FILM Z MARSZU 13.12.2011 W LUBLINIE

Lublin 13 grudnia 2011. O 16.30  ruszył z Placu Litewskiego Marsz Antykomunistyczny zorganizowany przez ONR Lublin.  Marsz rozpoczął się i zakończył przemówieniami Mariana Kowalskiego, rzecznika prasowego ONR (Tu galeria zdjęć). Podaj dalej ten film.  Już w GW są oskarżenia narodowców o napad na lewaków . Marsz przebiegał spokojnie, nie było żadnych incydentów, a po jego rozwiązaniu ok.  godz. 17.30 uczestnicy spokojnie rozeszli się.

Oto obszerna relacja filmowa z tego ważnego dla Lublina wydarzenia:

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika stanczykblazen

16-12-2011 [08:23] - stanczykblazen (niezweryfikowany) | Link:

Z ogromną przyjemnosćią obejrzałam film. Zaskoczyło mnie , że tam byli prawie sami młodzi ludzie ,wspaniała młodzież, zdyscyplinowana, myśląca.A przemówienie Pana Kowalskiego przepiękne, przepełnione patriotyzmem wzruszyło mnie do łez. Takich nauczycieli potrzeba nam w szkołach , takich jak Pan Kowalski , który mówi pięknie i mądrze, zgadzam sie z jego każdym słowem. Brawo patriotyczny LUBLIN.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

16-12-2011 [12:06] - Paweł Chojecki | Link:

Miałem podobne uczucia. Ciekawostka - Mariana Kowalskiego wyrzucono w stanie wojennym z elitarnego lubelskiego liceum za czasów dyrektorowania mu przez Izabelę Sierakowską.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki