MARSZ ANTYKOMUNISTYCZNY LUBLIN

O 16.30 w Lublinie ruszył z Placu Litewskiego Marsz Antykomunistyczny zorganizowany przez ONR Lublin.  Marsz rozpoczął się i zakończył przemówieniami Mariana Kowalskiego, rzecznika prasowego ONR.

ONR LUBLIN
Formowanie kolumny

ONR
Przemówienia - pierwszy z lewej - Marian Kowalski ONR, z mikrofonem - Grzegorz  Wysok, najmłodszy internowany w stanie wojennym.

ONR
Pod tablicą upamiętniającą ks. Jerzego Popiełuszkę

onr
Przemawia Paweł Stachyra, ONR Lublin

Kowalski onr
Przemawia Marian Kowalski, rzecznik ONR

onr
Na zakończenie odpalono race.

Nie było żadnych incydentów. Po drodze marsz zatrzymał się przed siedzibą GW, gdzie wyraził jej "wdzięczność". Ilość uczestników szacuję na 800 - 1000 osób.

ojciec

Ojciec z synem przy koksowniku...

Tekst i fotografie - Paweł Chojecki, "idź POD PRĄD"

Film z Marszu ukaże się jutro na kanale YT idzpodprad. Już teraz można tam wysłuchać wywiadu z rzecznikiem ONR, Marianem Kowalskim nt. marszów 13 grudnia.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Gość

21-12-2011 [12:45] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Marcin Nowak, obecnie okolice Olsztyna, rocznik 82. I ma na to specjalny glejt poświadczający. Swoje w więzieniu u boku matuli przesiedział.