Być może jednym z istotnych kryteriów powołania do nowego rządu Donalda Tuska jest odpowiednio wierno- poddańczy stosunek do jego szefa. Słowem: kto jest lizusem, ten ma szansę. Wszystkich przebił Sławomir Nowak, który już w rządzie był, ale wyleciał z niego po aferze hazardowej. Teraz wrócił zapewne za to, że umie chwalić Tuska, jak nikt. „Dotknięty przez Boga geniusz”- te słowa Sławomira Nowaka o jego partyjnym i rządowym szefie były wystarczające, aby znaleźć się w nowej Radzie Ministrów.
I do tego w resorcie, na którym się kompletnie nie zna.
W kolejnych dniach będę brał „na widelec” kolejnych nowych ministrów, aby pokazać jakie były mechanizmy ich awansu.
- Zaloguj lub zarejestruj się aby dodawać komentarze
- Odsłony: 3112
Panie, Pan tu nic nie "wziął na widelec". Pan żeś tu napisał, że wspomniane słowa wystarczyły, żeby znaleźć się w nowej Radzie Ministrów. Nie wiadomo skąd to Pan wiesz, ani czy to prawda. Jeżeli kondycja intelektualna innych posłów PiSu jest podobna, to tylko pozazdrościć...
kondycji intelejtualnych i zdrowiem psychicznym towarzyszy jedynie słusznej partii POPZPR, co u steru od 4 lat, niewolniku matoła?
P.Czarnecki niech p. poda przykłady z własnego życia, po co sięgać po cudze?
zafundował sobie botox i super makijaż. No cóż: "protezy inteligencji jeszcze nie wymyslili i to bylo wyraźnie widac podczas podczas expose tuska" - zapożyczone z forum.
Nie uważasz chyba, że władzę PO jak władzę PZPR nie wolno krytykować?... a może to koniec demokracji?
pozdrawiam nich pan sie trzyma i robi swoje!!!!!!
Kto tak piékny jest, to ja Nowak. Kto tak mádry jest,to ja Nowak S.Kto tak wierny jest jak pies to ja Nowak S.
Sławomir Ryszard Nowak (ur. 11 grudnia 1974 w Gdańsku) – polski polityk, z wykształcenia politolog, poseł na Sejm IV, V i VI kadencji (od 2004 do 2010) z listy Platformy Obywatelskiej. Od 16 listopada 2007 do 26 października 2009 sekretarz stanu w KPRM i szef gabinetu politycznego premiera Donalda Tuska, od 21 października 2009 do 5 sierpnia 2010 wiceprzewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, od 22 maja 2010 przewodniczący Regionu Pomorskiego PO, od 2010 sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta ds. kontaktów z Rządem i Parlamentem.
Sławomir Nowak natchniony boskością Bronka powiedział miedzy innymi „Prezydent wraz z Małżonką będzie przewodził oficjalnej beatyfikacji w Watykanie. Z tego, co wiem, strona rządowa również w tym będzie uczestniczyła , Marszałek Sejmu również „ takie natchnienie i zwidy Sławek ma już po raz kolejny bo o boskości Donalda potwierdzał dwa lata temu :
"On nie jest żadnym nawiedzonym mistykiem, który ma olśnienia, ale na pewno jest dotknięty przez Pana Boga geniuszem i nieprawdopodobną intuicją. Premier zawsze szuka niestandardowych rozstrzygnięć i na tym też polega jego siła. Obrady klubu zakończył ostatnio sformułowaniem: "nie traćcie ducha". Biblijnie, powiało świeżą bryzą. "
A Drugi mistykiem w PO jest Andrzej Halicki, przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych z PO nazwał Donalda Tuska... Mojżeszem, wdniu 27.09.2010 Nie neguję i nie podważam przywództwa. Premier i przewodniczący jest Mojżeszem, który przeprowadza nasz lud przez Morze Czerwone ku tej „zielonej wyspie”. W związku z nią mamy niezwykle istotne zobowiązanie wobec społeczeństwa. Ale być może warto krzyknąć: „stój!”, bo za plecami coś się dzieje. - stwierdził Halicki na antenie TOK FM.( w dniu 27.09.2010)