Hall do dymisji!

Unia Polityki Realnej zaprasza do wzięcia czynnego udziału w organizowanej przez nią pikiecie, pod hasłem "DZIECI SĄ NASZE, NIE PAŃSTWOWE”. Pikieta odbędzie się dnia 1.06.2011 r., o godzinie 12.00, pod Urzędem Rady Ministrów w Warszawie, przy Al. Ujazdowskich.

Osobiście zachęcam do udziału w manifestacji mającej na celu odwołanie najgorszego z ministrów Tuska. Jeden niszczy wojsko, drugi budżet i gospodarkę, trzecia służbę zdrowia, czwarty rolnictwo, piąty kolej i infrastrukturę - ale Hall niszczy naszą przyszłość!

UPR wielokrotnie zabierała głos w tej sprawie. Tu film z poprzednich wystąpień - także z moim udziałem.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika uff

31-05-2011 [23:18] - uff (niezweryfikowany) | Link:

Przypomniała mi się trochę sprośna piosneczka.Na kapuście drobne liście,nie daj d--y komuniście.Jak się partia o tym dowi,to ci d--ę upaństwowi.No i doczekaliśmy się.

Obrazek użytkownika mamafawora

01-06-2011 [13:17] - mamafawora (niezweryfikowany) | Link:

"Jeden niszczy wojsko, drugi budżet i gospodarkę, trzecia służbę zdrowia, czwarty rolnictwo, piąty kolej i infrastrukturę - ale Hall niszczy naszą przyszłość!"

Jest najgorszym ministrem Tuska i najgorszym ministrem oświaty, jak pamięć moja sięga. Tak totalitarnych zapędów nie było nawet przed '89. A jednak dziwnym trafem ją właśnie oszczędzają, nie słyszałam, jak w wypadku innych wymienionych wyżej, o głosowaniu nad wotum nieufności dla niej.
Widać realizuje bardzo ważne zadanie, skoro ją tak chronią.