PREZENT OD "iPP"

ipp

W świątecznym numerze "Idź POD PRĄD" (już w sprzedaży – cena 3 zł) znajdą Państwo upominek w postaci 6-ciu kartek świątecznych - jedna z nich częściowo widoczna jest na okładce numeru. Autorem tej "politycznej szopki" jest Arkadiusz Gacparski, świetny grafik i wnikliwy obserwator naszej rzeczywistości.

"iPP" szukaj w wybranych kioskach "RUCH" i salonach EMPIK - tu lista punktów sprzedaży.

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika ksena

07-12-2011 [19:04] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

że Pan podał adresy punktów sprzedaży.Juz znalazłam takowe w moim mieście oszczedzajac sobie szukania na oślep po kioskach.Dziękuję.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

08-12-2011 [01:42] - Paweł Chojecki | Link:

Cieszę się. Czy zauważyła Pani, ile było sztuk iPP?

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Gość

07-12-2011 [20:59] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

ogląda niewątpliwie bardzo często tego bloga, co można wnioskować z http://jkm.nowyekran.pl/post/4...

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

08-12-2011 [01:44] - Paweł Chojecki | Link:

Zapewne tak. Tyle tylko, że ja się nim już bardzo rzadko zajmuję. To temat dla licealistów (bez obrazy). Kto zacznie głębiej poznawać politykę, dostrzeże, że JKM prowadzi działania pozorowane.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Gość

07-12-2011 [21:05] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

"Za faszysty Piłsudskiego podatki były mniej-więcej takie same, jak za narodowego socjalisty Hitlera – i NIKT tego nie podważył.

Bo to jest prawda.

I gdybym mógł tę prawdę rzeczywiście w telewizji głosić najlepiej trzy razy dziennie – to bym te wybory wygrał."

za: http://jkm.nowyekran.pl/post/4...

Obrazek użytkownika WJD

08-12-2011 [01:57] - WJD (niezweryfikowany) | Link:

Ósme przykazanie Dekalogu jest oczywiste. Ponieważ są znane spory o numerację, to mam na myśli to: "nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu twemu".

Przecież to jest bardzo proste.

Po co robić takie rzeczy nawet w krotochwilach.

Na swoim wykładzie dla młodzieży, szanowny pan Rafał Ziemkiewicz włożył był w usta szanownego pana Janusza Korwin - Mikkego słowa, których tamten nigdy nie wypowiedział.

Miało to prawdopodobnie w zamierzeniu dać tylko lekko zamierzony bądź niezamierzony efekt komiczny, ale co z tego, skoro naruszyło ósme przykazanie Dekalogu.

W gruncie rzeczy, sprawa jest o tyle delikatna w tym sensie, że szanowny pan Rafał Ziemkiewicz odpowiadał na pytanie z sali dając jakby obraz jakim według niego postrzegają szanownego pana Janusza Korwin-Mikkego przeciętni wyborcy, czyli "Polactwo". "Polactwo", to jak wyjaśnił autor określenia, to inaczej nieuświadomione libertyńskie pospólstwo. Moim zdanie nie było zamierzeniem szanownego pana Rafała ośmieszenie czy pomówienie szanownego pana Janusza.

I to jest dopuszczalne, jako figura retoryczna, no ale rzeczywiście trzeba przyznać, że niedopuszczalne było i jest posługiwanie się fałszywymi przykładami, które stały się pomówieniem. Należało podać i zacytować wierne przykłady.

Skoro zatem słusznie szanowny pan Janusz Korwin - Mikke poczuł się obrażony, no to należą mu się serdeczne i rzetelne przeprosiny i sprostowanie i to zarówno publiczne jak i prywatne.

Bo raz od wroga nie boli, raczej nawet duchowo umacnia, ale raz od przyjaciela boli w sercu okrutnie i może nawet zabić !!

Po prostu trzeba się na przyszłość wystrzegać takich rzeczy, należy poza tym przeprosić serdecznie pomówionego osobiście oraz należy wystosować publiczne przeproszenie wobec wszystkich słuchaczy wykładu. Gdzie dotarło pomówienie, co najmniej wszędzie tam musi dotrzeć teraz sprostowanie!!

Było publiczne pomówienie to winno być publiczne sprostowanie i przeproszenie.

Tak zrobiłby mężczyzna.

Ps. skopiuję ten mój wpis do blogu szanownego pana Rafała Ziemkiewicza. Nie tyle dla niego samego, ale jako przykład dla szanownego "Polactwa", jak należy a jak nie należy postępować.

Obrazek użytkownika starszy

08-12-2011 [18:32] - starszy (niezweryfikowany) | Link:

ale nie osobnika, który twierdzi, że utrzymywał nas ZSRR, kupując po zawyżonych cenach węgiel i świninę, chce rządzić przy pomocy anarchii i ogłupia młodzież politechniczną zlepkami nilogicznych i niespójnych pomysłów. To. ze miewa rację w krytyce wielu obecnych nonsensów w naszym życiu politycznym czy gospodarczym, ni niweluje nicości jego pomysłu na Polskę.

Obrazek użytkownika Strzelec

08-12-2011 [20:09] - Strzelec (niezweryfikowany) | Link:

bo jego pomysł na Polskę bierze się ze "stronnictwa wschodniego".

Obrazek użytkownika WJD

11-12-2011 [05:27] - WJD (niezweryfikowany) | Link:

"Coście uczynili jednemu z tych najmniejszych, mnieście uczynili".

A zatem każdego jest pomówić grzech, co więcej, jak pan śmie pomówić jednego z tych najmniejszych, to pomawia szanowny pan samego Pana.

Obrazek użytkownika Gość

07-12-2011 [21:10] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Obrazek użytkownika Gość

08-12-2011 [22:13] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Michalkiewicza. NAPRAWDĘ !!! Do tego Rybińskiego i Ziemkiewicza. Ciekawe też tam zaprzeczenia, że zgłosił uchwałę lustracyjną w taki sposób by uniemożliwić lustrację. Niepytany o to zaprzecza temu bardzo gorąco aż dwa razy !

http://jkm.nowyekran.pl/post/4...

a Panią Lichocką nazwał "płatną pachołkinią reżymu"