Otrzymane komantarze

Do wpisu: Dżizas.....toż to kompletnie inny krąg kulturowy
Data Autor
Kaczysta
a co mieli wyswietlic takiego chuja jak ty ruski debilu
Kaczysta
Zawsze mówiłem, że będzie siedział. pbs.twimg.com
wielkopolskizdzichu
Rzucanie projektorem fotek dwóch cwaniaczków z PiS na Pomnik Armii Krajowej, akceptowalnym jest przez tzw. Prawdziwych Polaków.
u2
Rzeźba kompletnie niepodobna do śp. Adamowicza: gdansk.pl Artysta i jego dzieło - rzeźbiarz Andrzej Renes pozuje z ławeczką Pawła Adamowicza, którą można oglądać z bliska od 14 stycznia fot. Grzegorz Mehring / www.gdansk.pl
Do wpisu: Agresywny łysol
Data Autor
Kaczysta
Wcale nie zdziwię się, że znajdą się w końcu w Polsce ludzie którzy wzniecą powstanie przeciw bezprawnej władzy. Konfederatów wywieszano na latarniach. Mam nadzieję, że aż tak nie będzie, bo oznaczałoby to wojnę domową. Jednak skoro prawa nie ma i prawo jest łamane przez reżim..
Siberian Dog Husky
Glosujemy bez logowania!!!!  NA JAKI WYROK ZASŁUGUJĄ CI BANDYCI niepoprawni.pl
Do wpisu: Oświadczenie Zastępcy Prokuratora Generalnego
Data Autor
paparazzi
Ta cała ustawka. Przecież to było ustalone wcześniej z wejściem do Pałacu Prezydenckiego włącznie.
Dark Regis
Bzdury. Mamy prawo żądać od obcych polityków, żeby nie wtrącali się bezczelnie i brutalnie w sprawy polskie. Tak jak na przykład ten ambasador LGBT i "kamieniczników" na Polskę z upadłego kraju za oceanem, który jawnie poparł Bodnara i w zasadzie nadchodzące czystki etniczne swoim kłamliwym rozdwojonym językiem. Tego samego zażądał też dziś republikański senator.
Siberian Dog Husky
Kiedy Stalin podpisywał ukazy o masowym znikaniu ludzi, z którymi miał problem, to też był głęboko przekonany, że zaprowadza praworządność i ład.
Siberian Dog Husky
Zabieram kamerę TVN-u … twitter.com
Ryan
Kiedy wreszcie w Polsce zacznie być organizowane podziemne państwo polskie i w jego imieniu zacznie działać ruch oporu, sądy polowe itd? Ilu Polaków musi być zniewolonych,poniżonych a może nawet wymordowanych (vide Smoleńsk) żeby w końcu nawet chociażby garstka ale jednak mądrych, odważnych i zręcznych Polaków zaczęło działać? youtu.be
Kaczysta
ale kto?
paparazzi
Śmierdzi na kilometr.
Kaczysta
Dla tych, którzy teraz pełnią funkcje publiczne i łamią w sposób perfidny obowiązujące w RP prawo, więzienne cele powinny być "outsourcingowane" na Białorusi, w Rosji lub Korei Północnej. Z pewnością wyjdzie taniej niż w "tenkraju".
Kaczysta
Ale wiecie tutejsze jebaćpisy, że pan Robert Hernand stawiający do pionu łamiącego prawo ministra Bodnara to nominat Platformy Obywatelskiej? Wiecie prawda?
Siberian Dog Husky
Szanowne  Problemy. Myślę, że wczesną wiosną pojedziemy znów odwiedzić rudego sukinsyna Nie powinien o nas zapomnieć.  Nigdy
Czesław2
No  chyba, że ochrania SOP.
Siberian Dog Husky
Jest nam niewymownie przykro, ale żyjemy Jesteśmy ich wrzodem na dupie Dychamy i Tuska z Czyżem w dupie mamy
Siberian Dog Husky
Prokurator Robert Hermand zarządził, że do budynku Prokuratury Krajowej mogą wejść tylko osoby ze stałymi przepustkami, albo takie na których wejście on wyrazi zgodę
sake2020
@SiberanHusky....Przecież jesteśmy 7,5milonowym problemem .Funkcjonariusz Czyż wprawdzie jeszcze nie w mundurze ale już myśli jak sie tu problemu pozbyć.Tuskowi nadęły się zmarszczki od intensywnego myslenia ale jeszcze nie znalazł rozwiązania.Nie widzę innej drogi niż uruchomienie Auschwitz.ze środków europejskich które wyasygnuje paniusia Leyen.
spike
Jednego można się spodziewać, żaden biznes nie będzie chciał z Polską rozmawiać, kupić jakąkolwiek firmę, też będą się bali, bo następna władza może im to odebrać. Może być w Polsce poważny kryzys gospodarczy, jeżeli wrzoda Tuska się nie przetnie.
spike
Dla mnie to jakiś żart, mamy błagać obcych o wsparcie? Niemcy już poparli Tuska, mimo że ten łamie Konstytucję i napada na Pałac Prezydencki, oni zacierają ręce, bo tego chcą. Sami Polacy muszą rozwalić tą bandę z pomocą Prezydenta, ma wojsko czy nie ?
Siberian Dog Husky
Zachowujecie się jak 7 milionowy problem
Do wpisu: Dyktatura parobków dyplomowanych
Data Autor
NASZ_HENRY
Tysol w formie ale tylko na Naszych Blogach można liczyć na codzienną porcję śmieci z pudełka, tfu z pudelka😉    
wielkopolskizdzichu
Wymienił bloger parę nazwisk które pojawiły się wraz z Berlingiem, ale dlaczego nie wspomniał o jednej z najważniejszych postaci dla obecnego układu politycznego. Ciekawe co przeszkadzało blogerowi w przypomnieniu Stasia Ehrlicha.