Otrzymane komantarze

Do wpisu: Premier Tusk ochoczo zabrał się za odbieranie wiarygodności sygnaliście, więc prokuratura Żurka niczego nie wyjaśni
Data Autor
Marek Michalski
Czy nie można napisać "świadek" albo "kapuś", w zależności od sytuacji, zamiast "sygnalista"?Proszę się zreflektować, byle nie "ogarnąć".
u2
"po 11 godzin dziennie i to przez 7 dni w tygodniu i jednocześnie był zatrudniony w 3. innych palcówkach" Można? Można! U Tuska wszystko jest możliwe :) Dzisiejsze nagłówki krzyczą, że kamaryla Tuska wzięła na cel dr Jedrzejewskiego, dzięki któremu cała ta afera ujrzała światło dzienne. Giertychy i spółka nazywają doktora przestępcą (sic!) i zamierzają posadzić go do więzienia. Bezczelne i zuchwałe są te Giertychy :)GODZINA ZERO #194: KRZYSZTOF STANOWSKI I DR EMIL JĘDRZEJEWSKIyoutube.com
Do wpisu: Wrócił Tusk, wracają pomysły poniesienia wieku emerytalnego, likwidacji 13.i 14.emerytury,cięć w programie 800 plus
Data Autor
u2
"poniesienia wieku emerytalnego, likwidacji 13.i 14.emerytury,cięć w programie 800 plus " Zawsze jak rządzi gauleiter Tusk to nie ma kasy na nic. Gauleiter Tusk nie wie gdzie są pieniądze zakopane. Gauleiter Tusk nie ma przycisków "niższe ceny". Bo gdyby miał to by je non-stop przyciskał :)
Do wpisu: Pod presją przedsiębiorców minister Domański zrezygnował z obejmowania systemem SENT odzieży i obuwia
Data Autor
NASZ_HENRY
Surrealizm był w PRLu codziennie 😉 Niektórzy jeszcze pamiętają: dakowski.pl
Marek Michalski
A co z transportem kapsli i butelek zwrotnych? Jak surrealizm do na całego.
NASZ_HENRY
Minister ma świetnego, tfu świętego patrona 😎 W załączniku można go obejrzeć dakowski.pl 😎
Do wpisu: Podatek od nadzwyczajnych zysków spowodował, że w ciągu kilku dni wartość Orlenu spadła o ok. 20 mld zł
Data Autor
NASZ_HENRY
Tusk prawdę czasami powie 😉😡⚫️ Próbka w załączniku: dakowski.pl
Do wpisu: Polska znowu na niechlubnym podium w UE, tym razem pod względem kosztów obsługi publicznego
Data Autor
mada
Scigamy Ziobrę.Motłochowi wystarczy.
Do wpisu: Wg NIK rząd Tuska złamał prawo, omijając regułę wydatkową, sztucznie zwiększył limit wydatków aż o 84,5 mld zł
Data Autor
Marek Michalski
Tusk złamał prawo w tej sprawie, również w sprawie SAFE, a do prokuratury ktoś to zgłosił? Może Pan Poseł?
piotrbronowicki.pl
Dobrze, ze jest ktoś kto śledzi to co się dzieje w finansach panstwa. Naszym - czytelników - jest propagować te treści w mediach - sine ira et studio.
Do wpisu: Wynaturzenia i patologie w ochronie zdrowia mają znaczek Platformy mówił wczoraj w Sejmie minister Bogucki
Data Autor
Marek Michalski
Wypaczenia Platformy. Socjalizm PiSowski?
NASZ_HENRY
Panie premierze jak rzyć? 😎 Mem dla niegramotnych ;-) dakowski.pl
Do wpisu: Sytuacja budżetu musi być dramatyczna, skoro koalicja 13 grudnia, uchwala nowy podatek w 48 godzin
Data Autor
r102
8. No akurat że farma wiatraków na Bałtyku czy tam elektrownie gazowe może i nie powstaną - to akurat dobra wiadomość chyba. Gorzej że pewnie przewalą przy ich niedokończonej budowie tyle co by kosztowały zbudowane :-(
u2
"Rząd Morawieckiego jednak nie prowadził podatku od nadzwyczajnych zysków, aby zapełnić utratę dochodów podatkowych, a mimo tego deficyt budżetowy wyniósł w 2022 roku tylko 12,5 mld zł, podczas gdy za rządów Tuska, taki deficyt powstaje w ciągu zaledwie 10 dni." Ano, ferajna Tuska robi wszystko na diabła. Mieniąc się liberałami, okazują się być zatwardziałymi komunistami podwyższając podatki i robiąc domiary dla MSP. Zyskuje tylko mafia VATowska, akcyzowa, paliwowa, papierosowa i alkoholowa. Tracą zwykli ludzie. Niedawno bardzo mi sie spodobała wypowiedź młodego posła Moskala w programie publicystycznym u Adriana Klarenbacha. Pokazał konkretnie na liczbach ile zyskał budżet Polski po obniżkach podatków PIT i CIT przez premiera Morawieckiego. To szlo w dziesiątki miliardów. O tym pisał wiele razy na NB poseł Kuźmiuk. Teraz setki miliardów wyciekają z budżetu. Poseł Moskal przytomnie wyjaśnił, że jeśli jakiś rządowy pacan podwyższa podatki najuboższym i dla średniej klasy, to wpływy z podatków maleją, bo ludzie nie są głupi  i nie będa sponsorować antypolskiego reżimu Tuska.
sake2020
Podatki zawsze uchwala się szybko a reżim Tuska sięga do cudzych kieszeni wręcz ekspresowo.
Marek Michalski
Polityka manipulowania cenami z powodu realnych zmian cen, np.ropy jest szkodliwa bo prowadzi do obciążenia budżetu i zaburza rynkowe relacje cen. Zamiast w kryzysie paliwowym oszczędzać kierowcy tankowali na kredyt, który i tak spłacą. Udało się, że wojna w zatoce Perskiej trwała 4 mies. a nie dłużej, bo sytuacja byłą patowa. Mogło dojść do deficytu paliwa i załamania się transportu, który rząd ratowałby wprowadzając reglamentację i kartki na benzynę. Już to przerabialiśmy, a mimo to PiS judził rząd, który i bez podpowiedzi należy do tego samego plemienia myśli ekonomicznej.Skoro "rząd Morawieckiego obniżył stawki VAT i akcyzy na prąd elektryczny, paliwa , gaz i ciepło systemowe i te obniżone stawki obowiązywały aż przez 12 miesięcy, co oznaczało ubytki po stronie dochodowej budżetu, rzędu kilkudziesięciu miliardów złotych.", to trudno byłoby oczekiwać, że tym razem skutki będą inne. Efekt podwyżek podatków był więc przewidywalny.W przeciwieństwie do wzrostu cen ropy na ceny prądu, węgla i gazu rządy PO i PiS miały wpływ. Negatywny, bo wspólnie realizowały wprowadzenie haraczu ETS, przed skutkami którego nas ratują naszymi pieniędzmi. To nie tylko hipokryzja, to wymaga czegoś więcej niż osądu historii.
Do wpisu: Zamykane oddziały szpitalne, limitowane badania diagnostyczne i 1,6 mln zł wynagrodzenia działacza Platformy
Data Autor
JzL
Żeby korzystać z saloniku VIP i bez kolejki mieć leczenie w szpitalu, nie wystarczy zapisać się do Koalicji Obywatelskiej. Trzeba dodatkowo, a może nawet przede wszystkim, srać na Polskę i Polaków oraz głęboko penetrować okrężnicę Tuska
Ijontichy
Już pisałem...nawet powyżej...ale się powtórzęSake2020! Jesteś bezdennie głupia!
sake2020
Komentatorek jakoś pomija temat pana obrotnego lekarzoradnego i dżentelmeńsko nie wnika w jego zarobki ostrze ironii kierując w stronę Niedzielskiego. Zapomniało biedactwo zaapelować starym zwyczajem o powieszenie Kaczyńskiego i Szumowskiego jak miał nakazane podczas pandemii.A jak się panu komentatorowi podoba już zrealizowane przedsięwzięcie tego młodego lekarza polegające na stworzeniu osobnej służby medycznej  dla KO i Lewicy oraz ich rodzin.Owi nadludzie nie musieli czekać w kolejkach, ani na terminy badań i zabiegów,stykać się w szpitalach i przychodniach z ludem mając przygotowane komfortowe saloniki. Ale co tam pan komentatorek i tak będzie uważał,że ,,przecież im się należy'' a tylko pan posełek jako że z PiS-u jest głupi.
Ijontichy
Pamiętasz posełku "pandemię" grypy? Tej na której Niedzielski i "niektórzy" z was zbili miliony? Lekarze w pewnym mieście...robili po 56 godzin dziennie!!! (sic!) 56/24 dyzury.Potem się chwalili JAKIE WILLE SOBIE WYSTAWILI I JAKIE AUTA POKUPILI!!! Sam widziałem dokumenty w pewnym szpitalu...lekarka ginekolog nie wychodziła ze szpitala...4 dni!!!Za ten przekręt z Covidem,maseczkami,szczepionkami i skazaniem ludzi na domowe WIĘZIENIE.powininnisciedo dziś siedzieć...
Ijontichy
Czy pan poseł,turysta po wszystkich partiach w PRL i obecnie...umie tylko beczeć,czy razem z resztą PISwezmą sie DO ROBOTY????
NASZ_HENRY
W nocy wszystkie KOty są czarne ⚫️... Grafika ilustracyjna poniżej: dakowski.pl
Do wpisu: Już ponad 108 mld zł deficytu po 5 miesiącach, a do planu brakuje prawie 25 mld zł dochodów podatkowych
Data Autor
NASZ_HENRY
Polska uśmiechnięta bo Tusk się bawi i śmieszy ...😉😡⚫️... dakowski.pl
Do wpisu: Rząd Tuska nie ma żadnej swojej inwestycji, więc coraz częściej, chwali się tymi przygotowanymi przez rząd PiS
Data Autor
sake2020
Nie starczyło cierpliwości i czasu by sprawdzić smak kotlecika w restauracyjnym albo chociaż spytać współpasażerów jak im się jedzie? Ależ ten nasz premier zapracowany.Nie dziwię się ,że jesteśmy wysoko w rankingach gospodarek światowych.
NASZ_HENRY
Będę strzelał minami, tfu memami ...😎... dakowski.pl