| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

prof. R. Kuźniar o Trumpie

  W radiowej 3 dziś po szesnastej dane mi było wysłuchać Romana Kuźniara w niektórych kręgach tytułowanego profesorem.
Najdelikatniejsze określenia z ust profesora o prezydencie elekcie USA to, cytuję : "burak, głupek"itd.
Nie wiem czy nie powinna ambasada USA zareagować. Wszak publicznie jest obrażana głowa państwa.
No chyba że nie ma co się przejmować tym co pada z ust zwykłego głupka i buraka.

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika Secesh

Sądząc po nazwisku, to ten Kuźniar pochodzi raczej z czworaków niż z salonów.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.