Przejdź do treści
Menu
menu-top1
Blogerzy
Komentarze
User account menu
Moje wpisy
Zaloguj
Primary tabs
Widok
Moje wpisy
Moje komentarze
Otrzymane komentarze
Otrzymane komantarze
Do wpisu:
Ukraina "wśród serdecznych przyjaciół"
Data
Autor
25.01 [09:27]
u2
„Mraz prichazi z Kremlu” Ano, to eksportowy towar Rosji :-)
Do wpisu:
Jak Paryż chce pokierować Unią
Data
Autor
24.01 [15:48]
JanAndJan
@Ryszard_Cz. Mam nadzieję, że nie popełniam jakiegoś bluźnierstwa, a i Wierzących nie urażam? Z góry przepraszam. To chyba jakoś tak szło: Od powietrza, głodu, ognia i wojny Wybaw nas Panie! Po aktualizacji: Od powietrza, głodu, ognia i wojny, Makrona Wybaw nas Panie! Ps. Panie pośle, za euro. Uprzejmie proszę, by za swe ciężko zarobione ojro, zakupił Pan zestaw sztućców, załączył swój bilecik wizytowy z dopiskiem "Vive la Pologne, Monsieur" i przesłał jako prezent od europejskiego Suwerena. Dumnego i hardego Polaka. Bez komentarza. Bez kwiatów.
24.01 [15:06]
u2
Priorytety: Afryka i Bałkany Zachodnie To zrozumiały priorytet dla prezydencji francuskiej. Wiele lat przymykania oczu na falę nielegalnej migracji z Afryki może się źle skończyć dla Europy. Europa, czyli UE, nie powinna być "rajem" dla nielegalnych migrantów. Czas to w końcu zobaczyć i skończyć z socjalem za darmo.
Do wpisu:
Widmo finlandyzacji
Data
Autor
24.01 [09:02]
RinoCeronte
"Nigdy nie mów nigdy" Zawsze nam zostaje Wielka Brytania.
24.01 [08:43]
u2
Nie będzie więc agresji Rosji na Ukrainę. A pan europoseł znowu swoje. Rosja ciągle atakuje Ukrainę. Zajęła Krym, Donbas i Ługańsk. Proszę się obudzić, byle nie z ręką w nocniku :-)
24.01 [08:26]
Pers
//Ten zapomniany już termin z ostatnich dwóch dekad istnienia obozu komunistycznego oznacza wyrzeczenie się samodzielnej polityki zagranicznej na rzecz sąsiedniego mocarstwa// Polska może już tylko odzyskać niepodległość bo dawno straciła jakąkolwiek suwerenność.
Do wpisu:
Wybory w cieniu żałoby. MAMY NOWE WŁADZE PE
Data
Autor
23.01 [08:19]
Czesław2
Może Pan europoseł przejechał by się na Polską wieś, i spytał ludzi, czym ogrzewają domy? Cena groszku przekracza 1500 pln/t. Można wziąść ze sobą zwolennika ETS Pana PMM.
Do wpisu:
Sojusz Rosji i Niemiec zawsze pachnie tak samo...
Data
Autor
22.01 [22:17]
JanAndJan
@Ryszard_Cz. Sojusz Rosji i Niemiec zawsze pachnie tak samo... Wurst i cebula. Z dużą ilością samogonu i kartoszki. Sało, tolka s prazdnikam.
22.01 [17:20]
u2
Dlatego dzisiaj ich potomkowie muszą ponieść konsekwencje zbrodni ich ojców płacąc Polsce 1 bln € reparacji wojennych !!! Póki co Niemka Katarina Barley chce zagłodzić Polskę, zaś Ursula von der Leyen wstrzymała wypłatę należnych Polsce środków. RAZ niedawno w Klubie Ronina stwierdził, że dla Polaków jest bardziej niebezpieczny Niemiec, niż Rosjanin, bo Polak chce być jak Niemiec. Z cała pewnością Polak nie chce być jak Rosjanin, ale czy chce być jak Niemiec ? No nie wiem :-) mordowali oficerów strzałami w tył głowy To było w 1940. Ale mieli "wprawę", w latach 1937-38 przeprowadzili tzw. Operację Polską, w której zabili strzałem w tył głowy 150 tysiecy Polaków. pl.wikipedia.org
22.01 [15:57]
keram
Niemcy to paskudny i podły naród – naród zbrodniarzy ! Ci w mundurach budowali fabryki śmierci i mordowali z zimną krwią, inni zagorzale wspierali mordujących choćby wyciągniętymi jak struny przednimi łapami i rzęsistymi okrzykami „heil hitler”. Ci ludzie mają wpisany antypolonizm w DNA, albo inaczej wyssali brak sumienia i łatwość mordowania z mlekiem niemieckich matek !!! Dzisiejsi Niemcy noszą takie same geny co ich ojcowie i dziadkowie. Geny te współdziałają tak, że przy najbliższej, nadarzającej się okazji wywołują chęć znęcania się, gwałcenia, rabowania i mordowania ! Dlatego dzisiaj ich potomkowie muszą ponieść konsekwencje zbrodni ich ojców płacąc Polsce 1 bln € reparacji wojennych !!! Rosjanie to naród durniów wierzących, że Stalin miał usta słodsze od malin ! I co Stalin rozkazał, było wykonane w 100 %, bo jeśli nie to kulka w łeb, albo Sybir. Posłali Polaków na rzeź pod Lenino, mordowali oficerów strzałami w tył głowy, wywozili Polaków na Sybir, na nieludzką ziemię, na pewną śmierć. I już po wojnie mordowali Polaków w tzw. obławie augustowskiej , mordowali niezłomnych, a do roku 1990 są odpowiedzialni za zamordyzm komunistyczny ! Chcemy mieć obwód królewiecki w ramach reparacji wojennych !!!
Do wpisu:
PIENIĄDZE NIE DLA ŻUŻLA - KTO ZASPAŁ?
Data
Autor
22.01 [18:11]
u2
Polski Związek Żużlowy ruszył siedzeniem? Wiem, wiem, nie ruszył, bo nie istnieje. Skoro liga żużlowa składa się z klubów żużlowych to kluby żużlowe powinny utworzyć taki związek, ewentualnie wydeptać ścieżki do PZMot, a ten ścieżki do MF na Alejach w Warszawie. Jeśli takich ścieżek nie wydeptały to oznacza, że pieniedzy mają w bród, a i sukcesów co niemiara :-)
Do wpisu:
Jesteśmy na wojnie - na cyberwojnie...
Data
Autor
21.01 [21:43]
Tezeusz
Najnowsza instrukcja FSB dla brygad internetowych: 1. Ukraina=banderowcy. 2. Rosja. Budować pozytywny obraz Rosji. Putina przedstawiać jako prawdziwego męża stanu, który prowadzi Rosję i trzyma porządek 3. Antyamerykanizm. Mocno krytykować Stany Zjednoczone. Przedstawiać ich jako agresora, państwo niesprawiedliwe, stanowiące zagrożenie dla reszty świata 4. Antysemityzm. Atakować „żydów”. Żydów i Izrael przedstawiać jako największego wroga Polski 5. Antyunijność. Bruksela jest kolejnym po USA i Izraelu „największym wrogiem”. Źródło wszelkiego zła i zepsucia. Najlepiej jakby Polska była poza Unią… 6. Wybielać historię i rosyjskie zbrodnie ! Pokazywać zabory w dobrym świetle, minimalizować ilość ofiar rosyjskiej przemocy na terenie Polski, gloryfikować PRL 7. Zniechęcać Polaków do wszelkich sojuszy. Czy to z USA,z Niemcami,Litwą,czy Ukrainą. Każdy, kto myśli o sojuszu jest „agentem” – najlepiej jak Polska „będzie sama" ..... Wypisz wymaluj....Ścierwoneon ! ( NEon.24)
21.01 [19:43]
Pers
@u-bocik //To nie skorzystali z usług persika ? :-)// Pan Pers nie zna hebrajskiego ani jidisz.
21.01 [19:22]
u2
Jednak błędy gramatyczne, z automatycznym tłumaczeniem z rosyjskiego na polski zdemaskowało cyberterrorystów. To nie skorzystali z usług persika ? :-)
21.01 [18:38]
Pers
//To oczywiste, że za atakiem stała Rosja,// A skąd ta "oczywistość"? A może to CIA, która podgrzewa Ukraińców do wojny? A może Izrael, który ma mocne interesy na Ukrainie i też podgrzewa do wojny? A może Wielka Brytania, która zawsze miesza tam gdzie może? Zresztą Ruscy to zdegenerowani pijacy i narkomani więc skąd u nich taka wiedza informatyczna? Niech pan nie żartuje panie europośle... //Akurat w sprawie cyberbezpieczeństwa Parlament Europejski nie zaspał.// Założę się, że to głównie pańska zasługa panie europośle tylko z wrodzonej skromności nie wspomniał pan o tym
Do wpisu:
„Lewy” -„the best” i do PSG, a Messi do luftu z Gombrowiczem
Data
Autor
21.01 [11:53]
u2
Oczywiście reakcja Messiego pokazana przez kamery, to po prostu efekt nerwów, które puściły. Z całym szacunkiem, ale kto to jest Messi ? Nawet nie kojarzę jego wizerunku. Trochę się interesuję, jak grają Polacy, wiec Lewego kojarzę. Nigdy piłka haratana nie była moim ulubionym sportem, zwłaszcza w wydaniu zagranicznym. Wolę po prostu kibicować polskim zespołom :-)
Do wpisu:
Światowi liderzy i ich błędy Anno Domini 2021
Data
Autor
21.01 [00:17]
u2
Należy zrobić wszystko, aby kraje, które bezpośrednio lub pośrednio wspierały czy wspierają działalność terrorystyczną, zostały objęte międzynarodowymi sankcjami. Przecież od lat Rosja terroryzuje swoich sąsiadów, a cywilizowany świat udaje, że tego nie widzi :-)
Do wpisu:
Prorosyjskie głosowanie w Senacie
Data
Autor
20.01 [22:54]
JanAndJan
@Radziwil_Pan Jeszcze Pan uważa, że iż... to jest rodzaj oszołomstwa? A, nie - przypadkiem - robótka na zlecenie? Tresura brzydkiej panny, co to i sukienczynę bidną, a i w hajsociacie nie ten teges.. Panie Szanowny. W pysk takiego polako-oszczercę, albo szabli płazem po życi.. Na Gustloffa już się nie załapie, odpłynął był z przystani.. Ale, z frau Mackerel - rury pilnować.. Patrz Pan - nawet lepiej, bo rur dla 2 ruhr wystarczy. Jeden minus - trza w morzu warować. Makreli - to (żartobliwie mówiąc) rybka. Ale Donku..? Właściwie... Nie w takim szambie już dryfował - da se opp.führer radę. Inny minus.. w zimnej wodzie, to i owo, skarleje.. i u elgiebetów szacunku - nie budiet. Z sex szopa trza będzie gadżeta.. Postawi na kozetce, zamiast lustra i powie z dumą: jest jednak większy ****, niż ja! Mój ci - on!!
20.01 [20:19]
Kalasanty Stanisław Radziwił
kiedy słyszę z usta jakiegoś polskojęzycznego oszołoma polskość to nienormalność, wstydzę sie polski, to jest na pewno folksdojcz, bolszewik zyc albo sodomita chorej lewackiej ideologii LGBT, a na pewno jakiś pomiot niedojda, po stalinowski z PZPR
20.01 [11:59]
JanAndJan
@Ryszard_Cz. Motto - śpiewane google.co.uk Od lat wielu, wciąż - nurtuje mnie pytanie: gdzie znikł R. w czasie gier? I, co będzie, kiedy wróci, co się stanie? No i - wrócił. Co ma żużel do wiatraka? A, siatkówka do Bidena? US army w PL - to, więcej, czy mniej? Tylko Ty - Wodzu, chciej!! Dzisiaj Katon, jutro doradca ds... a, dalej "członek z ramienia, wysunięty na czoło". Omnipotentność Pana posła za euro imponującą jest, zaiste. Szydercy mówią poliwalentność... Na polityce, na turystyce, sporty, paszporty, UE resorty.. Obrotny człowiek renesansu. Patrzcie ludzie i uczcie się! O siebie trzeba umić dbać! Obecny podżyrandolowy - 3 x inniekcjowany, 2 x zainfekowany.. Lub odwrotnie..? W biznesie, raczej kariery nie zrobi. Winien i Ma - się nie bilansują. Natomiast Pan Richard Henry... Całym swoim życiem, całą swoją meandrującą karierą, koneksjami, zdrowym rozsądkiem - Syn - tej ziemi, zasługuje... Czarnecki - Na prezydenta!! Takich Ludzi nam trza!! Polski zagęszczacz!! Gdy zwycięży Panią z pis i czajka OpeRATORA , wtedy: a) "be" - oj pogoni On - towarzyszy broni, byłych tow.tow. (w j. obcym, czyt. się toj, toj) b) "cacy" - pogoni wszystkich, bo... 2-ga kadencja - z hasłem na złotouściech swech: jeszcze więcej han u ki! l, tu - zgrabna klamra złośliwca (mła): nie to piękne, co piękne. Ale to - co się komu - podoba. Wszak chłop ma cojones, czindż many smykałkę, a demos, to jeno "ozdoba". Mam tylko nadzieję, obawą podszytą, iż usa kongres i inne knesety, nie rozkażą Richardu - oddać innej sety.
20.01 [08:22]
Pers
//Celem Białego Domu jest rozerwanie sojuszu Federacja Rosyjska - Chińska Republika Ludowa.// Polska i Ukraina to zdecydowanie za mało. Musieli by dorzucić Kalifornię, Teksas i Alaskę.
Do wpisu:
9 rad, jak wygrac wybory
Data
Autor
19.01 [21:44]
Es
Świetnie. Wystarczy teraz tylko rady wcielić w życie i dalej to już z górki
19.01 [17:17]
keram
W ostatnich kilku sondażach deklarowana frekwencja wyborcza wynosi około 62 %. Załóżmy, że uprawnionych do głosowania w Polsce jest 30 mln obywateli, to 62 % z tej liczby równa się 18.6 mln ludzi, z czego wynika, że 11,4 mln obywateli nie bierze udziału w wyborach ! To dużo, to zbyt dużo !!! Musimy koniecznie przynajmniej połowę z tych ludzi obudzić i wytłumaczyć im na czym polega ich obowiązek wobec Ojczyzny !
Do wpisu:
Oby rok 2022 był czasem chwały Biało-Czerwonego speedwaya!
Data
Autor
19.01 [15:39]
u2
Trolle ujadają, czyli wszystko oki w Polsce :-)
19.01 [15:31]
JanAndJan
@Ryszard_Cz. (Bo, to wiesz, jak nie wiesz? O której przyjdą? A, może nie załomocą?) Nigdy! Nigdy nie przypuszczałem, że Pan poseł za euro, ode mła dobre słowo usłyszy. Nigdy. Pan globtrotuar obrotniczy jakiś wizji doznał, uderzył się pod czapkom, zgon po spożyciu z uderzeniem w potylicu..? Profetyk z Pana, za euro posła. Żużel. W slangu żołnierskim, to była keeeedyś - kaszanka. A, salceson - cwaniak, bo mu się udało za granicę nie być wysłany - do Sojuza, znaczy. Za to, że my im węgiel, oni od nas mięso..etc. Dzisiaj, sojusz ze związkiem...tfu! Sztanami sojuznionnymi, wirtual love - my wam pożyczone od waszych ż. dukaty, a wy nam ż. odsetki+ (specjalność zakładu. Wsio, byle z +) od tych pożyczonych na te obiecane, co już w 35-tym będą..wymagały modernizacji, za pożyczone od waszych itd. No więc - Żużel dla każdego! Od rana do wieczora, żużlu zawsze dobra pora. Żużel w żelu, żużel w paście, z brukwią i mirabelkami... Cud, miód i kaszanka! Zamiast nutella - żużella. Naród, jak to naród. Gupki i kolaboranty. Z wdzięczności albo braku zrozumienia dla cudu nowego ładu wykopią kaczkodanów. Z hukem!! W mojej niepatriotyczne główce rodzi się podejrzenie podłe. Skoro Pan, za euro poseł był wszędzie tam oprócz tam, gdzie Pana za euro, posła - jeszcze nie..? To..? Czyżby dilowanie kaszanki? Myśli Pan, że junk food..? Yes, yes, yes!! Pan jest genialny! Fity, Łady, inflacja, ceny nośników, podatki od schabowego i wołowinki... No, tak! Ot spryciarze. Tzn. Pan i Morawiecki premier - bystrzaki. Każdy gupi, żużel kupi. Jak nie kupi, to jest w doopie. Idźmy dalej.. Skoro covid powoduje bezsmak, to szczypawka z zawartością ww. bandyty, bezsmak przywraca..? Tak Pan sobie to rozkminił...Czyli, co? Żużel w napisie, a w smaku prawie.. ludzie o pisie.
Stronicowanie
Pierwsza strona
Poprzednia strona
…
Wszyscy
188
Wszyscy
189
Wszyscy
190
…
Następna strona
Ostatnia strona