"Tu w Lublinie ACTA zginie!!!"

"Tu w Lublinie, ACTA zginie!!!"; "Platforma frajerzy, Wasz rząd obalą hakerzy!!!" "Ostatnia kadencja!", "Chcemy referendum!" "Donald ty łotrze, w tym kraju nikt Cię nie poprze!!!"

Takie okrzyki rozbrzmiewały pod lubelskim ratuszem w czwartek 26 stycznia 2011r. Największą owację spośród mówców dostał Marian Kowalski rzecznik ONR. Wcześniej razem działaliśmy w lubelskiej Unii Polityki Realnej.

FILMOWA RELACJA Z MANIFESTACJI

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janek

28-01-2012 [15:34] - Janek (niezweryfikowany) | Link:

Już wcześniej widziałem. Mogę polecić ten materiał.

Obrazek użytkownika Gość

28-01-2012 [16:25] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Ciekawe czy się potwierdzi informacja, że przedstawiciela ambasady USA dzwonili do posłów z pytaniami m.in. od dyscyplinę partyjną przy głosowaniu nad dezyderatem do premiera wzywającym do odłożenia podpisania przez Polskę umowy ACTA.

Obrazek użytkownika Gość

29-01-2012 [07:12] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Prowokacji pełno, więc prawdopodobnie i ta informacja jest fake. Mam kilka swoich spostrzeżeń które zamieściłem tutaj: www.miastowie.pl.

Obrazek użytkownika beeł

28-01-2012 [18:44] - beeł (niezweryfikowany) | Link:

...wcale mnie te opinie uczestników nie uspokajają. Zgodne z hasłem przewodnim: "Budujmy drogi nie róbmy polityki"

Obrazek użytkownika stanczykblazen

29-01-2012 [16:41] - stanczykblazen (niezweryfikowany) | Link:

Piękna manifestacja, mądra młodzież i w ogóle Lublin zasługuje na brawa.Pan z ONR-u zawsze mówi pięknie i mądrze i patriotycznie.Radością napawa myśląca młodzież.

Obrazek użytkownika Gość

29-01-2012 [17:18] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

A co na to ambasador (zyd) USA ???...MOZE JUZ PLYNIE OD lUBLINA LOTNISKOWIEC HE, HE, HE.

Obrazek użytkownika Gość

06-02-2012 [22:08] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Lublin pokazał, że nie jest mu wszystko jedno. Miejmy nadzieję, że nikt już Was nie uciszy.

Obrazek użytkownika Gość

07-02-2012 [00:12] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Chetnie poskakalabym z wami. Nie miejcie za zle moherom jak nie moga skakac. Przejmujecie paleczke po nas. Rozliczenie z komuna zrobilismy nieudolnie. Z czerwona zaraza nie mozna postepowac honorowo zapamietajcie to. Dobrze ze widzicie zlo ogolnie w calej platformie a nie tylko w ich liderze