GDZIE JEST PiS?

Rozumiem potrzebę powyborczych rozliczeń i przegrupowania szeregów po porażce, ale nie rozumiem milczenia jedynej partii opozycyjnej w najważniejszej kwestii. Psim obowiązkiem opozycji jest ujadanie i ostrzeganie społeczeństwa, gdy partia rządząca źle rządzi. Mnie nie obchodzi, że funkcjonariusze rządowych gadzinówek mają gotową dla PiS-u narrację biegania za P…em i dzielenia na frakcje. Dostaliście nasze głosy, to przynajmniej róbcie swoje!

Na „medialnej ulicy” dosłownie leżą niezagospodarowane tematy. Każdy z nich warty jest konferencji prasowej partii opozycyjnej, która powinna bić na alarm i pokazywać, jak Polacy zostali w tych wyborach oszukani. Nawet przy jawnie wrogiej postawie mediów, przynajmniej część tych ostrzeżeń docierałaby do społeczeństwa.

PiS to w końcu duża partia i mogłaby wydzielić kilka osób do sił „szybkiego reagowania” na informacje o błędach rządu. Codzienne, tematyczne konferencje prasowe powinny być chlebem powszednim takiego zespołu. W ten sposób PiS wyzwoliłoby się od narzuconej mu narracji speców od dezinformacji i budowałoby własny przekaz oraz grono zwolenników.

Oto kilka bezpańskich tematów z ostatniej chwili:

- woda pięć razy droższa

- ZUS tonie

- Litwa: koniec ostatniego polskiego dziennika

- przedwyborcze manipulacje ceną paliw

- do szpitala za 7 lat!

Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika krzyh

26-10-2011 [13:21] - krzyh (niezweryfikowany) | Link:

tego bym oczekiwał

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [13:52] - Paweł Chojecki | Link:

Musimy domagać się od PiS realizowania swoich obowiązków. Teraz skończył się przedwyborczy "okres ochronny" i posłowie opozycji powinni ciągle czuć nasz oddech na swoich plecach. Inaczej większość z nich pogrąży się znowu w marazmie.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika terny

26-10-2011 [13:36] - terny (niezweryfikowany) | Link:

Zastanawiam się dlaczego nie ma na niezalezna.pl jeszcze licznika do "otwarcia stadionu narodowego" 30.11.2011 g.24.oo. i drugiego licznika minusowego z czerwca, kiedy ten stadion miał być otwarty.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [13:48] - Paweł Chojecki | Link:

Jeśli nie potrafimy przekonać społeczeństwa do wielkich afer PO, to trzeba próbować właśnie takimi małymi. To reguła społeczna, że łatwiej ukryć wielkie kłamstwo niż małe.

Pozdrawiam serdecznie

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Ciemnogród

26-10-2011 [14:18] - Ciemnogród (niezweryfikowany) | Link:

Słusznie!!! Nareszcie rozsądny głos wśród powodzi powyborczych analiz. One są konieczne, by wyciągać wnioski na przyszłość, ale chyba już wystarczy. Dość też roztrząsania podrzucanych tematów dyżurnych. Potrzeba konkretów i pracy.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [14:34] - Paweł Chojecki | Link:

O tym pisał wielokrotnie A. Ścios - nasi prawicowi blogerzy, publicyści i politycy zbyt łatwo podążają za narracją suflowaną przez gadzinówki czyli przez BTW. W ten sposób robią za pudła rezonansowe pomagające zagłuszać ważne sprawy.

pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Jankes

26-10-2011 [14:37] - Jankes (niezweryfikowany) | Link:

Pewnie już niedługo zaczną się zajmować tymi sprawami ale najpierw tak jak we wszystkich partiach, muszą rozdzielić dostęp do koryta. Niestety nawet w bardzo dobrej partii walczącej o Państwo jest kilka , kilkanaście osób, które działają tylko i wyłącznie dla swojego dobra, które to nie powiem.
Ale już chyba funkcje są rozdzielone to może rusza do roboty, przynajmniej mam taką nadzieję

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [14:52] - Paweł Chojecki | Link:

Na takie postępowanie mogłaby sobie pozwolić partia nowicjuszy sejmowych. Jeśli tak postępuje PiS, to poważny błąd przyczyniający się do demoralizacji swego zaplecza społecznego.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika katamaraz

26-10-2011 [15:13] - katamaraz (niezweryfikowany) | Link:

Tak "niedawno" napisał o tym Jan Kochanowski siedząc pod lipą i niedługo potem Polska okazała się być Lipą. Czy ludzie, którzy tyle doświadczyli ze strony mediów nie umieją wyciągnąć konstruktywnych wniosków, tylko w dalszym ciągu prą na szkło jak ćmy do świecy. Ja nie zmienię zdania i nie będę popierał ...(prawda jest grozna). Tylko ile osób takie zachowanie zniechęci Tego nie wiedzą nawet najstarsi górale. Pozdrawiam Pastorze!!!

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [16:05] - Paweł Chojecki | Link:

Dziękuję za pozdrowienia! Ostatni postulowałem powstanie szerokiego prawicowego think tanku, którego zadaniem byłoby dostosowywaniem przekazu do zmieniającego się społeczeństwa. Niestety, choć grono słuchaczy było znamienite, nikt nie podchwycił tematu. napisze o tym więcej niebawem.

pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika on

26-10-2011 [15:29] - on (niezweryfikowany) | Link:

wrzeszczę na puszczy:

WŁASNA PRASAAAAAAAAAAAAAA!!!
gdzie jest wasza prasa?
gdzie jest wasza gazeta?
gdzie są wasze media?

głusi jesteście?

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [16:00] - Paweł Chojecki | Link:

To już marzenie; ja domagam się przynajmniej minimum opozycyjności.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika wiki

26-10-2011 [16:23] - wiki (niezweryfikowany) | Link:

Tematów jest aż zatrzęsienie (choćby łamanie konstytucji w kontekście wygaszaniu mandatów posłom-prokuratorom,kolejne zwalnianie z pracy dziennikarzy-np. Piotr Legutko) tyle tylko, że -jak widać-PIS jest ułomną opozycją, co było widać podczas poprzedniej kadencji parlamentarnej. Mandaty zostały przydzielone,stołki zaczynają się grzać, a najważniejsze zadanie to zduszenie w zarodku jakichkolwiek słów krytyki.Jacy członkowie, taka opozycja...Chyba rację mają ci,którzy uważają , że wielu członkom PIS nie zależy na przejęciu władzy, ale na trwaniu w opozycji.Ile razy to już zostało powiedzianie...

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [17:04] - Paweł Chojecki | Link:

Dlaczego jednak te głosy nie docierają pod właściwy adres lub dlaczego nie ma nie prawie żadnej reakcji?

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Gość  chicago

26-10-2011 [16:58] - Gość chicago (niezweryfikowany) | Link:

i to nie w 1 temacie to sie rozmydla.np.- dzis znowu nius - POdatek od sprzedazy domu,gruntow to ci gniot ale co tam "zaczaceni"lykna bez protestow bo w biegu sluchaja jednej slusznej TV i widza usmiechnietych
"targowiczan"sami stajac sie kabotynami,
czesto w myslach porownuje Polakow do Zydow ktorych Niemiec wpychal do wagonow mowic ,ze jada na wczasy, wierzyli- czy to stadium umyslu przed
kataklizmem. DZis Izrael trzesie swiatem a my czekamy na cyklon.
Boli mnie gdy mlodzi pisza uciekam z "tego kraju" donki- bronki zacieraja rece na takie dyktum ale co i kim tu bedziesz?
Pozdrawiam serdecznie Pastorze i czekam na slowa pokrzepienia.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [17:06] - Paweł Chojecki | Link:

Porównanie do Żydów zastanawiające. Może dopiero taka tragedia wstrząśnie narodem i się odrodzi? Jak na razie nie widać, by nasi rodacy czytali ze zrozumieniem znaki.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Jermar

26-10-2011 [18:32] - Jermar (niezweryfikowany) | Link:

A pierwszym tematem powinny być manipulacje przedwyborcze cenami benzyny. To nadaje sie na sejmową komisje śledczą.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [23:05] - Paweł Chojecki | Link:

Najwyraźniej wszyscy w PiS tak zaaferowani są rozgrywkami wewnętrznymi, że nikomu nie w głowie zajmowanie się naszymi sprawami...

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika skasowany

26-10-2011 [19:22] - skasowany (niezweryfikowany) | Link:

W chwili obecnej nie widzę alternatywy dla PIS-u, co nie znaczy, że jest to partia której kierownictwo chce cokolwiek zrobić. Przyspawali się, skubańcy, do stołków i z człowiekiem "z ulicy" nie pogadają bo to poniżej ich godności. To była dygresja.
To co Szanowny Pan pisze jest w 100% słuszne i jako takie zostanie zignorowane, bo i po kiego się wychylać? Jeszcze by się okazało że do rozmów z dziennikarzami trzeba się przygotować, a to już nadmierny wysiłek dla "kiepsko wynagradzanego" posła.
Zamiast punktować PO w istotnych kwestiach, lada dzień zacznie się pyskówka o lekcje religii i inne tematy podrzucone przez Ruszającego się Palikota. O gospodarce, długu publicznym, gazie łupkowym itp. sprawach nikt nie będzie rozmawiał bo to się opiera o konkrety a nawet można używać liczb a humanistom nie wypada o tym mówić.
Piszę bez ładu i składu bo jestem rozżalony. Wierchuszka terenowa PIS-u wyraźnie zbagatelizowała wybory. Oprócz plakatów, kompletnie nic nie chcieli zrobić.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [23:20] - Paweł Chojecki | Link:

Suworow powiedział niedawno w Lublinie, że każdy naród ma taki rząd, na jaki sobie zasłużył http://podprad.org/archiwum-2..... Ja rozciągnę to także na opozycję...

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika skasowany

27-10-2011 [22:52] - skasowany (niezweryfikowany) | Link:

Pocieszyć to Pan potrafi... A jak to motywuje :). Najgorsze, że znów ma Pan rację. Ciekawe czy dałoby się to wyleczyć (manie-racj)?
dobrej nocy

Obrazek użytkownika ksena

26-10-2011 [20:17] - ksena (niezweryfikowany) | Link:

udał się chytry plan ekipy rzadzącej i mediów wpuszczenia opozycji w wewnętrzne personalne spory.Teraz będziemy kibicować kto kogo wygryzie w PiS -ie i kiedy.Intryga PO właśnie zbiera owoce,nikogo nie obchodzi dlaczego nie ma nowego rządu i dlaczego obecny rząd nic nadal nie robi.Mamy całą bogatą ofertę rozrywkową począwszy od tańców z gwiazdami,skończywszy na unicestwianiu opozycji,która tak bardzo chciała byc nadal opozycją.Marzenie sie spełniło-opozycja jest ,ale dlaczego i ona nic nie robi,naśladuje rząd ?

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [23:22] - Paweł Chojecki | Link:

Są trzy wyjścia - mamy głupią opozycję lub kontrolowaną opozycję albo "dwa w jednym".

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Gość

27-10-2011 [20:18] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

tutaj mnie Pan zaskoczył, na czym to kontrolowanie ma polegać. Czy macki FSB sięgają też PIS-u? Czy też jest jakaś zmowa na górze pozwalająca kontrolować ludzi i nimi manipulować?

Obrazek użytkownika Niemiec

26-10-2011 [20:37] - Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

A zajmuje sie dywagacjami co autor chcial przez to powiedziec!W tym przypadku "autorem" jest pan Ziobro.Czytalem i sluchalem co i jak powiedzial i nie znajduje w tym nic co kwalifikowaloby sie by sprawa zajal sie rzecznik dyscyplinarny PiS-u!Takie decyzje sa nierozsadne i nie przystoja partii demokratycznej.Cos podobnego na Zachodzie nie jest mozliwe bo w ten sposob partie narazilyby sie na zarzut lamania dobrych obyczajow i proby uciszania wewnatrzpartyjnej demokrycji.Pan Ziobro powiedzial to co powiedzial,zastrzegajac jednoczesnie,ze trzeba o tych sprawach rozmawiac w gremiach kierowniczych.Tylko,ze jest jedno "Ale"!Te gremia zdaja sie najwyrazniej nie miec ochoty na taka dyskusje,na powazna rozmowa o postulatach zglaszanych od lat,jak chociazby sprawe procedor przyjmowania do PiS-u!Pan Kaczynski namawia do wysylania takich zgloszen bezposrednio do centrali motywujac to wlasnie ta swego rodzaju patologia,co samo w sobie jest juz kuriozalne! Z kazda najmniejsza sprawa mamy biegac do prezesa!?A po wyborach atakuje sie ludzi(posrednio i pania Czerwinska szefowa Warszawskiego Klubu GP),ktorzy zaczynaja o tym glosno mowic!A juz wywiad pana Blaszczaka dla Niezeleznatv uwazam za skandaliczny! Jak mozna bedac powaznym politykiem zwalac wine za przegrane wybory na GPC!?Pani hajke przytomnie zworocila mu uwage,ze chyba wlasciwsze byly podziekowania dla tych wszystkich,ktorzy im pomogli,bo wydaja mi sie ze gdyby nie to calkowicie dobrowolne zaangazowanie tylu dobrych polakow to wynik PiS-u nie bylby nawet w okolicach 29%!I te wypowiedzi pana Kaminskiego (nie Mariusza) w stylu "Ziobro przegiol"!Slownictwo niedopuszczalne,przynajmniej wsrod szanujacych siebie i swoich wyborcow politykow.A co do samych szkod przedwyborczych to na jednym przykladzie (ale tego typu sygnalow mialem o wiele wiecej) niektorzy panowie powinni sobie uzmyslowic jakich szkod moga narobic przez nierozwazne decyzje.W Niemczech jest okolo 1 mln Polakow lub ludzi zwiazanych z Polska.Ale te 1 mln ludzi ma w Polsce co najmniej taka sama liczba potencjalnych wyborcow:mam,ojcow,wojkow i.t.p.Po tym numerze z Merkel (ksiazka pana Kaczynskiego) wielu naszych znajomych mialo telefony od swoich rodzin,ktore pytaly jak maja glosowac na PiS skoro atakuje on (zupelnie niepotrzebnie i niezrozumiale bo wybory dotyczyly spraw polskich) przywodce panstwa,ktore jest miejscem pobytu ich najblizszych,ktore daje im mozliwosc godnego zycia?! W najlepszym przypadku nie poszli na wybory!Ile glosow stracilismy?!A przeciez w 2005 PiS wygral wybory prawie w calej Europie!Niech Pan jeszcze doliczy te tysiace polakow pracujacych czasowo na Zachodzie,ich rodziny ktore sa uzaleznione od pieniedzy przez nich przesylanych i zbierze sie tego sporo glosow.Tak wiec PiS nie jest znowu tam gdzie byc powinien i to naszym najwiekszym zmartwieniem!Pozdrawiam Pana i prosze jakos wplynac na nasze strone (moze ma Pan wieksze mozliwosci),zeby w koncu zaczeli sluchac co ludzie im zyczliwi podpowiedaja!Przynajmniej niech ich wysluchaja,a co z tym zrobia i jakie tego beda konsekwencje to juz inna historia.Byle tylko nie okazalo sie ,ze 30 % to wszystko na co ich stac!Pozdrawiam Pana

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [23:35] - Paweł Chojecki | Link:

Walka na dwa fronty przy tak słabych możliwościach to czysta głupota. W przypadku tak poważnego zagrożenia rosyjskiego powinniśmy zabiegać o jak najlepsze relacje z Niemcami - nawet jeśli Niemcy są "dogadane" z Rosją - jak wiemy z historii, to się często zmienia. Warto też porównać okupację niemiecką z sowiecką z ostatniej wojny.
Sprawa z Merkel ma tylko dwa sensowne wyjaśnienia - sabotaż w druku książki, a potem ktoś wytłumaczył JK, że trzeba udawać, że to nie błąd, bo będzie jeszcze więcej szkody; celowe zagranie, by pogorszyć wynik wyborczy. Choć to drugie byłoby strasznym zlekceważeniem naszego wysiłku.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Niemiec

27-10-2011 [09:56] - Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Tylko,zeby nie przekombinowali!ja jednak caly czas mam nadzieje (i wiele na to wskazuje),ze emocje opadna i w koncu (nacisk wywierany jest juz z bardzo wielu stron i glupota byloby to zlekcewazyc.My,GPC,Kluby GP,Nasz Dziennik)dojdzie do zmianwewnetrznych,ktore zapewnia PiS-owi jeszcze wieksza spojnosc ( ale go nie zabetonuja),jednoczesnie otwierajac ta partie (bo jest tego warta) na nowych ludzi! A tak poza nasza merytoryczna krytyka poczynan w czasie kampanii to przypominam sobie pewna konferencje prasowa ,na ktorej pewien polityk PiS-u odzegnywal sie od tzw.kodeksu wyborczego Solidarnych 2010.Bal sie tego tematu jak diabel swieconej wody (podobnie bylo z kibicami zwanymi przez naszych wrogow "kibolami"_i tu klania sie ta narzucona retoryka o ktorej wspominam wczesniej),zeby PiS nie zostal powiazany z ta inicjatywa.Byl taki bezradny,a byla to swietna okazja zeby zaatakowac przeciwnika ,a jednoczesnie wesprzec tych walczacych o prawde ludzi.Zabraklo wiedzy i polotu,a przeciez wystarczylo powiedziec ze takie kodeksy tylko pomagaja budowac procedury demokrytyczne,a ze nie istnieje potrzeba ich oglaszania na Zachodzie to nic dziwnego bo na Zachodzie nie zdarza sie zeby w urnach wyborczych bylo wiecej kart jak glosujacych i dlatego PiS z radoscia wita kazda inicjatywe obywatelska,ktora ma sluzyc demokrycji.Kropka.A tak mielismy wijacego sie piskorza,co bylo dosc irytujace i niesmaczne.Tak wiec mam jednak nadzieje,ze rozsadek,realna ocena sytuacji zwyciaza nad emocjami.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

27-10-2011 [20:11] - Paweł Chojecki | Link:

W PiS jest kilkanaście osobowości i szary tłum poselski. Ostatnie wybory niestety nie dokonały w tej kwestii przełomu.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika niemiec

26-10-2011 [22:51] - niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Z kazdej strony slyszymy narzekanie jak to te niedobre media nas atakuja i gdyny nie one to bez problemow wygrywalibysmy wybory,a jednoczesnie dajemy sobie narzucic (mam na mysli PiS ) ich styl wypowiedzi,ich retoryke i jak zachpnotyzowane malby powtarzamy slowa zaklecia!!! Ostatnim tego przykladem jest ten straszak w formie slowa "ziobrysci".Zamiast z uporem,nie zwracajac uwagi na wysilki dziennikarzy zeby utrzymac ten styl narracji,twierdzic ze w PiS-ie nie ma ani ziobrystow,ani blaszczykowcow sa tylko i wylacznie poslowie,ktorym zalezy na dobru Polski i Polakow,ze wlasnie to dobro jest spajajaca i cementujaca jednosc partii zasada plecie jeden z drugim (vide Blaszczak),ze dziennikarze powinni pytac o to i owo ziobrystow!Jakies szalenstwo czy brak profesjonalizmu!? Jedno i drugie zasluguje na potepienie.Skonczyc z dyskusjami,przerwac ten taniec i wrocic do tego o czym Pan pisze!A jak beda znowu probowac (rozne TVN-y)pytac o te sprawy to odpowiadac nie na temat,mowic o problemach kraju.Po ktoryms razie beda mieli dosyc.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [23:29] - Paweł Chojecki | Link:

Gdybym miał szczerze napisać, co o tym myślę, byłoby to bardzo nieładne (o wymienionych przez Pana p - osłach PiS). Napiszę więc tylko, że ma Pan rację.

pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Misiek

26-10-2011 [23:07] - Misiek (niezweryfikowany) | Link:

SZAFOTU WOŁA BA WRZESZCZY -1)PODATEK KATASTRALNY,2)NOWE PRAWO GEOLOGICZNE KTÓRE WCHODZI W ŻYCIE 01.01.12!WIĄŻE SIĘ ONO Z GAZEM ŁUPKOWYM!LUDZIE!MY POLACY DOPŁACIMY DO ZABRANIA OD NAS TEGO GAZU I NIE TYLKO OBCYM FIRMOM !!! TO JEST TEMAT ! AHA I np.AMERYKANIE MOGĄ NAS WYWŁASZCZYĆ Z NASZYCH DOMÓW JAK STWIERDZĄ ŻE POD NIMI JEST GAZ...TO WŁAŚNIE NOWE PRAWO GEOLOGICZNE AUTORSTWA P.O. TO 2 TEMATY KOMPLETNIE ZANIECHANE PRZEZ P.I.S. W KAMPANII WYBORCZEJ!CO JEST GRANE? A CO Z TYSIĄCAMI LUDZI KTÓRZY MIELI BYĆ ''MĘŻAMI ZAUFANIA''PRZY WYBORACH?NIKT SIE DO NICH O POMOC NIE ZWRÓCIŁ!ŁATWIEJ ATAKOWAĆ PO WYBORACH ANITĘ CZERWIŃSKĄ I GAZETE POLSKĄ CODZIENNIE LUB MŁODZIEŻ -KIBICÓW KTÓRYCH POZYSKAĆ DLA PRAWICOWEJ OPCJI W DOBIE POPRAWNOŚCI JEST TAK CIĘŻKO! JESTEM WYBORCA P.I.S u.NIE ZOSTAŁEM NA GRILLU...

[Jurko -> Nie pisz dużymi literami. Takie komentarze nie będą zamieszczane.]

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

26-10-2011 [23:38] - Paweł Chojecki | Link:

Ja wziąłem tylko bieżące tematy z newsów agencyjnych z ostatnich dwu dni. Pan Pisze o tak poważnych sprawach, że w kampanii można było postawić nimi włosy na głowie Polaków. Wybrano g.... I teraz się to lansuje jako bardzo dobrą kampanię.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika RYSK

26-10-2011 [23:52] - RYSK (niezweryfikowany) | Link:

od 7 bolesci nie ukazal sie; mam prosbe stworz swoja partie , jak policham i bedziesz sam odpowiadal za swoje pierdoly instruktazowe; znowu pretensja do poslow, ktorych formalnie i ma ; juz maja latac jak Chojnacki kaze i drzec mordy--wez sie pastorku za swoje owieczki ,a polityke zostaw innym!!

Obrazek użytkownika Gość

27-10-2011 [13:02] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

Proszę podać 1 sensowny powód dla którego obywatel państwa polskiego nie może się wypowiadać w sprawie działania posłów których wybrał? Demokracja to władza ludu przypominam, a posłowie to jego przedstawiciele!!!

Obrazek użytkownika marian

27-10-2011 [11:53] - marian (niezweryfikowany) | Link:

Szanowny Panie Pawle, problem jest zdefiniowany: Otóż redaktor Stanisław Michalkiewicz już dawno informował, że zewnętrzne znamiona władzy są po za ciałami konstytucyjnymi. Długo czekałem na potwierdzenie powyższego faktu i się doczekałem, w kampaniji potwierdził te słowa nie kto inny tylko mistrz ceremonii Jan Maria Rokita. Cierpliwie czekałem, że przyjdzie mu w sukurs właśnie Jarosław Kaczyński, i się nie doczekałem. Z tego milczenia JK może być tylko jeden wniosek, on o tym fakcie doskonale wiedział od zawsze i z jakichś powodów musi milczeć. Jeżeli jest inaczej, któryś raz z rzędu proszę JK o stanowisko.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

27-10-2011 [20:13] - Paweł Chojecki | Link:

Jeszcze żywię nadzieję, że po Smoleńsku to się zmieniło. Choć ostatnie wydarzenia zadają poważny cios temu przekonaniu.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki

Obrazek użytkownika Gość

27-10-2011 [19:07] - Gość (niezweryfikowany) | Link:

wstyd panowie, nie macie juz mojego glosu

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

28-10-2011 [00:49] - Paweł Chojecki | Link:

Z tym rozwiązaniem mamy jeszcze czas. Na razie trzeba "czynnie" obserwować sytuację.

Pozdrawiam

Paweł Chojecki