M. Kowalski o marszach 13 grudnia

Marian Kowalski, rzecznik prasowy ONR, o niedoszłej debacie na UMCS z posłem Michałem Kabacińskim z Ruchu Poparcia Palikota, o karze śmierci (deklaracja PiS, apel papieża Benedykta XVI) i marszach 13 grudnia. Ciekawy wątek zachowań policji wobec spodziewanych zajść. Rozmowa miała miejsce 5 grudnia 2011.

Marian Kowalski o debacie na UMCS i marszu 13 grudnia.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika WJD

14-12-2011 [17:33] - WJD (niezweryfikowany) | Link:

Szanowny Panie Pawle, ale mam dwa zastrzeżenia:

1) obiecał Szanowny Pan częstsze wywiady z Szanownym Panem Marianem
Kowalskim, i co ?

2) druga sprawa doprowadza mnie do dużej irytacji z powodu uporczywego powtarzania tych samych błędów przez Szanownych Redaktorów niniejszego portalu. Zwracałem im w komentarzach uwagę, a Oni nadal swoje. Nawet tam doszło do bardzo interesujących moich dyskusji z niektórymi szanownymi forumowiczami.

Pański przypadek jest inny, bo nie zwracałem Panu uwagi, mógł Szanowny Pan o tym nie wiedzieć czy zapomnieć.

Oto ważny link do przestudiowania przez Szanownego Pana:

http://www.tygodniksolidarnosc...

Chodzi mi o to, że użył był Szanowny Pan dwukrotnie w wywiadzie określenia "dom generała Jaruzelskiego".

To nie jest prawdą i wymaga chyba jednak BARDZO MOCNEGO publicznego wyjaśnienia, bo ewidentnie zupełnie kto inny jest prawowitym właścicielem tego domu, bez względu na te obrzydliwe socjalistyczne pozory legalności pokrywające akt czerwonego paserstwa.

Co więcej, Szanownego Pana ulubiony publicysta i polityk, szanowny Pan Janusz Korwin-Mikke, popełnił był dokładnie tę samą okropność i też podobnie jak Szanowny Pan dwa razy!

Po czym nie omieszkałem dwa razy zwrócić mu uwagę w komentarzach, raz na Onecie a raz na jego własnym portalu w dziale forum.

Trochę to jest jak biczowanie kupczących w świątyni i pewno przesadzam, ale szkody też są niebagatelne. Przepraszam za to, niezręcznie mi "biczować werbalnie" ludzi których bardzo lubię i bardzo cenię, ale to jest silniejsze ode mnie.

Jak będą Panowie nadal popełniali takie gafy, to będę interweniował zawsze ;-))

Wszystkiego Dobrego

Ps. Podanie ręki ideowemu nieprzyjacielowi jest po prostu wyrażeniem szacunku do człowieka, bez względu na jego czyny. Dokładnie tego uczył Jezus: miłujcie nieprzyjaciół waszych.

Bardzo mnie to uradowało. Ten człowiek nadaje się prawdziwego przywódcę.

Tylko dobrem można pokonać nienawiść, pociągnąć ludzi za sobą, ale do tego potrzeba być prawdziwym twardzielem.