J. Kaczyński na Kongresie Młodych

W sobotę 11 czerwca 2011r. w Warszawie miał miejsce Kongres Młodych Prawa i Sprawiedliwości. Do młodego pokolenia przemówił Jarosław Kaczyński. Była tam też nasza ekipa. Oto relacja filmowa TV iPP.

Dla zainteresowanych ciekawostka z Lubelskiego: Co Premier Kaczyński trzyma w ręku:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj...

Tu podpowiedź w większym formacie:

http://www.polskatimes.pl/fakt...

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Roza

14-06-2011 [08:24] - Roza (niezweryfikowany) | Link:

Dziekuje za to video a w TV tylko platfusy szalaly.Spotkanie J.Kaczynskiego z mlodzieza swiadoma skwitowane doslownie dwoma slowami.

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

14-06-2011 [11:54] - Paweł Chojecki | Link:

Właśnie dlatego musimy budować niezależne media. PiS to przespał wierząc w utrzymanie wpływu na TVP. Teraz nie mamy swojego dojścia do społeczeństwa.

Dziś postaram się zamieścić film ze spotkania JK z rolnikami w Rybczewicach.

Pozdrawiam

PCh