| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Przez twe oczy zielone oszalałem (by Onion)

onion
Hit sylwestra. Nie tylko Mucha potrafi ( o Maryli nie wspomnę). Można? Można.

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika włóczykij

Czemu używasz modulatora głosu?

Obrazek użytkownika onion13

to oryginał, niestety ;)

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

Śliczna koteczka. Ja mam podobną ale umaszczoną bardziej rysiowato lub, jak mówimy, mrusiowato. Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku. Koteczce też :)

Obrazek użytkownika wsiowynieuk

Do siego roku 2017! Samych pomyślności i spełniających się zamiarów. Gratuluję debiutu!

Obrazek użytkownika onion13

Wzajem, w przyszłym roku premiera w Zakopanem

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.