Macierewicz: bój ma korzenie duchowe

Prezentuję Państwu fragment spotkania z posłem Antonim Macierewiczem dotyczący szerszego tła katastrofy smoleńskiej, polityki Prezydenta Lecha Kaczyńskiego oraz wyzwania postawionego przed Polakami. Na szczególna uwagę zasługuje odwołanie się posła Macierewicza do rzeczywistości duchowej. Choć nie zgadzam się z nim w tej kwestii we wszystkim, to chylę czoła za samo podniesienie tematu przez polityka tej miary.

VI Zjazd Klubów "Gazety Polskiej", Piotrków Trybunalski, 27.05.2011r.

Macierewicz: Ten bój ma korzenie duchowe

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika zniewolony

02-06-2011 [14:55] - zniewolony (niezweryfikowany) | Link:

Wielkie dzięki ojcze Pawle za udostępnienie tej wspaniałej przemowy A. Macierewicza - naszej ostatniej opoki w Sejmie. To już naprawdę ostatnia szansa dla naszego narodu, aby się przebudzić i dokończyć Sierpień'80!
A następnie koniecznie - intronizacja Chrystusa Króla, to jedyna szansa na przyszłość!

Obrazek użytkownika rolmpos

02-06-2011 [16:02] - rolmpos (niezweryfikowany) | Link:

Wspaniała i jakże mądra przemowa p. A.Macierewicza! Ciekawi mnie z czym nie zgadza się p.Chojecki?Pozdrawiam i życzę nam wszystkim zwycięstwa!

Obrazek użytkownika Paweł Chojecki

02-06-2011 [20:33] - Paweł Chojecki | Link:

Np. z pomijaniem zaprzaństwa wśród biskupów.

Pozdrawiam

PCh

Obrazek użytkownika rolmpos

09-06-2011 [20:09] - rolmpos (niezweryfikowany) | Link:

Pełna zgoda! Ale może to wynika z faktu,by nie zwiększać otwarcie liczby swoich wrogów?

Obrazek użytkownika Niemiec

02-06-2011 [19:11] - Niemiec (niezweryfikowany) | Link:

Nie ma czego komentowac!!!Fakty,pozbawiona emocji analiza polityki europejskiej i swiatowej,brutalne (realistyczne!!!!) przedstawienia rzeczywistosci,w ktorej zyja polacy,a ktora to rzeczywistosc zdaje sie nie docierac do swiadomosci wielu z nich!!!! I chyba nie ma sensu apelowac do nich zeby sie obudzili zanim bedzie zapozno! Trzeba ratowac Polske nie dla nich (choc i oni skorzystaja na tym,ale powiedzmy ze z naszej strony bedzie to chrzescianskie milosierdzie),ale dla nas!!! Tak trzeba byc bezwzglednym egoista,ktory w silnej Polsce,z ktora trzeba sie liczyc,ba!,ktorej trzeba sie obawiac (bac) widzi swoj wlasny prywatny interes!!!!
Odwrocmy sposob myslenia! Najpierw ja! Potem moja rodzina! A na samym koncu spoleczenstwo (nie narod)!
Tylko,ze ja,moja rodzina i moje spoleczenstwo to NAROD i OJCZYZNA,ktorym trzeba sluzyc,ktorych trzeba bronic,dla ktorych trzeba przywrocic takie cnoty jak sprawiedliwosc,prawda i odwaga!!!

Obrazek użytkownika tenia

02-06-2011 [19:35] - tenia (niezweryfikowany) | Link:

to moja ojczyzna i za taką będę głosować, dziękuję Panu z niezwykłą relację z posłem Antonim Maciarewiczem, którego niezwykle szanują za głęboki patriotyzm i wolę walki o prawdę. Zgadzam się z nim w 100 %.

Obrazek użytkownika Gość

03-06-2011 [11:12] - Gość (niezweryfikowany) | Link: