KORWIN DEMASKUJE!

W sobotę nagrałem relację i przemyślenia na gorąco po Marszu Niepodległości Mariana Kowalskiego, który od niedawna jest rzecznikiem prasowym ONR-u. W rozmowie nie padło nazwisko Janusza Korwin-Mikkego, ale on sam znalazł tam siebie. O co poszło?

Otóż Marian użył terminu „prawicowi cwaniacy” w odniesieniu do podstarzałych polityków drugiego garnituru, który próbują się „ogrzać” w blasku zapału młodych narodowców czy zdobyć wpływy w tym środowisku, by potem wykorzystać je do swoich celów. Nic w tym nadzwyczajnego, wielu właśnie tak postrzega „robienie polityki”.

Po tej wypowiedzi nasz kanał na YT zaszczyciło wielu zwolenników JKM dywagując, czy to, co powiedział Kowalski, odnosiło się do ich Idola. W końcu milczenie przerwał sam Korwin, demaskując na swoim blogu, o kogo chodziło Kowalskiemu:

Marian Kowalski - Rzecznik ONR, wywiad - pełen niechęci do JKM” i tu link do mojego wywiadu.

Stare przysłowia mówią – „uderz w stół, a nożyce się odezwą” lub „na złodzieju czapka gore”…

Jutro przedstawię Państwu odpowiedź Mariana Kowalskiego w tej sprawie oraz jego ocenę celów sprowadzenia niemieckich bojówek.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika WJD

15-11-2011 [19:41] - WJD (niezweryfikowany) | Link:

W końcu razem walczyli w wyborach. A pan JKM nie zwykł był wykrzykiwać "haseł ultrakatolickich na wiecach" /traktuje te sprawę poważnie i osobiście a nie jako temat do skandowania/ nie mówiąc juz o tym, że w tym dniu w ogóle zanych haseł nie wykrzykiwał ani nie wypowiadał - czego dowodzą filmy na you tube.

Rzecznik ONR-u coś tam mówi o kimś jakoby wykrzykującym "pod publiczkę" ultrakatolickie hasła. Troche to wszystko dziwne. W ogóle wpis na na blogu na onecie wygląda, jakby zrobił go kto inny..

Ale co więcej, poruszony temat akurat w ogóle nie jest ważny.

Ani to ciekawe.

Chyba, że ktoś chce robić reklamę ONR-owi.

Tylko po co ?

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

15-11-2011 [21:06] - Paweł Chojecki | Link:

Nie jestem z TVN i nie skorzystam z tej rady...

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika WJD

16-11-2011 [02:01] - WJD (niezweryfikowany) | Link:

Szanowny Panie, byłbym ostatnim, który by "to" Panu śmiał imputować! W tej sytuacji muszę się usprawiedliwić.

Mnie chodzi o to, że cała sytuacja jest niejasna a kuriozalna i lepiej poczekać, aż panowie sami rozwieją ewentualne wątpliwości.
Nie mam wcale ambicji być „adwokatem diabła”.
Też niestety napisałem, że szanowny prezes JKM nie wypowiadał czy nie skandował "żadnych" haseł.
Miałem tu oczywiście na myśli tę ostatnią część marszu "blokowaną" - już na końcu przed rozwiązaniem zgromadzenia, bo o tym była ściślej mówiąc mowa w wywiadzie szanownego pana rzecznika ONR-u.

Natomiast podczas formowania grupy Nowej Prawicy oczywiście sympatycy Nowej Prawicy grzecznie skandowali i szanowny pan JKM również, ale z kolei na filmach żadnego wykorzystywania „ultrakatolickich haseł” w jego wykonaniu w celach politycznych nigdzie nie ma, trudno sobie to nawet wyobrazić /no bo jakie to są te ultrakatolickie hasła? JKM publicznie różne rzeczy mówi, ale „ultrakatolickimi” hasłami do tej pory nigdy nie pomiatał / i nie ma tam wtedy w tym miejscu, w którym był tłum sympatyków Nowej Prawicy szanownego pana rzecznika ONR-u, gdyż ów był w innym miejscu..
No a jak kogoś gdzieś nie ma, to jakże mógłby on wyrywać mikrofon komuś, kto tam był.

Toteż sądzę, że chodziło o kogoś całkiem innego.

Tym niemniej, w życiu, a zwłaszcza w takiej gorącej sytuacji – gdy jeszcze policja lała im zimną wodę na głowy, różne dziwne rzeczy się zdarzają i chyba nie jest to coś, o co będziemy tutaj, wytrąceni marszem ze zwykłej równowagi, zapalczywiej kruszyć kopie.
Tym bardziej, że obaj szanowni panowie: pan rzecznik ONR-u i pan JKM zapewne nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Kto tam wie, jak to się jeszcze potoczy?

Tyle miałem mniej więcej na myśli dokonując pierwotny wpis.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

16-11-2011 [02:18] - Paweł Chojecki | Link:

Dziękuję za wyjaśnienia. Proszę zwrócić uwagę na zdanie:

"Jutro przedstawię Państwu odpowiedź Mariana Kowalskiego w tej sprawie oraz jego ocenę celów sprowadzenia niemieckich bojówek."

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika fritz

15-11-2011 [20:24] - fritz (niezweryfikowany) | Link:

Kowalski z kazdym zadniem robil lepsze wrazenie, a pod koniec usmialem.. byl swietny.:)

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

15-11-2011 [21:07] - Paweł Chojecki | Link:

Przekażę!

pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Gość

16-11-2011 [19:47] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Czy może widział Pan filmik jak Mikke (podał on link na swoim blogu) po pewnym przekomarzaniu się z policją, ZOSTAŁ PRZEZ FUNKCJONARIUSZY PRZEPUSZCZONY ?

W związku z tym skojarzył mi się komentarz na blogu Mikke, który prowadzi on od lat na lewackim znanym ze swej "miłości" do Polski, onecie.

Brzmi on następująco:
"Gdy rodzi się jakiś ruch niekontrolowany, wówczas należy na jego czele ulokować naszego agenta.
Może na przykład przeskoczyć przez mur stoczni
albo
na przykład przedrzeć się na oczach gawiedzi przez kordon policji."