dr Cenckiewicz: Długie ramię Moskwy

dr Cenckiewicz: Długie ramię Moskwy.

Sławomir Cenckiewicz odsłania kulisy działania Ludowego Wojska Polskiego.
Jak wyglądały szkolenia wywiadu? Jak wojsko przejęło pełnię władzy w Polsce? Skąd pozytywny wizerunek LWP w społeczeństwie? Jaką władzę ma współcześnie generał Jaruzelski?

Lublin, 8 grudnia 2011r. Spotkanie zorganizował Klub Gazety Polskiej w Lublinie.

Realizacja: "idź Pod Prąd" TV
www.podprad.org

Styczniowy numer "idź POD PRĄD" już w kioskach!

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika DODO

18-01-2012 [15:57] - DODO (niezweryfikowany) | Link:

to ciekawa sprawa. Zresztą cały wykład bardzo dobry.

Obrazek użytkownika ivo Puławy

18-01-2012 [19:53] - ivo Puławy (niezweryfikowany) | Link:

Podobno, jako dziecko trwale uszkodził sobie jeden z palców u ręki. Obecny J. takiego uszkodzenia podobno nie ma. Tak mówią mieszkańcy Kurowa. Oczywiście ci, którzy się nie boją. Kurów leży 16 kilometrów od Puław, więc znam parę osób z tego miasteczka.