|
|
Tomaszek Małpa Natalia
Zdaje sie że ten sam komentarz wkleiłaś w odniesieniu do mnie . Tylko poproś chłopaków przy trzepaku żeby ci wytłumaczyli o co chodzi w cytowanych zasadach . Jak nie pomoże to demontuj (wal) się . .Bo to działa w obie strony i dotyczy ciebie równiez . |
|
|
tricolour @Tomaszek
No przecież to oczywiste, ze gdy przegrana wręcz pewna, to sie nie pchamy fo zawodów. Tym bardziej, za kadencja szybko minie, szeregowy mlodszy nie będzie, a jest możliwość, że problem sie rozwiąże, a wtedy szanse na przyszłą wygraną bardzo wzrosną. |
|
|
Tomaszek @tricolour
Tusk po prostu policzył szanse i się wycofał , bo raz już go pupcia bolała . A jego klęska byłaby klęską Merkel i jej następczyni . Taki symboliczny Grunwald . A zestawić to ci mogę
Pis - 500 plus vs PO 500 plus ( miliardów długu publicznego , to więcej niż człość dotacji unijnych za 15 lat bycia w UE ) to były finanse
PiS 13 i 14 emerytura vs zaryćkanie przez PO 170 miliardów z funduszy emerytalnych i kilkudziesięciu z Funduszu Rezerwy Demograficznej .
PIS ograniczenie dziury w VAT vs PO Dziura w vat prawie 300 miliardów , a i akcyzy przy okazji niemało . To wszystko pod jego geniuszu auspicjami .
.... Ja pie...dolę , on tego Adolfa z Niemcami zaraz dogoni , a ja dopiero zacząłem .Nie dziw , że Ci zwieracze puszczają . |
|
|
Natalia Zychówna @Jabe
racja: i to jedyna przewaga Polskęzbawa nad Donaldem.
|
|
|
angela Marek czekał na reformę sądów, a to nowinka.
Was wszystkich antypisowcow ogarnęła jakas pomrocznosc jasna,/ wg medrca./ |
|
|
tricolour @Tomaszek
Gdyby sekator był cięty, a nie ciotowaty, to by miał odwagę zestawić Tuska z konkurentem. Jakimkolwiek.
Bo wyraźnie widać, że rezygnacja Tuska to wielkie wydarzenie i ulga. Próba dyskredytacji osoby, na widok której popuszczają zwieracze, brzmi groteskowo. W ustach. |
|
|
Anonymous To jest konkret. Czy jednak anty-Pis nie myśli o Dudzie: Śpieszmy się cieszyć prezydentami bo tak szybko kończą im się kadencje? Czy prezydent Andrzej Duda nie zawetował wszystkiego czego podpisania oczekiwaliśmy? I czy nie w tych samych sprawach co Tusk lub Komorowski na jego miejscu? |
|
|
foros A może Tuska najzwyczajniej w świecie ustrzelił PSL? Przypomnijmy sekwencję zdarzeń: spotkanie Tusk - Kamysz, niedługo potem Kamysz ogłasza start a Tusk nie-start, ale wbija szpilę Kamyszowi. Na Tuska jest trzymanie z dwóch komisji AmberGold i VAT-owskiej. Do postawienia prze Trybunał Stanu potrzeba 3/5 - 276 głosów czyli PiS+Konfederacja+PSL |
|
|
Tomaszek P.s.
A jak rura tańczy na rurze to samogwałt czy kazirodztwo ? |
|
|
Natalia Zychówna Samozwańcza ”pani” Anna
nigdy jeszcze nie zawiodła: jej niezwykle merytoryczne, głęboko przemyślane komentarze zawsze trafiają w samo sedno omawianego tematu, to majstersztyk niezwykle inteligentnego formułowania swoich sądów i opinii wymagający ogromnego wysiłku intelektualnego i za to należą jej się słowa najwyższego uznania!!!
A poza tym:
NASZE ZASADY:
Nie będą dopuszczane komentarze ad personam,
Стукачам, чекистам и членам российской агентуры вход воспрещен
|
|
|
Tomaszek @tricolour
Bo sekator tak ma , nie byłby sekatorem . A swoją drogą to czy ty jesteś jakimś człowiekiem demolką , że piszesz coś o osiągalnosci poziomów ? Większe spustoszenie w tym kraju to chyba tylko Adolfi jego Niemcy zrobili . Kiedyś już Ci policzyłem ile kosztowały rządy jego i jego premierzycy . Dotacje z UE obojętnie jak liczone to przy tym ułamek . Żyj se spokojnie i tam nie chodz to może Cię ludzie nie oplują . I może nie będziesz musiał robić ustawek z wodą mineralną i kapelą disco polo żeby "udowodnić" że nie plują . |
|
|
mjk1 Mamy za to Jarosław, Jarosławiec a nawet Kaczorów i Kaczyce. Nie tylko Pani Anna, Xena i mieszkańcy tych metropolii puchną ze szczęścia. Szczęśliwców jest więcej. |
|
|
tricolour @Anna
Takie coś jest tej samej plci co szanowna gastarbeiterka. Juz kiedyś pisałem, a i teraz powtórzę, ze ma Pani zdolność do poniżania się w rozmowie, byle tylko otworzyć gębę. |
|
|
paparazzi Jak to nie Oscara? Ma i to habilitowanego T.W. |
|
|
tricolour @Autor
Z optyki Pańskiej (ale także i mojej) pisanie o Tusku w tak szyderczy sposób, jest - wobec osiągnięć Pańskich (a i moich) - mocno żałosne.
Są to progi dla Pana (i dla mnie) nigdy nieosiągalne, do których nigdy się Pan (i ja) nie zbliżymy. Jedyne, co w Pana tekście jest prawdziwe, to Pana możliwy taniec na rurze. Ale to już beze mnie. I chyba bez Tuska też. |
|
|
Pani Anna @Natalia Zychówna
No proszę, nawet takie coś potrafi raz szczerą prawdę napisać, co prawda pewnie niechcący i całkiem przez przypadek, ale jednak. |
|
|
Jabe Ale miasta Donald wciąż w Polsce nie założono. |
|
|
Natalia Zychówna Przykro to stwierdzić, lecz ten wybitny, wszechstronnie utalentowany dżentelmen (mowa o Tusku) nie ma jeszcze w swym dorobku ani nagrody Nobla, ani Oscara, ani medalu olimpijskiego, ani nawet… Ech, o pośledniejszych laurach nie warto wspominać.
Pocieszeniem niewątpliwie jest fakt, że Naczelnik Państwa Jarosław Polskęzbaw jest kawalerem wielu najwyższych odznaczeń państwowych polskich i zagranicznych – i z tego faktu Polska może być dumna.
|