ?
Jest wiele takich spraw, takze sprawa tragedii smolenskiej, ktore uniemozliwiaja tworzenie demokracji w Polsce a takze kompromituja Polske na arenie miedzynarodowej.
Potrzebne sa demonstracje - nie tylko w sprawie ACTA.
Czekam zawsze na Pana artykuly i serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika gość

06-02-2012 [20:44] - gość (niezweryfikowany) | Link:

łajdactwa tego zdrajcy i jego bandy również.Pozdrawiam

Obrazek użytkownika bolesław

06-02-2012 [20:50] - bolesław (niezweryfikowany) | Link:

Drogi Panie Krzysztofie.
Wspaniałe porównanie tak bardzo odległych spraw.Ale mają jednak wiele wspólnego.
Postaram wyjaśnić to w krótkich słowach.W obu przypadkach winne jest społeczeństwo.
W tych makabrycznych dniach w telewizji wypowiadała się pani psycholog (nie pamiętam nazwiska, ani też stacji TV)która zwróciła uwagę na to, że młode matki nie są przygotowane do założenia rodziny. Szkoła nie potrafi albo też nie chce,celowo. A w domu rodzice nie mają czasu rozmawiać z dorastającymi dziećmi. Nawet nie ma czasu na spożywanie wspólnych posiłków. Rodzina widuje się tylko w przelocie.W/g wspomnianej pani psycholog, z którą ja się zgadzam rządzącym jest to na rękę.
A jeżeli chodzi o Premiera ( nie jest moim) to jest zdecydowana wina tych, którzy głosowali tak jak głosowali. Dlatego twierdzę, że należy rozliczyć wszystkich z imienia i nazwiska.
Ale jak to zrobić? Prosto. Jak głosują posłowie w sejmie możemy poznać ich z nazwiska. Proponuję zmienić konstytucję, wprowadzić zmiany, aby w wyborach powszechnych było wiadomo jak kto głosował. Wtedy wszystkich, którzy głosowali na Partię Obrzydliwców można było by postawić przed sądem a potem na .......
Oczywiście najpierw trzeba "oczyścić" sądownictwo. Powtórzę, zdecydowana wina jest głosujących. Zastanawiam się ilu z nich ma teraz moralnego kaca.

Z nadzieją, że na ACTA-ch Słońce Peru się "rozłoży" bardzo serdecznie Pana pozdrawiam,
Bolesław

Obrazek użytkownika Gość

06-02-2012 [22:34] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Porównanie jest żałosne. Co do rozliczania. Ciekawe, jak za kilka, kilkanaście lat się poczujesz, gdy przeczytasz, że komuś się nie spodobały rządy na które głosujesz i ten ktoś będzie chciał poznać twoje nazwisko i cię osądzić, a potem na... Pamiętaj również, że niekoniecznie wszyscy muszą mieć takie samo zdanie i tak samo oceniać rzeczywistość.

Obrazek użytkownika bolesław

07-02-2012 [00:02] - bolesław (niezweryfikowany) | Link:

Doskonale rozumiem, że nie każdy musi mieć takie samo zdanie.Ale za swoje czyny powinien odpowiadać i ponosić konsekwencje.Ja odmienne zdanie rozumiem i szanuję.Nie jak obecnie rządzący.Można by tu przytoczyć wiele przykładów.Podam jeden:miejsce na platformie cyfrowej.
A tak na marginesie to nie zrozumiałeś do końca mego tekstu.Użyłem pewnej przenośni.Wybory powszechne z imienia i nazwiska są przecież niemożliwe.

Dziękując za komentarz bardzo serdecznie pozdrawiam.

Obrazek użytkownika Gość

07-02-2012 [01:13] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Zgadzam się. Każdy za swoje czyny powinien ponosić konsekwencje. Problem w tym, że i te czyny mogą być różnie oceniane. Ty możesz oceniać sposób rządzenia, konsekwencje tego rządzenia na swój sposób, a ja inny. Problem polega na tym, że niekoniecznie nasza, czyli twoja i moja ocena musi być prawdziwa. Na tym również polega odmienne zdanie. Ty uważasz, że obecna władza nie szanuje odmiennego zdania, ja uważam, że szanuje. I też mogę podać wiele przykładów. Podałeś przykład telewizji Trwam. Oglądałem Komisję Kultury. Ojciec Tadeusz Rydzyk zabrał tam głos, mimo, że formalnie można mu było tego odmówić. Rząd nie może zmusić KRRiT do wydania takiej, czy innej decyzji, ponieważ KRRiT jest instytucją niezależną. Ja równie dobrze mogę przytoczyć przykład o przejęciu mediów publicznych w jedną noc za poprzedniego rządu i powiedzieć, że i oni wtedy nie szanowali odmiennego zdania.

Obrazek użytkownika natka

07-02-2012 [09:16] - natka (niezweryfikowany) | Link:

KTO DZIALA NA SZKODĘ SWOJEGO NARODU!!Wystarczy?? Róznice pogladów?? To popieranie aferzystów i zdrajców jest dobre i to jest ten "inny" pogląd?! Dziekuję-drogo nas te wasze inne poglądy kosztują!

Obrazek użytkownika Gość

07-02-2012 [12:25] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Ale to ty twierdzisz, że ten rząd działa na szkodę swojego narodu. Ja twierdzę inaczej. I wielu innych ludzi także. Skazanego na więzienie ministra w rządzie PiSu, pana Lipca, czy dzisiaj skazanego wiceministra w rządzie PiSu pana Jacka Sz. nie popieram, a ty najwyraźniej tak. Co do zdrady, to łatwo szafować takimi słowami. Równie dobrze, mogę napisać, że twoje inne poglądy też nas sporo kosztowały patrząc na dwuletnie rozdawnictwo w czasie rządów formacji, którą popierasz.

Obrazek użytkownika Gość

06-02-2012 [22:24] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Dlaczego autorze ograniczyłeś się tylko do Tuska? Przecież umowę podpisały 22 europejskie państwa! 22 premierów do pierdla, by nie mataczyli. Oni także chcieli ograniczyć obywatelom prawo do wolności słowa w internecie! Nic to, że za kilka lat ci premierzy mogą być w opozycji i takie ograniczenie będzie działać przeciwko nim! Żaden z tych premierów nie zauważył, że sam sobie może zaszkodzić? A może słowa autora o ograniczeniu wolności słowa to jednak bajka? Bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że 22 premierów to głupcy.

A tak naprawdę, jedyna rzecz, która wydaje mi się odrażająca, to wykorzystanie przez autora makabrycznej historii sześciomiesięcznej Madzi w kontekście ACTA. Jak już, to jest to trzecie łajdactwo.

Obrazek użytkownika synergia 2010

06-02-2012 [23:23] - synergia 2010 (niezweryfikowany) | Link:

... to Geniusz Kaszub powinien dawno odpowiedzieć za inne mataczenie, w sprawie zbrodni smoleńskiej. Mataczenie w sprawie ACTA to recydywa! Co do kondycji umysłowej innych premierów pewności nie ma, ale sam fakt, że część z nich jeszcze nie zorientowała się co do prawdziwych celów istnienia UE, rzeczywistych intencji Tante Angeli i możliwych konsekwencji ACTA, uważam, że jest ona kiepściutka. Tylko Polacy mogą mieć przywilej " posiadania" premiera, który najpierw coś podpisuje a potem sprawdza co? Jak zauważył jeden z komentatorów na Niezależnej, dobrze, że Tusk nie dysponuje walizeczką z magicznym guzikiem. Mógłby go nacisnąć a potem zapytać, do czego to służy.

Obrazek użytkownika Gośću

06-02-2012 [22:36] - Gośću (niezweryfikowany) | Link:

Niestety tusko ma wielu pomagierow :
http://kontrowersje.net/tresc/...

Obrazek użytkownika Gość

06-02-2012 [23:01] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

"...chciał oszwabić cichcem własny naród i odebrać ludziom prawo do wolności słowa w Internecie...." Czy aby na pewno "własny naród"? Życzenia noworoczne: Wy Polacy...

Obrazek użytkownika synergia 2010

06-02-2012 [23:25] - synergia 2010 (niezweryfikowany) | Link:

...Guten Tag ziomale...

Obrazek użytkownika Gość 001

07-02-2012 [09:46] - Gość 001 (niezweryfikowany) | Link:

jego narod i ojczyzna jest za Odra. volksdojcz pos**rany

Obrazek użytkownika zdzichu z Polski

06-02-2012 [23:08] - zdzichu z Polski (niezweryfikowany) | Link:

A to ciekawe. Wyborcy Tuska zostali zakwalifikowani do grona Polaków. Poza tym. Naprawdę sądzi Pan, że wyborcy glosujący na PO widzieli w Donaldzie cechy ojcowskie? Może wprost odwrotnie - brak tych cech był powodem wyboru.

Obrazek użytkownika Gość

07-02-2012 [09:16] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Jak wiadomo, europosłowie z PiS też głosowali za tą umową, więc Tusk ma tylko pecha, że akurat On jest premierem. Gdyby Kaczyński kierował teraz rządem, też poszedłby tą drogą. Różnica między jednym a drugim jest taka, że drugi zebrałby a wiele większe baty, nic więcej.
ACTA pokazuje jak politycy żyją swoim własnym życie. ACTA to pikuś w porównaniu z Pakietem Klimatycznym a w tej sprawie nikt nie protestuje, dlaczego?

Obrazek użytkownika Gość 001

07-02-2012 [09:44] - Gość 001 (niezweryfikowany) | Link:

tshusk ma odwrotnie proporcjonalnie prawo (w porownaniu z toba) w sprawie ACTA, jak ty w sprawie Polski. Smierdzisz zdrada i kolaboranctwem na kilometr pod wiatr!

Obrazek użytkownika Nieznany

07-02-2012 [10:32] - Nieznany (niezweryfikowany) | Link:

Postaraj się używać polskich znaków diakrytycznych - klawiatura. Zaimki osobowe piszemy wielką literą - słownik ortograficzny plus dobre wychowanie.
Bądź merytoryczny, w przeciwny razie tworzysz niepotrzebny ruch w internecie, więc jesteś nieekologiczny.

Obrazek użytkownika hera

07-02-2012 [17:28] - hera (niezweryfikowany) | Link:

Polskie znaki diakrytyczne sa polskie. Jak pisze do mojego kuzyna na Hawaii, to wychodza smieszne duperelki! Kuzynka z Filadelfii blaga:pisz bez tych ogonkow i pierdolkow, bo moj system pokazuje shit.
Czlowieku, to jest siec swiatowa, a ty sie krecisz kolo Zadupia Dolnego!

Obrazek użytkownika Gość

07-02-2012 [20:34] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

I słusznie. "shit" znaczy gówno (przepraszam pozostałych użytkowników). Widocznie światowe systemy rozpoznają kto pisze "shit" a kto nie. I gdy oceni pisze co myśli.

Obrazek użytkownika Krzysztof Pasierbiewicz

07-02-2012 [10:10] - Krzysztof Pasie... | Link:

Szanowni Państwo,

Zamieszczając na "Niezależnej" tekst pt. "UWAGA STUDENCI! CHCĄ WAS ZROBIĆ W KONIA" miałem pewne obawy, jak Państwo przyjmiecie ten bardzo odważny, "rewolucyjny" tekst.
Wasza reakcja była wspaniała!!!
Padł swoisty rekord odwiedzin - ponad dziewięć tysięcy wejść!!! Bardzo Państwu za te odwiedziny dziękuję!
Pokazaliście Państwo, że to nie prawda, jak twierdzą media mainstreamowe, iż środowisko prawicowe jest konserwatywne,, ciasno myślące i zamknięte na nowe jakości w polityce Państwa.

Zauważyłem w Internecie, że mój tekst pt. "Uwaga studenci! Chcą was zrobić w konia" jest zamieszczany na wielu witrynach jako rodzaj manifestu" , z którym powinno się zaznajomić jak najwięcej młodych ludzi protestującym przeciw ACTA.
Faktycznie, nastąpił pokoleniowy zryw młodych, którym jednak trzeba pomóc, by się nie dali zmanipulować.
Dlatego mam do Państwa prośbę o jak najszersze rozpowszechnienie tego tektu wśród młodych ludzi z Waszych rodzin, a także znajomych.
Proszę o to, bo wiem, że ludzie Tuska staną teraz na głowie, żeby ukręcić łeb pokoleniowej rewolucji młodych Polaków.

Jeszcze raz Państwu dziękuję za wspaniałe przyjęcie tekstu i wszystkie, bez wyjątku komentarze,
Krzysztof Pasierbiewicz

Obrazek użytkownika Tatoo

07-02-2012 [11:22] - Tatoo (niezweryfikowany) | Link:

już wyrażałem swoje podziękowanie na s24 za tą(201) I POPRZEDNIĄ (200) notkę i za wszystkie pozostałe notki odsłaniające ten zakłamany "tuskoland". Wczorajsza niby debata( dla dobrego i nie tylko obserwatora)pokazała jak bardzo ten osobnik pogardza ludźmi.Jego znudzona mina,jego arogancja,jego grzebanie paluchem w uchu,przy nosie i jego podniesiony głos w odniesieniu do ludzi obnażających małostkowość,niesłowność i cynizm pokazało jak "miałki"i mały jest ten osobnik.Czy to wszystko odniesie przez nas wszystkich oczekiwany skutek ,i czy młodzi ludzie potraktowani z "buta" przez "słońce Peru" jego metodą wykopią na aut? Oby stało się to jak najszybciej i definitywnie.
Pozdrawiam.

Obrazek użytkownika edek 45

07-02-2012 [11:55] - edek 45 (niezweryfikowany) | Link:

Panie Profesorze! W tym czsie, kiedy zajmowaliśmy się tragicznym losem malutkiej Madzi dokonano w świecie tysięcy legalnych morderstw, w majestacie prawa, enigmatycznie nazywając to aborcją. A różnica jest niewielka i dotyczy paru miesięcy życia.

Obrazek użytkownika hera

07-02-2012 [12:12] - hera (niezweryfikowany) | Link:

Tyle juz slow powiedziano na temat intelektu pana premiera, ze nie bede sie powtarzac. Coz, jak nie ma wyjscia, to sa klasycy:

"Rada malpa, ze sie smieli,
kiedy mogla udac czleka,
widzac pania raz w kapieli
wlazla pod stol.
Cicho,czeka!
Pani wyszla, drzwi zamknela,
Malpa figlarz nuz do dziela:
Dalej kurki krecic zwawo,
z dolu, z gory, w lewo, w prawo!

Az sie ukrop puscil z rury!

Malpa nie (nie pamietam) sobie poradzi!
Skad ukrop ciecze, tam palec wsadzi!
Cieplo, milo, ba, goraco!
Nie ma co czekac, trzeba uciekac!

Sorry,troche chyba pana hrabiego pokiereszowalam, bo jakos tak na goraco, ale, mam nadzieje, celnie?

Obrazek użytkownika hera

07-02-2012 [12:22] - hera (niezweryfikowany) | Link:

ze zmarl profesor Bogdann Zakrzewski, moj Profesor,ten od Fredry i fredrusiow. Wspanialy czlowiek, co nasza malosc przekuwal w czystosc i nawet czasem Mu sie udawalo!

Obrazek użytkownika crb

07-02-2012 [15:44] - crb (niezweryfikowany) | Link:

WYRODNA matka Madzi może dostać od 3 miesięcy do 5 lat... Współmierna kara za zbrodnie? Przypomnieć ile jest za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza? PARANOJA. Wariatkowo, a nie odpowiedzialne państwo.

Obrazek użytkownika Gość_01

07-02-2012 [17:22] - Gość_01 (niezweryfikowany) | Link: