Moje komentarze

Do wpisu: Jaka piękna tragedia ECH… czyli rozmowa kontrolowana plus rachunek dla zbója z SoPOckiego Lasu
Data Komentarz
dzięki i pozdrówka
Tuskożenada..... serial o UPADKU...wielkiego klamcy i szczuwacza....pozdrówka
Oby żył wiecznie i POspłacał swoje długi...czekam na mail pozdrówka
Do wpisu: Idzie Tusk przez POlskę worek códów niesie a kasę za cuda PObrali kolesie
Data Komentarz
oczekuje propozycji POkojowych..... bo rewolucją a"la Gandhi się co poniektórzy  brzydzą... a za za ostrzenie dzięki i pozdrówka
Do wpisu: Czy można wierzyć filmowi o dobijaniu osób, które przeżyły katastrofę samolotu polskiego prezydenta?
Data Komentarz
cieszę się że będe mógł czytać Pana felietony na Niezależnej . Proszę aby poruszył Pan postawy w Rosji i dążenie Rosjan do wolności , tego brakuje nam w Polsce .Proszę pozdrowić wolnych Rosjan i…
Do wpisu: NO I SIĘ STAŁO!!!
Data Komentarz
no to "męczennicy" platformy i tzw konstrutywna oPOzycja gotowa....pozdrówka aha.....jeszcze tylko mala wojna i mozna siadac do stołu z wybrańcami..hahahahahahaha
Do wpisu: Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał Wrogów poszukam sobie sam. Dlaczego kurwa mać bez przerwy POucza ktoś w co wierzyć mam
Data Komentarz
jak prastary słowiański  "faszysta" muszę czymś emanować...pozdrówka.....juz wole "nienawiści" niż mowę i czucie oddechu Niesiołowskiego
Amen i pozdrówka
proszę publikować to bardzo ważna sprawa finansowanie Niezależnej ....pozdrówka
kaczor MAK Donald  caPO di Tutti Capi...pozdrówka
Do wpisu: W jedności siła, czyli „obalić Republikę Okrągłego Stołu”
Data Komentarz
tylko razem , w jedności siła jak im się uda nas podzielić ....przegramy...pozdrówka
Do wpisu: Brunobomberzy
Data Komentarz
mija się z celem. Zadałem Ci pytanie .... nie odpowiedziałeś , na co czekasz? Ja robie swoje .Obejrzyj się za siebie agent czyta razem z Tobą mój wpis ..... za ścianą następni agenci  itd.....…
w 44 , mógłbyś uprzedzić Armie Krajową żeby nie wywoływała Powstania bo ruscy czekali aż Nas Niemcy załatwią.... szkoda że nie byleś w 56 w Poznaniu to mógłbyś ostrzec przed skutkami walki z komuną…
Do wpisu: Po co im to było ?
Data Komentarz
trafna analiza ....pozdrówka
Do wpisu: Rozpłodowa misja zbója z Sopockiego Lasu na Opolszczyźnie czyli odznaczenia dla „ króliczych matek”
Data Komentarz
przekaż Reytanowi że przeprosiny przyjętę ... .  nie wracajmy już do tego i niech się 3MA CIEPŁO ...pozdrówka dla Ciebie i Reytana
najpierw trzeba  zapewnić warunki rodzicom do wychowania dzieci a nie wprowadzać strategie do " rozmnażania" bo to się żle kojarzy .Włodarze tego regionu to albo kumuchy z niemcami albo…
On tam pewnie worek wiagry zawiózł dla starych sprawdzonych " towarzyszy"
Do wpisu: Odkłamać Polskę
Data Komentarz
serdecznie dziękuję , ulotkę otrzymałem , serdeczne Bóg zapłać za Pani zaangazowanie .Oczywiście ma Pani ode mnie zgodę na wykorzystywanie moich publikacji jesli uzna Pani to za stosowne.... pozdrówka
drobna uwaga , głosowałem za PIS i będę głosował na PIS ale musimy też krytykować aby byli najlepsi a słabości usuwali pozdrowka
Teraz Polska , kupujemy tylko w polskich sklepach na POhybel zagranicznym marketom
Do wpisu: Nowotwór, który toczy Polskę: zaprzaństwo o podłożu materialistycznym
Data Komentarz
prawdziwie smutny wpis .... niestety  prawdziwy i odzwierciedlający naszą rzeczywistość ....ta czerwona barbaria to uczyniła a my jak naród nie mieliśmy się siły przeciwstawić.pozdrówka i…
Do wpisu: Ziemkiewicz pod sąd za zdradę.
Data Komentarz
czytaj wspak
uważaj co robisz , jestem na razie grzeczny .Nie ubliżaj mojemu przyjacielowi bo będziesz mnie miał buraku na karku we wszystkich swoich wpisach .Pisałem ci to na Niepoprawnych a tutaj poprawie.…
Do wpisu: OPOZYCJA
Data Komentarz
dzieki za uzupełnienie  TAK CHCEMY OPOZYCJI KTÓRA IDZIE PO WŁADZE I JASNO O TYM MÓWI...pozdrówka
Do wpisu: Biadolenie i PISdolenie rudego kotka za pomocą papierowego młotka
Data Komentarz
to patrzenie przez kierownictwo PIS na prase ,telewizje i reżimowe środki musowego przekazu jest irytujące .....tzw. dobra opinia fajnej opozycji , takiej kulturalnej itd ...odbija sie juz czkawką .…
projekty bredzisława mam w głębokim poważaniu znaczy się w ....... ja tu atakuję PIS więc kary nie będzie. Co innego gdybem tak napisał o zbóju z Sopockiego Lasu i GazŁUPKU z KP to co innego ....…
dzieki i pozdrówka
dzięki za rozszerzenie tematyki wpisu ...pozdrówka
ładnymi slówkami i elegancją .... niewiele zdziałamy , demokracja jest dobra jak jest problem tylko w tym ze u NAS nie ma demokracji a tylko barbaria i hordy tuskhujbejowe z ktorymi ładnymi słówkami…
dzięki i pozdrówka
dodam jeszcze strach przed kibicami , młodzieżą i narodowcami .Oczywiście super ważne jest stanowisko PIS wobec Staruchowicza i Brauna dwóch więżniów politycznych tuska zbója z Sopockiego lasu....…
dzięki i pozdrówka
kłaniam się nisko ...kacisko
Do wpisu: HAZARD W BRUKSELI---CZYLI ROBER TUSKA!
Data Komentarz
gra w wojnę , gra prosta 24 karty i przeciwnik przygotowany przez Głupińskiego  na przegraną....hahahahaha
no przegiałeś , tusk w brydża.....ohyda ......on nawet nie zna zasad do OKA .....pozdrówka
Do wpisu: Nagonka
Data Komentarz
ja im przygotuje dolek psychiczny...pozdrowka
sie odetkaj i pozdrowka
Do wpisu: KACZYŃSKI I ZIOBRO POD TRYBUNAŁ STANU!!
Data Komentarz
niech caluja psa w dupe
mogą nas w dupę POcałować ..... pod warunkiem że sobie najpierw zęby umyją a buśki kwasem zdezynfekuja ... wiecej wiary i pozdrówka
Do wpisu: POlec pod budkę bo za minutkę wysadzam w POwietrze sejmową budkę
Data Komentarz
pozdrówka
wybuchowe POnisy.....BOMBA!!!!!!! I JĄDRA  plastiku...... i 400 swińskich ryjów szambiarza...miodzio..pozdrówka
brunon to miał chyba zawleczke z przodu.... 10 cm we wzwodzie...pzdr.
tylko czy w takiego konia można wepchać 4 tony?????No chyba że wypatroszony......pozdrówka
Do wpisu: Prok. WRON-a czyli TUSKOWRONA ORŁA NIE POKONA
Data Komentarz
ale oni z tą KUPĄ na butach chodzą po wszystkich telewizjach i urzędach.....no smród nie do wytrzymania..pozdrówka
Do wpisu: CZTERY TONY ŁADUNKU WYBUCHOWEGO...W BUSIE!
Data Komentarz
boli mnie brzuch ze śmiechu nad stanem polskiego wywiadu...... katastrofa....pozdrówka
Do wpisu: Fundacja Klubów Gazety Polskiej
Data Komentarz
wchodzę w to.... pozdrówka
Do wpisu: Polonizacja Polski
Data Komentarz
tłuc łbem aż do skutku...pozdrówka
dzięki i pozdrówka.... nasz jest ten czas
Do wpisu: "Platforma Obywatelska będzie działać w Rosji"---Tytuł z artykułu na niezaleznej.pl
Data Komentarz
te ruskie jakies całkiem durnowate najpierw testowali w Polsce stan wojenny i POkojowe przejęcie władzy a teraz będa wprowadzać własny projekt platformowy....debile czy agenci? Któz to wie ?????…
Do wpisu: Skok cywilizacyjny
Data Komentarz
juz wlazły lemingi na 10 piętro ..... niebawem zrobią skok cywilizacyjny ....albo skok cywila ..... dam info to pójdziemy popatrzec....pozdrówka