"Słynna"ostatnia Panorama A.Turskiego

Kto ma jeszcze wątpliwości czy Andrzej Turski powinien być wtedy na wizji niech to obejrzy. Ktoś znając jego stan zdrowia pozwolił na to. I to władze TVP powinny się tłumaczyć nie Karnowscy.
To co dzieje teraz przy sprawie "Bliżej "Pospieszalskiego jest żenujące. Próbuje się grać śmiercią człowieka, rozgrywając, delikatnie mówiąc, polityczne niechęci i własne animozje.Pretensje można mieć śmiało do obydwu stron sporu. Kto tak naprawdę ponosi winę, każdy musi sam sobie odpowiedzieć.

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika tadeusz1965

10-01-2014 [10:31] - tadeusz1965 | Link:

Cały ten kult Turskiego jest czysto balwochwalczy. To wyjatkowo nieciekawa postac od strony etycznej. Przypomnijmy, ze w 1982 weryfikowal dziennikarzy z radia nie tylko jako dyrektor PR3, ale przede wszystkim KOMISARZ. Patalachy z mediow zrobily sobie swietego z dziennikarza, ktory po prostu byl profesjonalista. Umial przyzwoicie przeczytac tekst na antenie. Mial dobrze ustawiony glos. Za dawnych czasow dziennikarz nie byl dopuszczany na antene, jesli nie mial karty mikrofonowej. Przypuszczam, ze 50% dzisiejszych polamatorow w radiu i TV nie mialoby szansy jej dostac.
Kult wiekszosci "autorytetow" III RP jest oparty na falszu. Mam wrazenie, ze cala III RP zasadza sie na balwochwalstwie

Obrazek użytkownika Magdalena

10-01-2014 [11:56] - Magdalena | Link:

kurcze blade ...