| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Prezydencki Marsz (nieznana,pamiątkowa fotografia)+p.Bożenka

komor


Jak pani Bożena zmyliła redaktorka z tvp info. Nie zrażać się początkiem, słuchać do końca :)

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika xena2012

miło było popatrzeć jak świńskim truchtem,cieżko dysząc przemieszczali sie z miejsca na miejsce.Calość sprawiała wrażenie,że chca szybko niemiłą dla siebie imprezę odwalić :pan rezydent nawet z czytaniem przemówienia z kartki miał trudności,a wszyscy myśleli tylko o proszonym obiadku w Pałacu.

Obrazek użytkownika LN6ZQgK

nowa reżyserka- dwoje pancernych i stado kundli

Obrazek użytkownika GAMA

A Pan prezydent razem z Pania prezydentową jedli koszerną grochówkę po tym ciężkim trudzie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.