PYTANIE DO KLICHA

Bogdan Klich skomentował dzisiejszą tragedię w Afganistanie łącząc ją ze szczególną dla Polaków datą. Ciekawe, że przy innym tragicznym wydarzeniu równie brzemiennym w czasowe i historyczne skojarzenia, nie wykazał się taka bystrością.

Oto jego domysł w odniesieniu do wydarzeń w Afganistanie:

„Przypadkowe nie są ani miejsce, ani czas. To krwawy prezent bożonarodzeniowy od talibów”.

Gdy prawie setka polskich dowódców wojskowych, polityków i osobistości życia publicznego na czele z Prezydentem RP poległa w tajemniczej katastrofie nad Smoleńskim, Klich ani słowem nie zająknął się o zadziwiającej zbieżności dat i o historycznej analogii do eliminacji polskiej elity przez Rosjan w roku 1940.

A więc rodzi się pytanie, dlaczego w Afganistanie miejsce i czas katastrofy nie są przypadkowe, a nad Smoleńskiem już są? Czy Klich ma w tym zakresie jakąś „pomroczność jasną”, że nie dostrzega możliwości obdarowania nas kolejnym „krwawym prezentem”, czy też zadecydowały o tym jakieś inne czynniki?

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika proxenia

21-12-2011 [23:21] - proxenia (niezweryfikowany) | Link:

Bardzo trafny komentarz do wypowiedzi Klicha.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

22-12-2011 [00:07] - Paweł Chojecki | Link:

Co jeszcze bardziej wymowne, Klich powiedział to bez zbadania okoliczności zdarzenia, automatycznie - po skojarzeniu dat. W przypadku Smoleńska "automatycznie" uczestniczył w kłamstwie o czterech podejściach...

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Johnny

22-12-2011 [11:11] - Johnny (niezweryfikowany) | Link:

Krótki i na temat.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

22-12-2011 [17:03] - Paweł Chojecki | Link:

Dziękuję za odwiedziny!

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika antek.

21-12-2011 [23:28] - antek. (niezweryfikowany) | Link:

Pytanie jest jak najbardziej zasadne,ale ten zarozumiały kretyn na nie napewno nie odpowie.Społeczność Krakowa wybrała tego typa do Senatu i to jest prawdziwy dramat Krakowa-miasta uniwersyteckiego?

Obrazek użytkownika Gość

22-12-2011 [00:04] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

To kolejne świadectwo upadku narodu.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika yorg

22-12-2011 [02:31] - yorg (niezweryfikowany) | Link:

Trzeba pamiętać wszystkie niegodziwości i zbrodnie, a gdy nadejdzie czas rozliczeń nie może być mowy o litości, czy pobłażaniu, bo w tym przypadku była by to karygodna głupota.

Obrazek użytkownika Gość

22-12-2011 [11:47] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

KOREKTA
Prezydentem RP nie PR !!

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

22-12-2011 [17:03] - Paweł Chojecki | Link:

Dziękuję!

Obrazek użytkownika Gość

22-12-2011 [15:56] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

1. http://przekapane.blox.pl/reso... albo narada "Jak skutecznie prowadzić jednoczenie prawicy"

2. KATECHON JARUZELSKI CHRONIĄCY PRZED APOKALIPSĄ I ANTYCHRYSTEM czyli według http://www.konserwatyzm.pl/art... "Katechon (w znaczeniu politycznym) to rodzaj okrutnego tyrana, który jednakże 'podtrzymuje' świat przed polityczną apokalipsą i panowaniem Antychrysta. Jest to więc niesympatyczny despota, który jednakże chroni świat przed jeszcze gorszą rewolucją, tyranią i okrutną rzezią na wielką skalę. Kadafi bronił Libii przed islamizmem, Jaruzelski obronił PRL w 1981 roku przed prawdopodobną sowiecką interwencją."

3. Oraz, zupełna dekonspiracja czyli Generał pułkownik Leonid Grigoriewicz Iwaszow na www.konserwatyzm.pl o narodowym patriotyzmie na http://www.konserwatyzm.pl/art...

Przypadkowe nie są miejsce ani czas.

Obrazek użytkownika m.

23-12-2011 [11:53] - m. (niezweryfikowany) | Link:

Racja, przeciwko Klichowi świadczą jego własne słowa.

Pozdrawiam Autora