|
|
JzL Żeby korzystać z saloniku VIP i bez kolejki mieć leczenie w szpitalu, nie wystarczy zapisać się do Koalicji Obywatelskiej. Trzeba dodatkowo, a może nawet przede wszystkim, srać na Polskę i Polaków oraz głęboko penetrować okrężnicę Tuska |
|
|
Ijontichy Już pisałem...nawet powyżej...ale się powtórzęSake2020! Jesteś bezdennie głupia! |
|
|
sake2020 Komentatorek jakoś pomija temat pana obrotnego lekarzoradnego i dżentelmeńsko nie wnika w jego zarobki ostrze ironii kierując w stronę Niedzielskiego. Zapomniało biedactwo zaapelować starym zwyczajem o powieszenie Kaczyńskiego i Szumowskiego jak miał nakazane podczas pandemii.A jak się panu komentatorowi podoba już zrealizowane przedsięwzięcie tego młodego lekarza polegające na stworzeniu osobnej służby medycznej dla KO i Lewicy oraz ich rodzin.Owi nadludzie nie musieli czekać w kolejkach, ani na terminy badań i zabiegów,stykać się w szpitalach i przychodniach z ludem mając przygotowane komfortowe saloniki. Ale co tam pan komentatorek i tak będzie uważał,że ,,przecież im się należy'' a tylko pan posełek jako że z PiS-u jest głupi. |
|
|
Ijontichy Pamiętasz posełku "pandemię" grypy? Tej na której Niedzielski i "niektórzy" z was zbili miliony? Lekarze w pewnym mieście...robili po 56 godzin dziennie!!! (sic!) 56/24 dyzury.Potem się chwalili JAKIE WILLE SOBIE WYSTAWILI I JAKIE AUTA POKUPILI!!! Sam widziałem dokumenty w pewnym szpitalu...lekarka ginekolog nie wychodziła ze szpitala...4 dni!!!Za ten przekręt z Covidem,maseczkami,szczepionkami i skazaniem ludzi na domowe WIĘZIENIE.powininnisciedo dziś siedzieć... |
|
|
Ijontichy Czy pan poseł,turysta po wszystkich partiach w PRL i obecnie...umie tylko beczeć,czy razem z resztą PISwezmą sie DO ROBOTY???? |
|
|
NASZ_HENRY W nocy wszystkie KOty są czarne ⚫️...
Grafika ilustracyjna poniżej:
dakowski.pl |