Gdzie przetrwa polskość-10.12.2011

Gdzie przetrwa polskość? 10 grudnia 2011, 20. miesięcznica katastrofy nad Smoleńskiem.

W trudnych czasach polskość przetrwała w rodzinach. Teraz - szczególnie w czasie świątecznym - przed każdym z nas stoi zadanie pielęgnowania i umacniania więzi rodzinnych, ciepła, bliskości, serdeczności... - moje wystąpienie na 20. miesięcznicy katastrofy nad Smoleńskiem, Plac Litewski w Lublinie.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika chicago

11-12-2011 [02:53] - chicago (niezweryfikowany) | Link:

slucham, czytam i sie ucze.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

11-12-2011 [10:01] - Paweł Chojecki | Link:

Dziękuję za odwiedziny i zachętę.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Bogdanrze

11-12-2011 [09:01] - Bogdanrze (niezweryfikowany) | Link:

Szanowny Panie.
Proste i jasne słowa. Życzę Panu i Pańskiej rodzinie dobrych Świąt Bożego Narodzenia.
Co do miłości- niektórych- "chcem, ale nie mogem" miłować.
Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

11-12-2011 [10:00] - Paweł Chojecki | Link:

Dziękuję za życzenia i je odwzajemniam!
Co do ciepła i serdeczności - miałem na myśli naszych bliskich, z którymi różnimy się poglądami. Nie miałem na myśli ludzi świadomie trwających w złu.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki