21. MIESIĘCZNICA W LUBLINIE

21. miesięcznicy Katastrofy nad Smoleńskiem w Lublinie. Oprócz mnie głos zabrał Stanisław Brzozowski z Klubu "Gazety Polskiej".

"Jeśli nie podejmiemy w Nowym Roku tego zadania, przegramy kolejną wielką okazję. Są pewne zwiastuny zmiany. Marsz 11 listopada w Warszawie to kilkadziesiąt tysięcy głównie młodych ludzi. Marsz 13 grudnia w Lublinie to prawie tysiąc młodych ludzi. Ale samymi marszami tej walki się nie wygra. Trzeba pójść śladem Marszałka i szybko zbudować zorganizowaną, wyszkoloną i oddaną sprawie kadrę nowego społeczeństwa Wolnej Polski!"

Lublin, 10.01.2012
Realizacja: "idź POD PRĄD" TV

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Janek

12-01-2012 [13:41] - Janek (niezweryfikowany) | Link:

Byłem w tym miejscu w Lublinie kilka miesięcy temu. Może kiedyś się tam spotkamy. Oby w trochę lepszych czasach.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

12-01-2012 [20:33] - Paweł Chojecki | Link:

Dziękuję za zachętę i do zobaczenia!

Paweł Chojecki