| REJESTRACJA
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен

Gowin - pagon z banana.

Wczoraj byłem na (90tych!) urodzinach kochanej Cioci Oli, wśród zacnych ludzi, w samym sercu Kampinosu i po przyjeździe do stolicy dowiedziałem się, że ten (...) - i tu każdy może wstawić dowolny komplement  - Ziemkiewicz uwalił się na wyścielonej wojskową pałatką kanapie Gowina.

Kto jest Gowin – wiadomo, a jeśli nie wiadomo, to można było u mnie przeczytać:

„Za to za pagon prawy robi pan Gowin, który jest katolik, że tak to ujmę, certyfikowany, co znaczy nie tylko świetnie, ale nawet święcie.
I jest konserwatysta.
To  akurat nie epitet – to przydział służbowy.”*

Kto jest Ziemkiewicz – wiadomo też, a jeśli nie wiadomo to jak wyżej:

„Ja podziwiam Ziemkiewicza za sposób, w jaki zmonetyzował coś, co się w III RP wydawało  nie do zmonetyzowania – niepokorność mianowicie.
Wnieść niepokorność aportem do biznesu Pana Lisieckiego (nie Lisickiego – Lisieckiego, bo to on ma pakiet większościowy ), to jest lekcja poglądowa rozwiązania nierozwiązywalnego zadania pt. „jak przemienić g… w złoto.(...)
Wg mnie, ujmując rzecz metaforycznie, RAZ handluje w sklepie z „artykułami patriotycznymi”. Zawsze coś tam jakiemuś frajerowi opyli, ale generalnie – wygląda mi to na „wyprzedaż”.”**

Mam tylko jedną uwagę, dotyczącą logo tej założonej przez generałów prowadzących (bo oficerowie prowadzący są do mniej ważnych zadań przeznaczeni – ot, do trzymania różnych z przeproszeniem „bolków”  za twarz kwitami):

Jabłko jako logo jest po prostu idiotyczne, i już.
Żeby jednak nie było, że się czepiam, proponuję rozwiązanie konstruktywne:

banan.

Może być nawet zielony, jak tak bardzo chcą.

A dlaczego banan?

Bo cały ten Gowin nie dość, że pagon, to wystrugany z banana.

Puenta: banan nie banan, Platformie i PiSowi po parę punktów procentowych urwie, bo generałowie prowadzący jak w coś inwestują, to zawsze z zyskiem i to ponadprzeciętnym. A Ziemkiewicz, jako pisarz niepokorny komercyjnie***, jak już się pod coś podwiesza, to przecież nie po to, żeby stracić.

---------------------------------------------
*http://naszeblogi.pl/36350-gowin-prawy-pagon-platformy
**http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/monetyzacja-czyli-ziemkiewicz-na-allegro
 
***http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/autorzy-niepokorni-aportuja
 
 

Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych.
Obrazek użytkownika ks.Jacek

i ciągle mi trudno. Jak Wilk wysławiał PiS, a teraz jak Fedorowicz robi z Ziemka karierowicza. Tak się złożyło, że śledzę poczynania Ziemka od czasów Najwyższego Czasu i nigdy nie złapałem go na karierowiczostwie i/lub nieuczciwości. Nie zgadzałem się z nim w sprawie anschlussu do Mumii jewropskiej, niemniej rozumiem, że można było uważać, że jewropskie g..wno jest nieco mniej steżone niż nasze, więc na wymieszaniu skorzystamy.
Błagam Zybertowiczem - archipelag polskości - 3 zasady po spełnieniu,których uznajemy się za swoich i dyskutujemy, ale nie zwalczamy.

poniżej wyjaśnienie Ziemka... Chciałem napisać, że oczekuję na komentarz Pana Fedorowicza, ale chyba nie oczekuję. Skąd się bierze takie zapienianie się? Nie rozumiem. Smutno.

http://dorzeczy.pl/godzina-dla...

Obrazek użytkownika Ewaryst Fedorowicz

1.Przykro mi, że myli ksiądz zapienianie z trzeźwym osądem:
ja się złudzeń co do RAZa i innych „niepokornych” dziennikarzy, którzy po dufnych (śliczna staropolszczyzna) deklaracjach, składanych w mediach i - tu już w mojej przytomności - na Foksal, jacy to oni niezależni, zamienili okienko kasowe z napisem „Hajdarowicz” na inne, z napisem „Lisiecki”, pozbyłem raz na zawsze.
Z tego wejścia w dil z takim towarzystwem, z jakim weszli, się nie wytłumaczą:
„mnie  w domu uczono, że są miejsca, w których się nie bywa, ludzie – z którymi się żadnych relacji się nie utrzymuje, pieniądze, których się do ręki nie bierze, bo – najoględniej rzecz ujmując – specyficznie pachną (miejsca, ludzie i pieniądze).”* (to dotyczy też Gowina i kamandy z PJNu)

2. A najsmutniejsze jest to, że pisowski aparat jest dokładnie tak samo zdemoralizowany, jak dziennikarze, co wiem z własnego doświadczenia.

3. … i dlatego nie kieruję się instynktem stadnym.

http://naszeblogi.pl/35084-nowy-tygodnik-lisieckiego-autorow-niepokornyc...

Obrazek użytkownika Enik Nochal

Kolejny raz metafora uderzy w posła Johna Godsona, a to taki sympatyczny człowiek :). Ja proponuję nowe logo Gowina: gruszki na wierzbie lub...Ogórek kiwano.

ogórek kiwano w pełnej krasie

Obrazek użytkownika NASZ_HENRY

POlska z RAZem i Gowinem ;-)

Obrazek użytkownika mostol

"Idziemy po was!", znaczy się po Kaczyńskiego, bo mniejsza tu o Tuska, w sam raz dla RAZ-a. Z drugiej flanki uderza Ruch Narodowy, a na końcu ma być braterski uścisk "generałów".

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl
Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Do czego są one potrzebne może Pan/i dowiedzieć się tu. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.