Co zrobi jutro opozycja w sejmie - UJAWNIAMY

petru      schetyna
 Już wiadomo, opozycji nie brakuje pomysłów. Zdobyliśmy film ( przypuszczalny autor: Nitras ) z próby generalnej przed oficjalną jutrzejszą premierą w sejmie na sali plenarnej. Najprawdopodobniej totalitarna opozycja doszła do porozumienia tylko w taki sposób można wyłonić który z przywódców będzie stał na czele opozycji.
 Niestety na tej próbie generalnej nie widać dokładnie twarzy która z "grupie" wygrała. Miejmy nadzieję ze jutro wszystko się wyjaśni. Emocje zapewnione.

Scheuring-Wielgus vs Pomaska:

YouTube: 
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.

Komentarze

Obrazek użytkownika Imć Waszeć

10-01-2017 [20:05] - Imć Waszeć | Link:

A może to nie Pomaska ale Mucha? Ten filmik przypomniał mi pewne arcydzieło sprzed lat:

https://www.youtube.com/watch?...

Obrazek użytkownika twardek

10-01-2017 [21:36] - twardek | Link:

Obie panie mają szczęście, że nie ma Palikota, który niechybnie wystawiłby posłankę Grodzką.

Obrazek użytkownika zbieracz śmieci

11-01-2017 [07:12] - zbieracz śmieci | Link:

Mnie ciekawi w jaki sposób został dokonany wybór najlepszej klaczy z jego stadninki z którą sobie poleciał ,wstepną konsumcję ,rocznikowo...!?
Przegrane nie wyglądają na zadowolone z wyboru.