Konferencja prasowa ONR

Konferencja prasowa ONR po Marszu Niepodległości

Rzecznik prasowy ONR Marian Kowalski przedstawia stanowisko organizacji w sprawie zajść podczas Marszu Niepodległości oraz odpowiada na pytania dziennikarzy - m.in. o powstanie nowej partii narodowej. Kowalski zapowiada proces przeciwko Palikotowi oraz wskazuje środowiska faszystowskie w Polsce. Prezentujemy też wypowiedzi przedstawiciela środowiska kibiców oraz innych członków ONR.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Elat

17-11-2011 [18:40] - Elat (niezweryfikowany) | Link:

Zaimponował mi pan Marian Kowalski swoimi konkretnymi, jasnymi wypowiedziami. I przyszło mi na myśl skojarzenie... "ziobryści" też chcą być partią narodową... czy służby już się przygotowują do rozbicia nowego ruchu narodowego? Trzymam kciuki za nową partię narodową, a nie partię ziobrystów-zdrajców.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

18-11-2011 [00:26] - Paweł Chojecki | Link:

Właśnie o tym mówił Marian używając określenia "prawicowe cwaniaczki". Oni już przebierają nóżkami, by zmarnować kolejny powiew zmiany.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Urszula

17-11-2011 [20:27] - Urszula (niezweryfikowany) | Link:

Takich postaw w Polsce nam potrzeba. Ja Was popieram.

Obrazek użytkownika toki

18-11-2011 [00:23] - toki (niezweryfikowany) | Link:

Wspaniały lider-trzymam kciuki za powodzenie inicjatywy!Jak miło, że sa jeszcze tacy bezinteresowni ludzie.Moje doświadczenia z "leśnymi dziadkami "są podobne.Na plecach innych dorwać się do władzy.Uważajcie tylko na agentów

Obrazek użytkownika WJD

18-11-2011 [07:56] - WJD (niezweryfikowany) | Link:

Jeśli się nie mylę, to rozkopana główna lubelska ulica gdzieś na wysokości PeDeTu, pełno błota, no tak - wymiana rur. A tu listopad - zima idzie, za chwilę spadnie śnieg i roboty zakończą się w maju.. Taki widok się już chyba w Polsce nigdy nie zmieni. Co prawda w Krakowie to już coraz rzadszy obrazek, ale z kolei za to Warszawiacy mają za swoje!
PRL w swoim rozkwicie.

Naprawdę nigdy nie potrafiłem tego zrozumieć, dlaczego takie prace rozpoczyna się w Polsce zwykle gdy aura zaczyna być już zimowa.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

18-11-2011 [12:01] - Paweł Chojecki | Link:

Jest gorzej - to obok schodów ratusza...

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Ziutek

18-11-2011 [12:44] - Ziutek (niezweryfikowany) | Link:

Sprawa jest bardzo prosta - w marcu, kwietniu - święta, maj - długi weekend, czerwiec - koniec roku i myślenie o wakacjach, lipiec - sierpień - wakacje, wrzesień - rok szkolny i pogaduchy o wakacjach, czyli zostaje październik - przetarg i listopad - grudzień - robota w terenie, bo trzeba wydać pieniądze z budżetu, bo przepadną.
Tak to wygląda.
Pozdrawiam