Otrzymane komantarze

Do wpisu: Rota
Data Autor
chatar Leon
Nie będzie żadnego zrywu. Jedna jedyna możliwość, to korzystny zbieg okoliczności międzynarodowych. Na razie wydaje się to prawie niemożliwe. Jesteśmy obecnie lennem Unii Niemieckiej, USA z bidetem na stolcu znajduje się rękach takich samych oszustów i przestępców, koncerny (jak ten farmaceutyczny z weterynarzem na czele) robią co chcą, a bojówki tęczowych hitlerków poprzez skurwione sądy zaraz będą mogły nas represjonować np. za stwierdzenie że dziecku najlepiej jest z mamą i tatą (to przecież"homofobiczna mowa nienawiści"). Ale kto wie, podczas I wojny światowej pomyślny dla Polski zbieg okoliczności nastąpił.
Do wpisu: Dżizas.....toż to kompletnie inny krąg kulturowy
Data Autor
Francik
Proponuję przynosić i zostawiać na ławeczce budyń dla uczczenia liberalnego świeckiego świętego. Jakoś tę szopkę warto ośmieszyć.
Kaczysta
wolność słowa w/g tuska pbs.twimg.com ale za co? ją mu tylko napisałem że jest skurwysynem i będzie wisiał więc pytam za co? za prawdę?
u2
Pałac Kultury i Nauki dziś w nocy. Podobno przez sześć miesięcy będzie podświetlony flagą #LGBT od 20 do 24 godziny każdego dnia . 8:09 AM · Aug 9, 2020 twitter.com
Do wpisu: Ofiara i oprawca
Data Autor
Warmia
Na pewno nie Witek, za którym stoją służby. I to zalewanie duszy trunkiem. 
Warmia
Witek, oj ten Witek. Zaraz będzie zrzuta na ten ruch. Trzeba wspierać Witka, tak ładnie piję z tych filiżanek i z Krakowa jako i ja.
Jabe
Myślę, że łżesz, bo „redachtor” Ga­dowski nie klaszcze w takt.
Es
Widzę, że @jabe  już mnie wyręczył, ale powtórzę  podaj jakiś przykład, bo ja nie zauważyłem u Gadowskiego niczego jak do tej pory, co nie pokrywało by się z faktami. Ale może jest inaczej.  Wychodząc z tego co napisałeś pytanie: "ale kto to zrobi?", można śmiało zadawać  jeszcze ze sto lat. O ile jeszcze będzie jakis chętny je zadawać. 
Warmia
Do Jabe, poszukaj sam, nikt za Ciebie nie będzie robić roboty.  
Jabe
Na przykład?
Warmia
Redachtor Gadowski vel Rambo z Bałkan rozpierdolił już niejedną inicjatywę oddolną. Do tego jest wyznaczony, radzę trzymać się z daleka, zobaczycie jak skończy jego ruch oddolny i wyłonieni liderzy. 
Es
Lokalne kluby i stowarzyszenia, które promuje Gadowski ,myślę że mają duże szanse zagospodarować aktywność rozczarowanej istniejącymi partiami nabierającą rozsądku część społeczeństwa.  Na bazie takiego oddolnego zaangażowania może powstać realna polityczna siła.  Z zastrzeżeniem oczywiście: jeśli wcześniej nie zostanie skorumpowana lubzinfiltrowana. Ale ze względu na bieżącą weryfikację osób jest to bardziej bezpieczne niż w przypadku nagłego ich " objawiania" przez jakiegoś prezesa. . 
Warmia
Powinien powstać zorganizowany ruch. Tylko kto się tym zajmie?   
NASZ_HENRY
@Siberian Husky Dog Czy mi się tylko zdaje, że @admin Ciebie sekuje po donosie kapusty @smiecia ;-)  
Do wpisu: Kiedy zemsty nadejdzie czas
Data Autor
angela
bezprawie musi się skończyć. 
angela
Tylko ze jak narazie, to totalna zemsta po stronie nierządu  +stanu wojennego+. Na czele z sovieckim niemcem.  facebook.com
Ptr
Chcę państwu zwrócić uwagę, że wykład arcybiskupa Vigano. An Unprecedented Apostasy o Bergoglio.  Pokazuje takie same mechanizmy jaki działają w Polsce. Ta sama filozofia władzy. To samo źródło ? "Zakazane kazanie abp Vigano o dewastacji ...." youtube. 
Warmia
Mam nadzieję, że załatwimy sprawę po rumuńsku.
Pers
@qvak Wasz ulubiony admin napisał znowu ciekawą notkę. Polecam :))) zawisza.neon24.net
Kaczysta
A kiedy wyjdzie prawda Cichej umowy na molo Polecą łby zdradzieckie O bruk się rozpierdolą
Jabe
Too late.
Siberian Dog Husky
On też był problemem. "Gdzieś poleciał i wszystko się zmieniło"... pbs.twimg.com
NASZ_HENRY
Przestańmy własną pieścić się boleścią, Przestańmy ciągłym lamentem się poić: Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić...
Warmia
Nareszcie coś dobrego, jest moc, szczególnie 2 -ga część. Prosimy o napisanie muzyki i możemy śpiewać na marszu.
Do wpisu: Agresywny łysol
Data Autor
Ula Ujejska
Zgodnie z prawem wojennym, za zdradę kula w łeb!